Kolonizatoriai

Alternatyvūs pavadinimai: Kolonizatoriai

Susipažinti su vienu iš geriausių interneto strategijas nuo tos, kurias šiuo metu - ". Kolonistai" Kolonizatoriai naršyklinis žaidimas, kuris pasakoja apie teritorijų surinkimo laikais didžiųjų geografinių atradimų. Mūšiai tarp kolonijinių galių buvo ypač kruvinas, dažnai vietiniai suvaidino lemiamą vaidmenį kovų prilipusiais prie įvairaus aukštų, nors, kaip taisyklė, beveik visada jie buvo nukentėjusioji šalis.

Kolonistai žaidimas siūlo įdomų siužetą suvokiamą ekonominę sistemą, aktyvių karinių veiksmų galimybę. Tikslas - augti pasaulio galią, pradedant į Apleistas džiunglėse kolonija.

Registruotis kolonistai žaidime yra žaidimo sąlyga. Norint pradėti žaisti registracijos kolonistai paprašyti jūsų užpildyti kelis laukus su jūsų informacijos - užpildykite laukelius:

 1. Slapyvardis (vaidina fiktyvų pavadinimą)
 2. Parašyk
 3. Lytis
 4. Pakviesta prisijungimo vardą ir slaptažodį, jei esate pakviestas groti vieną iš savo draugų (tai atneš jums premiją, taip pat ir pakvietė)

Susitarus su dalyvavimo žaidime jūs būsite pažinti šį pasaulio serdnevekovym arčiau taisykles.

Ir taip pasiekti savo tikslą jūs turite prekybos santykius su Europa, aborigenai, kaip jums bus suteikta galimybė sukurti klanai, prekybos susivienijimų arba prisijungti esamus. Žaidimo pradžioje jums pradėti savo plėtrą pagal vieną iš penkių kolonijinių šalių globoja

 • Anglija
 • Ispanija
 • Prancūzija
 • Portugalija
 • Olandija

Anglija pelnė jūroms karalienės statusą, kaip tautos, kuri pradėjo užkariauti neatrastų teritorijoje pirmą kartą, o mažų anglų gyvenvietės buvo palaipsniui transformuojamos į didžiulį miestą. Žaisti Anglijoje, gausite premiją padidėjo imigracija kolonistai iš Europos.

Pradedant žaidimą su Ispanijos vėliavomis, galite būti tikri, kad jūsų žmonės ne atgal lemiamu momentu, ir jūsų priemoka - padidėjo stiprumo kavalerijos kovose su vietiniais gyventojais.

Žaidžia Prancūzija, galėsite prekiauti su vietos gyventojų palankesnėmis sąlygomis, kaip Prancūzija visada buvo žinomas dėl lojalumo aborigenų žmonių visada bandė imtis geriausias vietos kultūros pareikšti savo socialinę sistemą tolimas kolonijas.

Portugalija ir Nyderlandai prisijungė prie kolonijinės varžybas tarp paskutinių susikaupusių kietųjų technologinių pranašumų.

Kolonistai internetinis žaidimas siūlo trijų rūšių ištekliais:

 • Ištekliai, siekiant sukurti vienetų
 • Ištekliai pastatų
 • Ištekliai prekybos

Tarp vienetų, taip pat yra numatyti keli kategorijas:

 • Darbuotojai
 • Warriors
 • Čiabuviai

Darbuotojai reikalingi normaliam išteklių gavybos, statybos pastatų ir visapusiškai remia savo kariuomenę ir viešajai tvarkai. Kovinius vienetus reikia ginti ir pulti. Galingas kariuomenė - jūsų gerovė ir saugumas, nes jame neatsižvelgiama kolonijos, kurių kariuomenė gali nužudyti savo miestą akimoju interesus.

 

Žaisti pat