Kovoti sektorius

Alternatyvūs pavadinimai: Sektorius Kovoti, kovoti su ja sektorius

Kovos žaidimas sektorius - Naršyklė fantastinis veiksmo 3-D formatu. Šis interaktyvus internetinis žaidimas gali jums gladiatorių ir siųsti ateityje kovoti dėl savo išlikimo. Naudokite savo galimybę eiti į didįjį lygos ir tapti tiesa čempionu. Manau, kad jei jūs nuspręsite žaisti Com šikšnosparnių sektorius - adrenalinas, kurį jūs pateikėte! Didžiulis pasirinkimas ginklų ir įrangos, gebėjimas pagerinti, skirtingų žaidimo režimų, gražių kortelių įdomių kovų - visa tai ir dar daugiau dosniai duoda bendrijos šikšnosparnių sektorius žaidimą. Dalyvauti apsvaiginimo renginius reikia Kom šikšnosparnių sektorius registracija. Projektas iš esmės yra prieinama visiems. Pagrindinės sistemos reikalavimų parametrų buvo ok, "Adobe Flash Player. Jei reikia, galite atnaujinti grotuvo. Prisijunkite žaidimo Kom šikšnosparnių sektorius yra tokia:

1) eiti į žaidimą, ir lange, įveskite vardą, slaptažodį, paspauskite mygtuką "Registracija".

2) naujas langas, kur vėl kartoti jau nurodytus duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį ), informuokite savo elektroninio pašto adresą ir spauskite "Sign Up".

3) Per registracijos pripažinimo susitarimas.

Pradžioje gausite į pagrindinį meniu, skyriai, kurie turėtų paleisti už lošimų pasaulyje vystymuisi. Galite pasiimti ginklą arba strimgalviais skubėti į mūšį - kaip Kom šikšnosparnių sektorius nuspręsite žaisti sau.

Kovos sektorius gali žaisti bet kurį iš keturių automatų korteles. Iš pradžių bus žemėlapį "Lost Temple", kaip kiti tapo prieinama su tam tikrų lygių pasiekimu. Tai apleista bažnyčia yra kryžiaus formos, ir kad jo kraštai cokoliai skirtos prieglaudos. Žemėlapis Sky platforma "- buvęs troposferos dujų gavybos stoties. Šis kvadratas su viduje kryžius ir koridorius palei kontūrus dabar puikiai pritaikytų gladiatorius kovose. Žemėlapis "sugriauta tiltas" - gladiatorių arena stačiakampio formos su kliūtimis ir prieglaudoms įvairovė. Legenda pasakoja, kad tiltas buvo sugriautas per karą, ten pradėjo pastatas, galiausiai buvo įšaldytos. Ir dar vienas karšto vietoje gladiatoriai kovoja žemėlapį "Wasteland". Tai tipiškas atsisakė geologinis kaltė, kurios teritorijoje yra, kai ūžimas.

Mūšiai vyksta paketais. Komandos suskirstytos į raudoną ir mėlyną. Jie susidaro atsitiktinai atrinktų žaidėjų. Kova trunka 15 minučių. Laimi tas, kuris bus sunaikinti kuo daugiau priešų.

Prieš užsiimti karo veiksmus, rūpintis amunicijos savo Gladiatoriaus. Com šikšnosparnių sektorius internetinis žaidimas siūlo įsigyti šarvų, ginklų, stiprintuvus ir prietaisus. Pirkti viską parduotuvė žaidimo valiuta. Pelnas gaunate kaip pergalės mūšio rezultatas. Bet taip pat galima įsigyti nekilnojamojo valiuta. Leiskite sutelkti dėmesį į turimos įrangos šiame žaidime. Arsenalas ginklų yra labai turtingas. Žaisti Kom šikšnosparnių sektorius yra įmanoma, naudojant tokius ginklus kaip

 • Šautuvas Shad (m) "Hornet"
 • Shotgun RPM (e) "Dobermanas"
 • "Plazmos revolverį TP-P6" Meteoras "
 • Automatinis pistoletas CCI-15 "Mosquito"
 • Autorun MUT-025 "Scorpion"

Tarp šarvai yra

 • Kostiumai didelis atsparumas KVSP "Universal"
 • Skautų KAR-3y "Berserk"
 • Armija KAR-2c Commando "
 • NKSN (e) nanotkaney "Chimera"
 • Sunkusis bronekostyumy BLS-47 "gynėjai"

Vienetų žaidimas yra specialūs prietaisai, kurių naudojimas gerina kai kuriuos parametrus. Jie taip pat padeda tinkamu laiku sukurti tam tikrą poveikį.

Į žaidime jūs rasite įtaisai, kaip antai:

 • D-2 "Cheetah"
 • VPV-Z "optimizavimo"
 • Modulis MSDP-1200 "Re-Animator"
 • Nešiojami radaras CP (k458) "Aiškiaregys"
 • Remontas prietaisas RU-2 (NT) "Vanguard"

Stiprintuvus - medžiaga, kuri galiausiai suvartojama. Jie skiriasi nuo prietaisų trumpą laiką savo ieškinį. Tačiau, jūs galite žymiai pagerinti gladiatorių parametrus, naudojant, pavyzdžiui, injekcijos PS1K "Combin" spetspatron ASO "Preparator" holografinis įrašymo Zug "Flash" ir daugiau. Veiksmo stiprintuvus Nors artimųjų, bet kartais gali suvaidinti lemiamą vaidmenį.

Norėdami pereiti į naujus lygius, jums reikia stebėti kiekis suma. Žinoma, siekiant pagerinti tai, kas yra prieinama nuolat, tačiau malonu, kai didelis suteikti galimybę savo tobulesnio, anksčiau nepasiekiamas ginklą!

Sektorius Kombat žaidimas yra skirtas Jums viena staigmena - galimybė dalyvauti konkursuose ir laimėti prizų. Konkursai yra tiek karinių ir kūrybingi.

Gerbiami nick pamatyti sau į gražus žaidimas įspūdžių! Verta tiesiog aplankyti gladiatorius pasaulį - ir jūs tapsite dažnas svečias ne žaidimo svetainėje. Skraste įdomu naudotis savo laisvalaikį! Belieka palinkėti Jums malonią patirtį!

 

Žaisti pat