2 žudymo aukštas

Alternatyvūs pavadinimai: 2, KF2, KF 2 žudymas

Game Killing Floor 2: vienas prieš zombių armiją.

2014 m. Gegužės mėn. „Tripwire Interactive“ - kūrėjas ir leidėjas paskelbė vadovaujančio asmens šaudyklės žanro skelbimą siaubo kryptimi ir 21. 04. 2015 m. Pasirodė ankstyva prieiga prie žaidimo „Killing Floor 2“. Metų pabaigoje vyko trys papildymai, o žaidėjai gali atsisiųsti „Killing Floor 2“ naujus simbolius, sritis, ginklus ir įgūdžius.

Naudojant „Unreal Engine 3“, leidėjas siūlo atsisiųsti kompiuterį „Killing Floor 2“, tačiau pareiškė, kad „PlayStation 4“ galimybė ruošiasi pradėti.

Kitos žaidimo ypatybės apima vieno vartotojo / daugelio naudotojų režimus ir Rusijos sąsają, o balsas vis dar yra anglų kalba.

Sąrašas ir žaidimo akimirkos.

Killing Floor 2 toliau plėtoja ankstesnės serijos temą ir dar kartą žaidėjus į mirtiną spąstus. Praėjus mėnesiui po paskutinių įvykių ir ten, kur esate, užsikrėtę Europoje. Moksliniai eksperimentai „Horzine Biotech Corporation“ nesėkmingai nuvyko į gatves Zombie Toli toli klonus. Juos skatina kraujo ir žmogžudystės troškimas, o monstrų invazija gali būti tik ginklų.

We reikia radikalių veiksmų atkurti tvarką užterštose vietose, o ryšys neveikia, armija išsklaidė, vyriausybė nepadarė situacijos ir taip pat dingo. Visur chaosas ir nedaug išgyvenusių žmonių tikisi padėti herojui, kuris tikrai pasirodys, kai jis bus tikrai blogas.

Sermanas, kuris nebijo eiti į labiausiai užterštą vietą, karščiausias taškas ir sunaikinti žmonijos priešus, visus turimus ginklus, skirtus tapti tavimi. Įrankius rasite šaunamuosiuose ginkluose, kurie gali būti naudojami artimoje kovoje. Be abejo, monstrai, esantys įlankoje, yra pernelyg pavojingi, tačiau tai yra neišvengiama, jei baigėsi šoviniai.

Tyrimo ir pašalinimo sritis yra didžiulė ir toliau auga. Dabar yra 8 kortelės:

Igrokam galima sujungti iki 6 žmonių grupes, išvalyti žemėlapį mutantais ir viršininkų.

 • Biotikai Lab
 • Volter Manor
 • Burning Paris
 • Evacuation Point
 • Outpost
 • Farmhouse
 • Black Forest
 • Catacombs

First pirmiausia ateina kelios išpuolių bangos, o tik tada, kai jos atspindi, yra pagrindinis priešas. Su kiekvienu nauju „potvynio“ kova tampa sunkiau priešų, tarp jų ir naujų formų, kurias sunkiau sunaikinti, skaičius.

susidoroti su nauja marža, tikisi, kad prekybininkas vieną kartą atspindi naują mutantų bangą, kad įgytų daugiau mirtinų ginklų ir apsaugotų nuo tiesioginio kontakto. Nedelsiant yra ir kitų naudingų dalykų, galinčių padėti jėgas sužalojimų atveju, kad padėtų naršyti poilsį ir kitus dalykus.

Yra pinigų klausimas, nes prekybininkas nėra Kalėdų Senelis, dovana ir nieko neduoda. Pinigai už jus nebus problema, jei nužudytas kiekvienas mutantas sukurs jums pajamas ir vertingą patirtį.

.Kitas taškas, kurį turime prisiminti, medžioklės laukimas nelaukia didžiulės minios, jūs greitai pamerksite visus priešus ir zagrebete moolah. Kuo didesnė jūsų įmonė, tuo daugiau kariuomenės zombių, o viršininkai yra sunkesni. Žaidimas „Sunaikinti pagrindinį žaidimo„ Killing Floor 2 “viršininką kompiuteryje nėra sunaikintas, žaidimas baigtas. Daugialypės versijos ir režimo rodyklės skirtumai nėra vieniši, tik norint nužudyti monstrus.

Sistemos minimalūs reikalavimai

 • OS: Windows Vista / 7/8 (64 bitų)
 • OP 4 Gb
 • Protsessor: „Intel Core i5-2500 / AMD FX- 8320
 • Zvukovaya kortelė: suderinama su „DirectX 9“. 0c
 • Video kortelė: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870
 • Space: 17 Gb
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos