Poveikio žiema

Alternatyvūs pavadinimai: Poveikio žiema

poveikio žiemos žaidimas: pasaulinė katastrofa

Knygų, filmų ir žaidimų autoriai nuolat skelbia post-apokalipsės temą. Jie vysto ją kiekvieną kartą, kai ateina iš naujos pusės, kviečia žiūrovus, skaitytojus ar žaidėjus tapti bendrininku, o veikiausiai, patyrusiais nuotykius. Kokie sprendimai nelaimės atveju bus teisingi ir ar galite rasti tinkamus atsakymus ir imtis reikiamų veiksmų? Poveikio žiemos žaidimas iš kūrėjo ir leidėjo viename asmenyje. „Mojo Bones“ žaidėjai patenka į situaciją, kai jų veiksmai turi tiesioginį poveikį būsimiems įvykiams.

30 dienų išgyvenimo.

„Žiemos poveikis“, kad galėtumėte išversti originalų pavadinimą. Frostas viską susprogdino, nuleidęs į žemę, kai jis pasiekė asteroidą. Tai sąlygojo pasaulinį temperatūros sumažėjimą, beveik visi gyvūnai ir žmonės mirė. Tik saujelė maitintojo rado prieglobstį apleistoje bažnyčioje, o likusi dalis palaidota po storu ledo sluoksniu.

Kai pradėsite žaisti „Impact Winter“, veiksite herojaus vardu, kurį lydi skraidantis dronas. Dronas gavo silpną signalą, kad gelbėjimo komanda atvyksta į miestą, tačiau ji galės pasiekti svetainę tik po 30 dienų. Tai laikas, kurį privalome laikyti bet kokia kaina ir padėti kitiems.

Pagrindinės žiemos istorija.

Norėdami tapti renginio dalyviu, turite atsisiųsti „Impact Winter“. Dabar elkitės, prisimindami pagrindinę misiją laukti gelbėtojų. Vieną dieną susitiksite su žmonių grupe ir tapsite jos lyderiu. Jūs negalite pasakyti, kad jūs paklusite be abejonės, bet jūs tikrai turėsite jiems įtakos, nors tai turės išmokti.

  • Išgyvenusieji turi unikalių žinių ir įgūdžių, kurie bus naudingi sprendžiant tam tikras problemas.
  • Kartais žmonės kartojasi ir nenori nieko daryti. Jūsų darbas yra išlaikyti aukštą moralę.

Periodiškai situacija yra sudėtinga, nes oro sąlygos ir toliau blogėja. Jausmas jausmas ir šaltis, bet kas lūps, bet kai tai atsitiks, žmonija praras. Pabandykite surasti būdą, kaip paremti visų komandos narių viltį, neleidžiant nuotaikai nuleisti žemiau nulio.

Norėdami sėkmingai žaisti „Impact Winter“, turite ištirti pasaulį, kaip jis yra dabar. Tai yra griuvėsiai, tačiau juose yra paslėptų naudingų dalykų, kuriuos tikrai galima naudoti. Tai gali būti bet kas:

  • Maistas
  • Drabužiai
  • lakštai
  • rungtynės
  • Light Checkers
  • šaunamieji ginklai

Bet kokia detalė gali vaidinti svarbų vaidmenį. Būkite kūrybingi ir iš niekur nieko gimsta. Pavojus slypi kiekvieną žingsnį, ypač naktį, kai laukiniai šunys ar maroderių gaujos vyksta medžioti. Geriausia ne susikirpti su jais, bet jei jie susitiktų, nebūtų pakenkta turėti ginklą su atsarginiu šaudmenų rinkiniu.

Pirkti smūgio žiemą - tai visiškai išlieka išgyvenimo nuotykių žanro sistemoje. Tokių testų gerbėjai nuvyks užkariauti neišskirtą kartą gražaus metropolio erdvę. Tai iššūkis civilizuotam žmogui, praradusiam įprotį kovoti už savo gyvenimą be kariuomenės, policijos ir kitų tarnybų pagalbos.

Priimdami lyderio vaidmenį, ne visi galės pateisinti šį pavadinimą. Užsakymai nebeveikia, ir jūs galite pasikliauti tik pasitikėjimu ir autoritetu, kuris dar turi būti laimėtas tyčiniais veiksmais. Sąveikaujant su simboliais, jūs arba surasite geriausią požiūrį į visus, kad išlaikytumėte moralę, ar ne. Tačiau atminkite, kad jūs galite išgyventi tik kartu.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos