IMVU

Alternatyvūs pavadinimai: IMVU

Ar jums tikrai patinka kalbėtis gyventi ir dažnai susitarėme susitikti su naujais žmonėmis, bet žaidimas yra kaip tik jums IMVU. Šiuo projektu buvo pridėtas daugiau nei aštuoniasdešimt milijonų žmonių iš viso Žemėje ir aktyviai dalyvauti. Norėdami dalyvauti žaidime, bet koks apribojimas dėl gyvenamosios vietos ir buvimo vietos vietą. Įsivaizduokite, jūs galite grožėtis didžiulis mažai galimybių susitikti ir pasikalbėti formatu 3 D . Kiekvienas iš žaidimo, kuris nenorėtų, galėtų teikti pirmenybę pobūdžio, kad jis mėgsta jį ir po jo dalyvių yra dėl to, susitikti su naujais įdomiais žmonėmis. Ir tada yra tikimybė, kad jis yra žaidimo IMVU internete galite patenkinti savo giminingą sielą. Ir tik taip nuobodu jūs neturite kentėti! Kai nesate prisijungęs per dieną arba vakare rasite šiame žaidime, kas su kuo pasikalbėti ir galės smagiai praleisti laiką. Šioje programoje yra speciali parduotuvė. Čia yra tik pavadinimų nuomone, jis supranta, kad jūs galite perduoti tik gavus leidimą. Pustyti Šiuo projektu susidomėjo papasakos apie produkto rūšies, kuri turi daugiau nei dešimt milijonų ir nuosekliai vartojamas kitų dalyvių žaidime mažai. Vargina perspektyva, nors tai yra?

Mes jau pastabas apie tai, kad jums reikia, taip pat kitų internetinių žaidimų registracija. IMVU Žaidimo registracija būtina sėkmingai pradėti. Tiesiog šio projekto administracija gali registruoti vieną iš socialinių tinklų svetainių, tokių kaip Facebook, Tweeter, "Google" ar bet kuris kitas.

Bet jei anksčiau nebuvo registruota daugiau nei vieną iš šių socialinių paslaugų. tinklų arba nenorite susieti sąskaitą Šiame žaidime jums reikės įvesti duomenis į registracijos formą. Norėdami pradėti registracijos spauskite nuorodą, pavadintą « Pasirinkite [_3_ ] jūsų nemokamai avataras ».

Ir tada prieš akis atrodyti puslapį su forma, per kurią jūs turėsite sukurti savo sąskaitą, užregistruoti projektą ir pradėti žaisti IMVU. Iš pradžių jums reikia teikti pirmenybę savo ateities herojus išvaizdą. Jūsų dėmesys numatyta įvairių pavidalų sistemą, vyrų ir moterų. Teikti pirmenybę savo išvaizda, kuri yra gražiau ir spustelėjus ant jo žymės langelį. Per žaidimą, jei norite, galite pakeisti tą vizitą parduotuvė charakterio įvaizdį.

Linijos « Pasirinkite savo avataras pavadinimas » Jums reikės nurodyti Jūsų žaidimas slapyvardis, kuriuo jums bus pripažinti žaidėjų.

Linija žemiau jums reikės sugalvoti ir parašyti savo slaptą kodą sugalvoti ypatingą šį žaidimą. Ir į kitą eilutę, dubliuoti jį, kad patvirtintumėte rašybą. Tai yra būtina, norint žaisti žaidimą IMVU nekenksmingas ir nesijaudinkite apie tai, kas jūsų sąskaita gali būti įsilaužta. Kodas naudoja tiek skaičių ir simbolių.

Kitą eilutę įrašykite savo elektroninio pašto adresą, kurį naudojate. Ir tada pasirinkite savo gimimo datą.

Po įrašo iš simbolių, kurie yra paveikslėlyje punkte patvirtinti, kad jūs esate žmogus, o ne robotas, pažymėkite žymės langelį, jei norite gauti naujienas iš žaidimo, ir spustelėkite " [_3_ ] Sukurti IMVU paskyra », sutinkate su žaidimo taisyklėmis.

Padėkite žaidimo klientą į savo kompiuterį ir pradėkite žaisti nemokamai IMVU.

 

Žaisti pat