Kartuga

Alternatyvūs pavadinimai: Kartuga

Online žaidimai Kartuga - nemokamas naršyklinis piratų strategija su RPG elementais, kurie išsiskleidžia realiu laiku. Ačiū Kartuga Prisijungę Jūs galite pajusti tikrą plėšikas ir perpjauti į jūros platybes, tada vstrevaya į pavojingų įbrėžimų. Visas pasaulis vandenynas yra atvira savo mokslinių tyrimų. Jauskitės šeimininkui platybės! Įmonės InnoGames - leidėjas žaidimo, pasirūpino, kad vartotojai nėra nuobodu. Daug įdomių atvejų ateina drąsūs svečius. Jūs turite visas teises atakos prekybos laivus plėšti miestą, rietis su teisingumo jėgų, padaryti viską, kas įmanoma, kad būtų praturtėję. Piratų gyvenimas yra ideali tiems, kurie nėra pripratę sėdėti. Reikia daug energijos, kad atlikti daug questus įvairaus sudėtingumo, negalinčių nuolat tobulinti savo laivą, kad būtų patenkinti visi būtinų aspektų, kurie žada plėtrą. Jei nuspręsite žaisti Kartuga, reikėtų pažymėti, kad dabar projektas yra ne uždaro beta testavimo stadijoje. Todėl Kartuga metai - tai tiesiog pakvietimą į žaidimą, o ne tiesioginės prieigos prie siautėjo beprotiškų nuotykių prašymas. Bet nesijaudinkite, kad jūsų noras būti paliktas be priežiūros. Durys į virtualų pasaulį bus atvira visiems norintiems.

Prisijungti žaidime reikia Kartuga užpildyti šiuos laukus: vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresas. Tada jūs sutinkate su sutarties sąlygomis, tada galite tikėtis laišką į nurodytą e-mail. Paskatino tai, kad reikalavimai sistemai žaidimas yra ne per didelis. Į modernią naršyklę ir didelės spartos interneto buvimas, galite saugiai žaisti su kompiuteriu, net vidutinius parametrus.

Taigi, jeigu ko pradėti Kartuga žaisti? Nereikia nė sakyti, kad su laivo įsigijimo. Prieš bures laivo atitinkamai pasiruošti. Atkreipkite dėmesį, kad laivų tobulinimo jums bus užsiima visą žaidimą. Plėtros paties pobūdžio yra dėl patirties kaupimo. Ir daugiau - tuo geriau. Po jūs pažangą per žaidimo suteikia prieigą prie daugybės skirtingų įgūdžių. Kiekvienas už save pasirenka žaidimo stilių. Laimei, žaidimas suteikia daug funkcijų, kurios prisideda prie pasirinkimo laisvės krūva. Gauk bent, pavyzdžiui, įvairių tipų laivams. Galite pasirinkti, ką brangiau širdį ir jaustis laimingas laive tiesa.

Kartuga žaidimas reikalauja taktikos. Ir geriausiai šiuos klausimus iš anksto suderinti su komandos nariais. Taip, jis yra daug labiau naudinga vienytis, o ne bando laimėti šlovės. Komandos Veiksmai dar ne pakenkti, ir net priešingai. Ypač, kad komanda kovoja žaidime - gana įspūdingas akyse, ir įsitraukti į jų vien neveikia. Sužinokite draugiškai išspręsti problemas, kaip komanda, nepraranda savo draugams smulkmenų. Gydyti su pagarba kiekvienai šaliai, kas jis buvo. Beje, galite pasirinkti patys, inžinieriaus vaidmenį, ar Destroyer Raštas. Ir nors jie turi skirtingas funkcijas atliekant kiekvieną suderintą komandos veiksmai atneša daug naudos. Įveskite simbolius, skiriasi tuo, kad jie turi unikalią vystymosi kelią, savitą stilių ir pašaukimą. Todėl į vaidmenį, kad pasirinkti prisitaikyti asmeninį laivą.

Vieno žaidėjo kampanija žaidimas yra daugiau tinka išlyginti įgūdžių piratu. Iš esmės tu žaidi žaidimą Kartuga, kurie naudojasi skirtingų Multiplayer režimai. Išbandykite visus galima, suprasti, kas labiausiai hitai vietoje.

Be nesibaigiančių kovų ir turėtų būti sprendžiami su tokiais klausimais, kaip lobių ieškojimui, prekių pervežimas, mokslo plėtros, mokslinių tyrimų srityse, kad bendražygiai išleidimo baimę, užtaisymo laivus. Verta paminėti, kad žaidimas vyksta istorinių epochų kaita. Tai pašalina monotonija - ir jūs niekada nuobodu vėl ir vėl įdomų sumanymą. Tegul jūsų laisvalaikis tampa įdomus ir turtingas. Sėkmės!

 

Žaisti pat