Ishtvar Karo broliai

Alternatyvūs pavadinimai: Ishtvar Karo broliai

Ishtvar Žaidimas: War of the Brothers pirmą kartą buvo įvesta į pasaulį 2007 metais. Ir nuo tada jis sugebėjo įgyti didelį kiekį gerbėjų. Tūkstančiai žaidėjų iš viso pasaulio galės įvertinti visą neįprasto skaityti normalaus pirmo žvilgsnio žavesio, RPG -žaidimas. Tai naršyklinis žaidimas, todėl jūs neturite atsisiųsti ir įdiegti jokių papildomų failus ar programas.

Kaip dauguma kitų interneto projektų Ishtvar: Karo broliai registracija bus būtina pradėti žaidimo procesą. Kadangi visą žaidimą sąsaja pritaikyta Rusijos vartotojams, kovoti su visų registracijos proceso funkcijos nėra sunku.

1. Į registravimo pradėti, galite tiesiog spustelėkite atitinkamą mygtuką, esantį žaidimo puslapyje.

2. Į pasirodo prieš jus registracijos formą, sutelkiant dėmesį į sistemos patarimų reikės užpildyti visų tam srityse, nurodant vardą ir slaptažodį įrašas ir pasirinkite savo charakterį išvaizdą, tada jūs galite pradėti Ishtvar: Karo broliai žaisti.

Kiekvienas gali prisijungti prie projekto su savo sąskaitą Pagalba "Facebook" arba Vkontakte, kuri labai supaprastina ir pagreitina registracijos procesą. Beje, tam, kad leis jums išbandyti žaidimą prieš registruodamiesi, ten yra funkcija bandymas mūšį.

Ishtvar: Karo Broliai internete - yra multiplayer žaidimas, kuris yra šaulys mišinys ir tradicinių RPG -žaidimas. Prieš siūlo daug užduočių ir vykdant užduotis. Ir jo pradžia darbas gausite iš karto po registracijos. Mes primygtinai rekomenduojame, kad jūs jį, nes su juo galima geriau suprasti visas žaidimo funkcijas ir būtų galima įsivaizduoti, kas laukia ateityje.

Kaip jums gali atspėti, žaidimas išsiskiria iš nieko kito tikitės kovas ir kovų. Taigi, kad galite sėkmingai žaisti žaidimą Ishtvar: Karo broliai, jūs turite būti susipažinę su pagrindiniais principais kovinių mechanika. Jūsų "rankas" į žaidimą, kad jūs sukūrėte simbolių. Taigi galite laimėti kovas, jums reikės kruopščiai galvoti apie visų kovinių karių sklastymas schemą. Visi veiksmai, galite paremti zaklęć ir stebuklinga poveikį. Ir tam tikru metu tai buvo magija gali suvaidinti lemiamą vaidmenį, bet taip pat didelė dalis sėkmingų žaidimo tiksliai priklauso teisinga strategija.

Į Ishtvar: Karo broliai nemokamai galite žaisti šiuos charakterio klases:

1. Ūkininkas.

2. Medžiotojas.

3. Milicijos.

Šioje interneto žaidime rasite daug naujų draugų su savo bendraamžiais iš visų pasaulio kampelių. Susitikti ir prisijungti prie jau nustatytų klanus arba, jei pageidaujate, galite sukurti savo naują klaną. Per žaidimą jūs galėsite bendrauti su visais kitais vartotojais per pokalbių. Ir žaidimas turi ypatingą skaičiuoklė, kuri leidžia jums apskaičiuoti galimus padarinius sunkiųjų kovoti.


 

Žaisti pat