Left 4 Dead

Alternatyvūs pavadinimai: Left 4 Dead

Žaidimas Left 4 Dead yra multiplayer kompiuterinis žaidimas. Šis žaidimas yra sukurtas į shooter ir renginių, vykstančių į jį pirmuoju asmeniu stiliaus.

Dėl veiksmų žaidimą pagrindas maitintojo kova su minios užsikrėtusių žmonių.

Parsisiųsti Left 4 Dead Can tik suaugusių žaidėjų. Dėl nepilnamečių vartotojams prieigą prie žaidimo yra uždarytas.

Vaizdo Left 4 Dead galima rasti oficialiame tinklalapyje žaidimą ar youtube. Be vaizdo atskleidžia žaidimo esmę, personažai bei kita informacija apie žaidimą.

Žaidimas Left 4 Dead kompiuterį galite žaisti multiplayer režimu ir vieno žaidėjo ir Co-op.

  1. Co-op "režimu. Šiame režime komanda atstovavo artimųjų žaidimą, šį režimą taip pat vadovas. Kooperatinės režimu tikslas - priimti vieną iš kampanijos komandos kelių (4) žaidėjų. Jūsų komanda gali kovoti nuo vieno iki keturių žmonių. Žaidėjai, kurių nėra žaidime, zamenivayutsya robotus, kurie yra valdomi kompiuteriu. Tačiau žaidimo metu galite pridėti žmogaus priešininkas. Jei norite trumpam sustabdyti žaidimą, tai nėra būtina palikti žaidimą ar paprašyti kitų žaidėjų laukti. Jūs galite perkelti savo herojus Bot valdymą, be baimės, kad jo vieta bus kažkas. Be to, kontrolė perduodama botą automatiškai, jei esate per 25 sekundžių nestovi vietoje.
  2. Single mode. Tai būdas, kuriuo kiti maitintojo žaidėjai kontroliuoja kompiuterio. Robotai (kompiuterių grotuvai) sekti paskui tave, šaudyti per užsikrėtusių žmonių, išsaugoti padeda ir gydo Kiti žaidėjai maitintojo, bet negali atidaryti durų prieglaudas, aktyvuoti "panikos renginį" ir Horde priežastį ir taikyti mėtymo ginklą, nes strateginis atsargos. Taip pat jie negali naudoti taktinius įgūdžius. Tiesą sakant, šis režimas yra visiškas prototipas bendradarbiavimo režimu su vienu skirtumu - tai galite atlikti tik vienas, niekas kitas galės prisijungti prie jūsų. Po savo charakterį mirties žaidimas baigiasi. Geriausia pradėti nuo Left 4 Dead įvedimo iš šio režimo.

Į žaidimą Left 4 Dead žaisti pagrindinis veikėjas jums. Patys ženklai yra skirstomi į maitintojo netekimo ir užkrėstas. Išgyvenę apima:

1. William Overbeck yra veteranas Vietnamo karo. Jis yra patyręs karys. Vienu metu jis tarnavo JAV armijos ypatinga.

2. Francis yra valingas ir dviratininkas, kuris visapusiškai taikomas tatuiruotes. Jis nekenčia beveik viską.

3. Zoe yra patraukliausia mergina žaidimą. Ji yra turtingo žmogaus dukra. Jis gali būti atvertas aukščiausiu lygiu su šaunamuoju ginklu.

4. Luis yra jaunesnieji sistemų analitikas departamentas. Šis simbolis ketina išeiti į pensiją po virusas atsirado.

Infected - žmonės, kurie pasidavė virusas.

In-game Left 4 Dead ginklai skirstomi į keletą tipų:

  1. Metil ginklas.
  2. Šaunamieji ginklai.

Kiekvienas personažas pasirenka ginklą natūra, kad jis myli labiausiai.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos