Corsairs III

Alternatyvūs pavadinimai: Corsairs III

Corsairs III - kompiuteris žaidimas modeliavimo žanrą. Corsairs 3 žaidimą jus atleido kaip žaidimų corsairs serijos tęsinys. Sukūrė ir išleido Rusijos bendrovės Akella. Žaidimas nėra naujovė buvo įvesta į pasaulį 2005 metais. Tačiau atsižvelgdama, kaip ir visi kompiuteriniai žaidimai, ir privalumus, ir, žinoma, trūkumų žaidimas pelnė pripažinimą nemažai gerbėjų. Žaidimas Corsairs III buvo papildyta keliais žaidimais, o ne daug geresnę versiją geresne vaizdo kokybe ir įdomiau istorija.

Jūs turite galimybę prieš žaidimą, jei nesate jo gerbėjas, naršyti interneto pristatė corsairs 3 video. Būtinai atidžiai perskaityti žaidimo apžvalgą. Tada galite pereiti į svetainę, kur galima atsisiųsti corsairs 3 ir išplaukti į jūrą reisais.

Atkreipkite dėmesį, kad Rusijos gali padaryti gana įdomi istorija žaidimą Corsair 3.

Žaidimas yra skirtas jūrų gyvenimo Karibų maldininkų, ypač pagrindinių jūros piktadariai - piratai. Pirmosios lygio per žaidimą gali atrodyti, kad jums šiek tiek nuobodu. Bet tai tik pradžia. Tai suteikia jums galimybę mokytis, susipažinti su žaidimo. Viskas prasideda nuo savo tėvo lobių paiešką. Visi duomenys bus mokytis iš ateivio, kuris pristatė kitą savo tėvo.

Čia yra tik du pagrindiniai veikėjai. Tai brolis ir sesuo

• Blaze;

• Beatričė.

Blaze - priėmė sūnus, garsus piratas - keliautojas Nikolajus Sharpe. Šis jaunas žmogus nori, protingas, pilnas gudrybes ir stiprumo. Nors entuziazmas rasti lobius jis nebuvo gerai išsivystę, viršuje.

Beatričė - atkakli ir be rūpesčių mergina, pažeidė visus įmanomus įstatymus, sausumoje ir vandenyje. Geri kovoja, visada su jumis blade, kuriai priklauso vikriai. Dodgy, bet jo komanda nebus įžeisti.

Pasirinkite savo charakterį jums. Jie abu pagal savo kontrolę, visi corsairs 3 svečių. Galite pasirinkti šalį, į šoną, kuris nuves jus į Angliją, Prancūziją, Ispaniją, Olandiją ir piratai. Dėl visų žaidime jūs galite pakeisti šalininkų kryptį, bet rūpi tik kada. Pagrindinis vykdyti vieną pagrindinį uždavinį žaidimą - laimėti pirmąją sala Karibų salyno ir konfiskuoti visus keturis kolonijų šalims.

Šunims 3 laivai turi savo, individualų, kiekvieną kovojantį pusėje. Ir turi tam tikrus skirtumus, atitinkamai kartu vėliava.

Grafika yra ne aukščiausio lygio, bet bendras vaizdas pateiktas padoraus forma - šviesus, gražus ir viliojantis. Bet dideliu mastu garso takelis. Aiškiai pateikiama visus galimus padarinius.

Yra ne keletas kompiuterinių žaidimų apie piratus. Bet vis tiek verta atkreipti dėmesį į šiuo atveju, nes jis buvo išleistas ne amerikiečiai. Kad jūs tiesiog nėra įvykdyti ir nėra tiksliai žaisti.

Be to, nereikia pamiršti, kad pateikti žaidimo Corsair III bendražygius, kurie mėgsta žaisti ir ne tik.

Paskubėkite svetainę, kur galite įsigyti iš karto arba, tiksliau PARSISIŲSTI ŽAIDIMĄ corsairs 3.

Sėkmės žaidimo jūros erdvėje!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos