Imperia Online

Alternatyvūs pavadinimai: Imperia Online

imperija internetu iš kaimo į valdžią. & nbsp;

strateginių sąvoka yra įmantrus sistema veiksmų, kad būtų pasiekti pasaulinį tikslą naudojant turimus išteklius. Naršyklinis žaidimas Empire strategijos yra prieinama milijonams žaidėjų internete. Skiriamasis bruožas šiam projektui yra tai, kad visi veiksmai vyksta realiu laiku, ir vartotojai projekto yra daugiau kaip 30 mln.

Pradedant žaisti Imperija internete, vartotojas nėra sudėtinga registracijos formą, kuri susideda iš trijų sričių - vardą, slaptažodį ir el.pašto adresą. Po šios procedūros minutę žaidėjas perkeliamas laiku viduramžiais, gauna žemės sklypą su keliais namų. Mokymai baigiasi pakankamai greitai ir vartotojas neturi pasirinkimo, bet manau, kad ir kaip sukurti sėkmingą strategiją, kuri būtų transformuoti į mažą kaimą į didelę ir galingą imperiją didelis. Ištekliai statyti galingą imperiją projekte tik keturių pavardžių & ndash; aukso, akmens, medžio ir geležies. Naudojant protą, ir turimus išteklius, žaidėjas bus pereiti ilgą kelią.

plėtoti ir dominuoti. & nbsp;

būdai plėtros savo imperijos žaidimas yra skirtingi, patys žaidėjai nustatyti savo sėkmės scenarijus, bet jei jums nereikia kurti tuo pačiu metu į visas kryptis, The vienoje ar kita kryptimi šališkumo tikrai įtakos piliečių gyvenimo kokybę. Užduotis projekto pastatytas tokiu būdu, kaip išlaikyti vidurį.

Žaidimas imperija Prisijungę suteikia jums galimybę plėtoti tik keturių veiklos sritis:

^^12

  • karinės politikos & ndash; sudaryk galingą kariuomenę įmanoma ypatingų statinių statybai, mokslinio pagrindo naujų tipų ginklų tyrimo plėtrai. Stipri kariuomenė leidžia žaidėjui pratęsti teritorija, prijungiant provinciją į valstybės kapitalo ir suformuoti kolonijas;^^14
  • augimo & ndash; pasiekti išteklių gavybos ir įrenginių prieinamumą. Kuo daugiau žmonių virtualioje šalyje, tuo didesnis darbo jėgos ir kuo didesnė talpa rinkti mokesčius. Kitas pajamų rūšis yra prekyba. Jūs galite prekiauti su kitais žaidėjais.^^14
  • diplomatijos ir sajungininku ir ndash; kaimynai ir draugai į žaidimą reikia ne tik statyti prekybinius santykius ir būdais ir karinių aljansų. Prisijungimas esamą aljansą arba sukurti savo grotuvą, ir net prisidėti prie bendro iždo, bet gauna iš draugų technologijos, karinę paramą, arba tiesiog gali skolintis pinigus.^^14
  • Kultūros plėtros & ndash; Jums reikia sukurti gražus miestas su kultūros vertybės, tai rodo stiprią ekonomiką. Žaidėjas nebūtinai karinėmis priemonėmis gali išplėsti savo teritoriją, kiti projekto dalyviai gali norėti prisijungti prie stiprios imperiją be kovos.^^14 ^^21

    Didžiosios Žmonės imperija Prisijungę turi ir kitą funkciją jį ten dinastijos valdovų, kurie gali uždirbti savo patirtimi. Kiekvienas imperatorius turi savo sugebėjimus ir stipriąsias bet kurioje srityje. Pažymėtina, kad šie personažai gyvena realiame gyvenime, jie gimsta, auga, sensta ir miršta. Kiekvienas didis žmogus talentas nieko, pavyzdžiui, jis gali padidinti karių skaičių.

    Į projekto imperija Prisijungę galite žaisti neribotą laiką, žaidimas veikia lėtai, bet vartotojas neturi pavargsta ilgai laukti, kol į vieną užduotį, galite saugiai padaryti kitą. Žaidėjai iš projekto galėtų bendrauti vieni su kitais, aptarti bendrąsias strategijas, planus ir būdus plėtrai.

    Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas grafika ir garsas. Puikus atsekti vaizdo ir harmoningas garso dizainas patenkins net išrankiausių žaidėjų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos