Karalystes Amalur: Reckoning

Alternatyvūs pavadinimai: Karalystes Amalur: Reckoning

Žaidimas karalystės Amalur: Reckoning yra vieno žaidėjo Vaidmenų žaidimas, kuri buvo sukurta po to, kai rašytojas Robertas Salvatore. Veiksmai žaidimas vyksta stebuklinga vieta: Alamura karalystes.

Kompiuterinių žaidimų karalystės Amalur: Reckoning, galite atsisiųsti į bet kokią svetainę, kuri suteikia šią funkciją.

Prieš žaidimo kūrėjai rekomenduojame pamatyti apie karalysčių Amalur: Reckoning vaizdo. Įvadinis vaizdo atskleidžia daugiausia visų žaidimo funkcijų.

Žaidime karalysčių Amalur: Reckoning užduotys gali būti įvairių lygių sudėtingumo: tiek paprastas ir sudėtingas.

Žaidimas karalystės Amalur: Reckoning žaisti jums pradėti nuo švaraus šiferio. Į žaidimą jums pabusti tarp lavonų po mirusiųjų mainais. Jūsų veikėjas supranta, kad jis yra labai stiprus magija, kurios dėka savo galios pakeisti visą pasaulį.

Ar palyginamosiomis kovose, susidūrimų, jūsų charakteris reikės atrakinti savo nemirtingumo paslaptį ir sustabdyti blogį, kad karaliauja jau daugelį metų.

Pasibaigus žaidimo karalysčių Amalur pradžioje: Reckoning Jūs turite pasirinkti kuris lenktynes ​​laikys savo charakterį:

1) Almain (didikai) - yra turtingas ir nekokybiški žmonės. Jie turi žinių apie alchemiją ir linkę įtikinti tačiau taip pat žino Kalvystė.

2) Varani (klajojo žmonių) - šie žmonės nėra laimingi gyvenime, ir jie buvo padengti su neapykanta. Jie gali aptikti nematomas, ir verstis prekyba, ir gali pasirinkti spynos.

3) Ljosalfar (šviesos elfai) - yra teigiami žmonės, kurie gyvena miškus. Jie turi žinių alchemijos ir gamybos kristalai ir išsklaidyti magija.

4) Dokkalfar (Dark Elves) - tai blogas elfai, kurie buvo apie klaidingą kelią. Jie gali gaminti krištolo ir turi gebėjimus įtikinėjimo ir slaptas.

Taip pat žaidimo karalysčių Amalur: Reckoning turi tris medžių klases:

1) Warriors "- yra labiausiai galingas ir drąsus klasė.

2) Magee - jie turi žinių apie alchemija ir magija burtai.

3) Rogues - tai labiausiai gudrus ir protingas klasė, nebijo nieko.

Jūsų koviniai įgūdžiai priklauso nuo, ką jūs už klasę. Jūsų išvaizda taip pat priklauso nuo pasirinktos klasės.

Žaidime karalysčių Amalur: Reckoning ginklas jums bus žaisti priklauso nuo klasės, kad jūs pasirinkote

1) kariai - skirtingi kardai ir kūjai.

2) plėšikas - durklai, longbows, kardai laumės.

3) magas - kalnas, Chakra, valdovo skeptru.

Yra žaidimas karalystės Amalur: Reckoning akmenų, kuriuos jūs taip pat galite naudoti vietoj ginklų. Jie vadinami Enchanted priedai. Tai apima: žiedai ir unikalų vėrinį.

Žaidime karalysčių Amalur: Reckoning naudoja likimo sistema, su kuria žaidėjas gali atidaryti kitą likimą.

Pasinerkite į neįtikėtiną pasaulio karalysčių Amalur: Reckoning, žinoti visas savo funkcijas! Neleiskite priešų nusileidimas ir atsikratyti savo pasaulį iš senovės blogis.

Sėkmės atliekant savo užduotis!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos