KlanZ

Alternatyvūs pavadinimai: KlanZ

KlanZ internetu - prekybos skyriaus strategija sukurta komiksų stiliumi. Kaip ir buvo planuota pagal žaidimo istoriją kūrėjams - vieno iš didmiesčio istorija. Renginiai juda gatvėse. Kiekvienas naujokas žaidėjas tampa lyderiu komandos, kuri apima aštuonias kortelės kovotojai. Pelnytų žaidimų pasaulyje nuolat užsiimti mūšį, apgalvoti savo veiksmus, norėdami sužinoti, kaip pasiimti kortelę. KlanZ žaisti - taip dalyvauti kovoje dėl valdžios mieste, linkęs laimėti daug turnyrų, blizgesį šildomų kovose, stebina žmonių su savo gražia kolekcija korteles. Žaidimo metu jūs visada rūpintis papildyti denio . Ir turiu pasakyti, kad šios naujos kortelės bus rodomas nuolat, todėl, kad šis procesas bus įdomus. Norėdami pasiekti didelės sėkmės, vartotojai dažnai sujungiami į klanus. Jei galite rasti gerų sąjungininkų, gali pakilti į žvaigždes greičiau. Nešvaistykite minutę, laikas, praleistas su interneto KlanZ žada būti labai įdomus!

Viskas, ką reikia atlikti - internetas, modernią naršyklę ir kompiuterio konfigūracijos vidurkį. Sistemos reikalavimai yra gana kuklus, vienas bus idialno kompiuterį su tokiais parametrais:

- Operacinė sistema "Windows" / 2000 / XP / Vista " x 32 / Septyni

- Procesorius Pentium ΙΙΙ 800 Mc

- 64 MB vaizdo plokštė;

- 256 MB RAM.

Svečiams priėjimas prie projekto gausite po pereisite KlanZ registraciją. Jūs gana greitai sukurti paskyrą. Nes ji turi užpildyti kelis laukus: Vartotojo vardas, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Numatytasis vartotojo sutartis, todėl būtų geriau iš anksto susipažinti su taisyklėmis.

Taigi, norint sėkmingai žaisti KlanZ turėtų susidoroti su visais jo elementais. Kiekvienas žaidėjas pasirenka pirmąjį avatarą. Galite pasiimti sau vyrą ar moterį - tai kaip jums patinka. Dėl kovos su naudojimo korteles, kurios turi tam tikrų savybių, būtent jėgą, mažina galimybes, premijos lygį, unikalumą. Kristi ant stalo keturis atsitiktinių korteles. Pati kova taip pat susideda iš keturių etapų, nebent kas nors nėra laimėti prieš. Jūs, kaip konkurentas, turės gyvenimo ir energijos atsargų. Energijos paveikia atakų korteles. Nuo sumos, likusios rezervo gyvenime priklauso pergalė. Taigi iš pradžių žaidėjai turi 4 kortas, 12 gyvybes ir 12 energijos. Ir daugiau atakuoti daugiau šansų žalą žalą priešininkui.

Žaidimų Klanz siūlo vartotojams 5 formatus. Šis turnyras Arpad (galima 10 lygiu vyksta kiekvieną dieną tuo stadionas) Gildiynye karą (trunka visai 5 savaites), Mini-turnyrai (sukurta pačių žaidėjų), projektą pasirinkti (mažas turnyras, kuriame žaidėjai atskleisti stiprintuvus, o tada išmontuoti kortelės ) Siledy (iš 24 kortų žaidėjas turi pasirinkti 8).

Yra dar toks svarbus laikas, nes įvykių. Jie gali laimėti kortelę ir svarų. KlanZ žaidimas atneša į jūsų dėmesio žaidimo įvykių vadinamųjų opozicija, Valor, ramumas. Be to, visa tai daug įvairių žaidimo užduotis. Pavyzdžiui, galite imtis tokių užduočių, dienos, savaitės, loterijų, pavadinimai ir tt ir tt Be to, jūs galėsite aplankyti rinką ir parduotuvę pirkti viską, ko jums reikia.

Tikėkite, kad prisijungti prie žaidimų bendruomenės, jums bus pamiršti viską, kas yra nuobodulys. Tai kortų žaidimas yra taip apimanti okupaciją, kad jums vėl ir vėl grįžti į jį. Jaukų jų talentus numalšinti savo ambicijas užkariauti lyderio ir jaustis tikrai laimingas žmogus!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos