Hanojus karai

Alternatyvūs pavadinimai: Hanojus karai

Khan Wars internetu - nemokamas naršyklinis pagrįsta masinės strategijos žaidimas iš bendrovės XS softwa. Pagrindas gameplay iki tarp skirtingų tautų, gyvenančių virtualios žemės mūšio. Viskas Whatever you do, ar tai statybos ar išteklių gavyba yra daroma, siekiant sukurti savo valstybę ir padidinti savo kovinę galią. Galų gale, tik stiprus nebijos pulti priešą džiaugtis tada svaiginančią pergalę. Bet tai nereiškia, kad, nepadarydamas sau priepuolis, jums nebus įtraukiamas į kovos. Gana dažnai gintis nuo agresorių ir geriau būti pasirengusi tokius susitikimus. Negalima Tūļāties! Sukurti patikimą armiją ir dalyvaus didžiojo karo!

Kad galėtumėte žaisti Khan Wars pakankamai kompiuterių su vidutinėmis parametrų. Taigi nesijaudinkite apie sistemos reikalavimus. Jei turite noro - prisijungti. Pasinerti į atmosferą padės kovoti Khan Wars registraciją. Sąskaita yra sukurta taip: į žaidimą vardą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Pagal numatytuosius parametrus, jūs sutinkate su sutarties sąlygomis. Būkite pasiruošę - dabar kažkas Mesti!

Visų pirma, pasirinkti, kurią tauta norite žaisti Khan Wars. Gerai pagalvokite, nes turas bus neįmanoma jį pakeisti. Kiekviena tauta turi savo savybes, savo specialų vienetą, ir prisijungė, gausite lygiai tokias premijas, kad ir ši tauta. Apskritai, yra 11 tokios tautos: arabai, lietuviai, Gotai, rusų, persų, Franks, bretonai, mongolai, bizantiečiai, Bolgartsy, vokiečiai, Japonijos. Ši įvairovė leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą.

Kas yra gameplay, bet begalinis skerdynės. Kiekvienas žaidėjas turi užsiimti kuriant ir plėtojant savo nuosavybe. Visi pastatai pastatyti ant savo pilies teritorijoje. Jūs privalote turėti Ūkiai, aukso kasyklas, geležies kasyklose ir apsirūpinti ištekliais. Taip pat reikia pasirūpinti kareivinės ir arklidės, tai buvo, kai traukinys gesinimo įrenginiai. Nepamirškite apie tokius svarbius dalykus kaip gynybinės sienos, Cache, katedra, bokštas, sandėliai, Žirgynas. Negali padaryti be Rinkos Tavern, ligoninės. Ir ūkininkavimo tikrai reikia Forge Windmill ir įvairius seminarus. Tik kuriant viskas, galite jaustis užtikrintai. Tiesą sakant, pilis - jūsų namuose. Taigi kuriame jį sau jaukioje aplinkoje! Beje, laikui bėgant gali padidinti spynos, kurios pagal savo kontrolę, skaičių. Priešingu atveju, kodėl gi reikia užkariavimą? Tačiau šiuo atveju yra apribojimai. Vienas žaidėjas negali vienu metu valdyti daugiau nei vienuolika spynos.

Kalbant apie išteklius, ekonomikos yra aukso, geležies, medžio, maisto. Visa tai gauti įvairiais būdais. Tačiau yra išteklių, pavyzdžiui, gyventojų ir lojalumą. Plėtoti būsto, gauti daugiau žmonių. Jis naudojamas mokymo vienetų ir efektyvumo pastatuose. Na, kai daugelis gyventojų, pabandykite ne palikti juos bėdoje. Visuomenės pasitikėjimas pilies savininkas vymeryat lojalumą. Kas nenori pagarbą! Būkite protingas vadovas!

Pažiūrėkime, kas sudarys mūsų karių. Be armijos žaisti žaidimą Khan Wars yra tiesiog nerealu. Taigi kariai yra suskirstyti į šias rūšis: Archers (Crossbowmen, lankininkai, Royal lankininkai), Jodinėjimas kariai (Šviesos kavalerijos, Jodinėjimas lankininkai, Skautai, Sunkiosios kavalerijos), Žygio kariai (Kariai, ginkluotosios kirviai, macis-pareikštinės, kardu, Pikener) ir Siege mašinos (Taran, Balista, katapulta). Yra specialios pajėgos, kad kiekviena tauta - savo. Pagrindinis vaidmuo kuriant strategijas žaisti riteriai. Tai tie, kurie bus sukelti jūsų armiją. Iš karalystės riterių plėtros vaidina svarbų vaidmenį. Yra 4 klasių riterių: Marshal, žemvaldžių, Trader ir Spy. Kiekvienas tipas turi savo herojus aktyvias ir pasyvias sugebėjimus. Riteriai uždirbti savo įgaliojimus per sumaniai vadovavo armijų ir sėkmingo daugelio misijas.

Žaidimas Khan Wars niekas vartotojas neleidžia sėdėti prastovos. Kai ji paliko įvairių užduočių daug. Pasirengti įgyvendinti karinius, ekonominius ir paprastas užduotis. Mieli gerbėjai karinių mūšių, registracija žaidimų Khan Wars laukia tavęs! Prisijungti šiandien ir praleisti laisvalaikį sotus.

 

Žaisti pat