Corsairs: City of Abandoned Ships

Alternatyvūs pavadinimai: Corsairs: City of Abandoned Ships

Corsairs: City of Abandoned Ships - Strateginiai kompiuterinių žaidimų RPG, simuliatorius. Žaidimų Corsairs: Miestas Pamesti laivų sukurti ir paskelbti Akella Rusijos bendradarbiavimo su Seaward. ru. Jis buvo išleistas kaip tęstinio serijos žaidimų apie piratų gyvenimą Karibų užkampis dalis - corsairs. Ši versija pagerėjo tiek, kiek įmanoma, tų dalių, kurios, tam tikrų priežasčių, nebuvo iš pradžių eliminuojami. Kai kurie žaidimų serija yra pateikiami ne tik mūsų tautiečių, taip pat tolimų šalių.

Dėl žaidimo procesą, ir apskritai su siužeto, mes rekomenduojame jums pamatyti atstovavo internete, Corsairs: City of Abandoned Ships vaizdo ir skaityti per peržiūrą. Kitas jums aplankyti svetainę, kur galite žaisti corsairs: City of Abandoned Ships atsisiųsti.

Jūsų charakteris bus parenkama uždarumo iš trijų pateiktos

• Petras kraujo;

• Ian Stace;

• Diego Espinosa.

Petras Kraujo - gydytojas pasirodė perduoti sunkiausias bandymus. Bet su vis geriausias jūrų vilkas tikslo.

Yang Stace - prekybininkas - išlenkimas. Patiekiama kaip Europoje samdinys. Karibų tikėdamiesi uždirbti apie prekybą.

Diegas Espinosa - gauti pripažinimą iš turtingiausių pradeda kelionę ir nuotykius prie Karibų jūros.

Lyginant su pirmuoju variantu, čia ateina nauji zaidejai, gydytojas - Petras kraujo. Jis atsiranda, siekiant išgydyti dėl Anglijos turto pacientą. Ir tada jis įsitraukia į visos pagrindinės sklypas žaidimą.

Ir pagrindinis sklypas žaidimas yra tai, kad jūs turite pereiti visą kelią į jūsų corsairs: City of Abandoned Ships užduotys ir užduočių. Todėl gauti paskatinimą už juos, geriausiu atveju, naujas patobulintas laivų.

Per žaidimą jūs galite pasirinkti savo šalies pusėje jūs imtis, o artimųjų darbą savo teritorijoje: Anglijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Olandijoje. Visos šios tautos turi savo savybes, kurios jums bus patenkinti žaidimo metu.

Taip pat buvo atnaujinta žaidimo corsairs: City of Abandoned Ships ginklų. Pašalintas, nes prastos kokybės animacijos rūšių, pavyzdžiui, žalvario Knuckles ir nagai. Bet ten buvo išsamus ir geresnis judesio kovose su kai kuriais ginklais.

Žinoma, žaidimas Corsairs: City of Abandoned Ships pinigų vaidina svarbų vaidmenį. Kadangi tai yra aukso skubėti visas pasaulio piratai. Ne lobis žaidimai šio žanro nėra kur neiti.

Žaidimų Miestas Pamesti laivų, kaip jau buvo minėta, yra geriausias patobulinta versija pirmąją versiją. Tai susiję visų pirma grafikos vaizdas. Juk čia buvo malonus vaizdas, nes grafika ir animacija, kuri yra padoraus lygio. Nėra garso failų pakeitimus, nes ji jau buvo patenkinamo lygio.

Taigi verta išbandyti savo jėgas piratų meistriškumą ant Rusijos meistriškumo pavyzdys. Nepamirškite informuoti savo bendražygius.

Jūs jau pradėjo ieškoti svetainę, kur galite žaisti City of Abandoned Ships atsisiųsti? Atsakymas yra taip. Taip gerai žaisti!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos