King žvaigždės

Alternatyvūs pavadinimai: Masters of the Universe

Dabar kapitonai Visatos - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer Vaidmenų žaidimas erdvė, reikalauja strategijos naudojimas. Tai įdomu fantazija pasaulis, kuriame tūkstančiai žaidėjų vienu metu gyvena. Bendrijos kovotojų virtualus pasaulis, bet tuo pačiu metu ir draugiškas. Jūs tikrai patenkinti daug įdomių žmonių, kurie bus ne tik malonu bendrauti su jumis, bet ilgainiui šie ištikimi draugai. Žaidėjai, kurie randa bendrą kalbą vieni su kitais, galite padaryti sąjungas. Taigi, karalius Žvaigždės žaidimas tampa dar įdomesnis. Masto mūšiai vyksta į tarpgalaktinę erdvę, nepaliks abejingų. Rasti savo vietą kosmose, kad laikui bėgant vis labiau ir labiau išplėsti savo įtaką. Planeta, kurį turi turėti pradžioje, reikalauja priežiūros ir dėmesio. Galų gale, tai yra jūsų namuose, kur galite užsiimti statybos, laivų kūrimas, kariai pratybų įrenginius. Sukurkite savo taktiką ir sekite į tikslą! Tikėkite - visiems jums pavyks!

Malonu, kad už žaidimo ištrauka nebūtinai turite kompiuterį su didelės sistemos reikalavimus. Galite saugiai žaisti King žvaigždės, jei turite interneto ryšį, standartinę naršyklę (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), ir įdiegti Flash versija 9. 0 arba didesnis. Norėdami jį pasiekti, reikia registruotis žaidime karalius Stars. Tai paprastas procesas, nėra laiko. Prisijunkite prie oficialios svetainės ir užpildyti formą su šiose srityse: vardas, pavardė, elektroninio pašto, slaptažodį planetos pavadinimą. Tada kapitonai Visatos registracijos leidžia jums nurodyti visatą, kurioje jūs norite būti. Be to, reikia sutikti su žaidimo taisyklėmis. Dabar galite saugiai eiti susitikti įdomių nuotykių!

Nesijaudinkite, kad pradžioje bus sunku susidoroti su žaidimo elementais. Kiekviename žingsnyje jūs laukiate įkalčiais, po kurios galite greitai išmokti. Taip pat yra galimybė gauti patarimų iš patyrusių grotuvas. Ateityje, pasiekus tam tikrą išsivystymo lygį, galės samdyti patyrusius konsultantus, kurie bus ne tik padėti jums pažangą, tačiau taip pat užmesti akį į statybos ir pranešti apie kariuomenės būklę. Darbo stažas padėjėjai priklauso sumokėti už jų paslaugas sumos. Bet visa tai vėliau, bet dabar teks panaudoti tai, ką jie turi. Pradėti kurti planetos su pirmųjų aukštų pastatų statybai. Pirmame aukšte, be kitų dalykų, pastatytas sparčiausiai. Tada ne viskas taip greitai. Didesnė statyba, tuo daugiau laiko ir pastangų reikia. Plėtra, kaip ir visa kita žaidimas pasaulyje, praeiti ramiai, be skubėjimo ir šurmulio. Yra, žinoma, būdų paspartinti, tačiau verta vairuoti arklius? Po lėtai leidžia ne pamiršti reikalingus duomenis, ir turėti gerą manote apie veiksmus, kad nebūtų padaryti kvailas klaidas. Jūs visada turite laiko sukurti protingas taktinius ėjimus.

Norėdami užsiimti statybos, taip pat sukurti naujus erdvėlaivius, jums reikia išteklių. Be jų, net jūs negalite organizuoti kariuomenę. Už viską, ką paėmė, reikalingas materialines investicijas. Norėdami tai padaryti, ir yra metalas, kristalų, deuterio, saulės ir vandenilio energetika. Metalo ir kristalai - dažniausiai naudojama ištekliai. Saulės ir vandenilio energetika kvėpuoti gyvenimą į savo įmonės planetoje. Po daug darbo yra dėl energijos. Deuteris ir leidžia greičiau statyti ir mokymo karių ir laivų kūrimą. Bet turi turėti deuterio vlazhivat reali. Tai iki jums, ne įsipareigojimas pirkti.

Kontroliuoti savo charakterį, jums bus atlikti Quest įvairovė. Užduotys, kurios buvo parengtos magistro Visatos žaidimą, sudaryti sąlygas kaupti patirtį ir gauti naudingų premijas. Jūs turite stebėti reitingo taškų kiekį. Kas nori maitintis gale? Atminkite, kad daugiau pastangų taikote, efektyvesnis tapo virtualioje visatoje. Ryškesnėmis lengviau laimėti kovas ir pasirinkti kitas planetas, o jei vis tiek yra kaip sąjungą, atlikite visas kortas savo rankose! Žaisti žaidimą internete magistro Visatos kartu su savo sąjungininkais daug lengviau. Galų gale, jūs visada turite galimybę gauti bet kokią paramą, tol, kol medžiagos. Be to, įsitikinkite, kad tuo metu, kai jūsų draugai bus ne tegul priešų trūksta sunaikinti tai, ką jūs sukūrėte, kad švelniai.

Kapitonai Visatos pradėti žaisti dabar - ir jums niekada neteks dėl to gailėtis. Daug malonių patirtimi laukia vartotojams, kurie išdrįso mesti iššūkį atvirą erdvę. Parodyti, ką galite padaryti! Patvirtinti čia savo teisę valdyti! Sėkmės jums ir plieno užrakto!

 

Žaisti pat