Jail karai

Alternatyvūs pavadinimai: Jail karai

Žaidimas Jail karai - nemokamas naršyklinis MMORPG nusikalstamos sąrašas. Jei esate pavargę modelis pilietis, kuris niekada pertraukos įstatymo raidę, atėjo laikas pasinerti į virtualų visatoje ir tapti pagarsėjęs aferistas. Įsivažiuoja Jail karai žaisti, jums rasti sau apsuptas agresyvių ir pavojingų nusikaltėlių. Kartu galėsite išgyventi riaušes kalėjime, o ne pasvirusi administravimą, kad dės visas pastangas tam, kad nuraminti banditus. Paliekant visas problemas ir sunkumus, jums bus perkelti aukščiau ir aukščiau kaip ypatingų karjeros nusikaltėlių atstovas. Netrukus jums bus žinomas dėl savo pobūdžio ratą, uždirbti patikimumą ir jaučiasi patogiai, šį vaidmenį. Patirkite jaudinantį jausmą sėkmę, padidinti adrenalino kiekį kraujyje, sėti laisvalaikiu už įdomų žaidimą!

Prisijungti baudžiamąją bendruomenės gali būti bet kas. Sistemos reikalavimai žaidimo atlaidus. Taip pat parsisiųsti Jūs neturite. Tiesiog sukurkite paskyrą. Jail karai registracija yra tokia: įveskite savo elektroninio pašto adresą, kuris bus naudojamas kaip prisijungimo vardas, slaptažodis yra apgalvota, perrašyti kodą iš vaizdą ir spustelėkite "Sukurti paskyrą." Būkite pasirengę už tai, kad esate priimantis taisykles registravimo ir projekto susitarime. Toliau, jums bus sukurti charakterį. Jūs turite būti nustatoma tarp keturių esamų Sindikatas: Cosa Nostra, broliai, broliai ir juoda kovoti apsaugos. Kiekvienas sindikatas turi savo atskirą padalinį. Atlikę savo pasirinkimą, atkreipkite dėmesį į savo charakterio pavadinimą, pasirinkite norimą grindų, ir tada sukurti pagal savo skonį išvaizdą (veido, plaukų).

Per žaidimą Jail karai internete turi sukurti savo charakterį. Jūs pereiti užtikrintai per lygius, kol pasiekia aukščiausią - 30.. Su kiekvienu nauju užkariavimo lygio jūs sukaupsite tris taškus ir vieno taško parametrus įgūdžius. Tai reiškia, kad daugiau - tuo stipresnis tampa jūsų herojus. Tik po 15 lygio, jums tapti visateise sindikatas, ir gauti daug privalumų. Pavyzdžiui, prieiga prie bendro vidinio kiemo sindikatas tatuiruotes ATVEJU "revolt kalėjime" ir dar daugiau.

Žinoma, kiekvienas iš sindikatų savo savybes, tačiau yra įgūdžiai, kurie yra prieinami bet kokius sindikato nariai. Bendrų įgūdžių, aktyvus ir pasyvus. A trys filialai bendrųjų gebėjimų suteikia galimybę pasirinkti savo vystymosi kelią. Įgūdžiai filialai kovotoją su stipria ranka, jausmas, kad per šokas, mūšio įniršis, atvirų žaizdų, darbo serija, ir budelis įsiutimas. Ši šaka yra skirtas sukelti didžiausią žalą. Jei norite turėti dideles gynybines savybes, pasirinkti sargybos, kuri apima šiuos įgūdžius Pramonė: sunku tikslinės iniciatorius, dezorientacija, išlaikytinių, akmeninė siena, stiprų kūną, pastaruoju jėga, lūžio tašką. Na talentai filialas vadinamas bendrininkas siekiama efektyviai naudoti pagalbinius elementus. Su šios šakos plėtrai bus prieinami tokių įgūdžių, kaip pirmąją pagalbą, šnekumas, silpnoji vieta, nekenksmingas, taupumas, medic, tiksliai apskaičiuoti, paslėptą apgauti. Kaip jums mokytis įgūdžius žaidimo metu jums bus atidaryti daugiau ir daugiau. Beje, jūs galite pagerinti, kaip vieną iš tendencijų ir mokytis iš visų labiausiai reikia.

Vienas kietas lustas, kuris gali pasigirti žaidimas Prison Pandora - tatuiruotės. Tai jų buvimas išskiria banditus iš valdžios institucijų. Taigi, jūs visada žino savo natūra. Beje, kai jūs nuspręsite padailinti savo kūno vieną iš simbolinių papuošalų pasirinkti, kas bus. Daugiau nei 1000 rūšių tatuiruotes siūlo Jūsų dėmesiui!

Taip pat žaisti nuspaustą mygtuką Jail karai , galite naudoti didelį arsenalą ginklų. Kadangi jūs turite kovoti visas arba trenerio ar kitų žaidėjų ir vykstančio karo tarp pačių Sindikatas rūšių, jūs negalite padaryti be padoraus ginklo. Gather žalvario Knuckles, peiliai, galandimo, klubai, grandines ir kitas gėris. Egzistuoja žaidimą ir Dopes. Tai yra pirmosios pagalbos vaistinėlės, skatina ir mėgėjai.

Verta paminėti apie galimybę sukurti per sindikatas gauja. Smart žaidėjai suvienyti žaisti žaidimą internetu kalėjimo karai, naudodami visą savo potencialą. Atminkite, kad galite imtis, grupės dažnai negali sau leisti vieno užsispyręs. Nors, iš esmės, ne tu ar ne privalomas. Play Me in įdomus, Vex sveikatos su priešingos sindikatai, sukurti daugiau ir daugiau riaušes laisvės pasirinkti, ir be galo nekentė ląstelių dirginti sargus kalėjimo administraciją. Tegul visos jūsų viltys išsipildys!

 

Žaisti pat