Didvyrių Legenda

Alternatyvūs pavadinimai:

Žaidimas Legenda apie Heroes išgelbėti pasaulį.

iPlayer Legenda of Heroes masiškai multiplayer Vaidmenų žaidimas, kuriame herojus atsidurti gražioje fantazijų pasaulyje alsuoja nuotykių ir pavojų, taip pat kelionės į skirtingus miestus, kurių greitai draugais. Žaidėjas su savo charakteriu ilgą kelią, jo tikslas bus gelbėti virtualų pasaulį nuo baisių piktadariai ir baisių monstrų, o misija atnešti gerovę ir taiką virtualios visatos daugelį šimtmečių.

neeilinis nuotykius herojaus bus stiprus ir protingas, įgyti patirties ir užsidirbti reputaciją, patiria daug tiesa daug draugų, atstatyti savo miestą su gražia pilimi ir laisvalaikio valandų kruvinų mūšių su blogio jėgomis gali ūkininkauti.

Žaidimas yra labai graži, jos puikiai atsekti grafika, ryškios spalvos ir, žinoma, žaidėjai, valdymas. Tai didžiulis pliusas laisvo naršyklinis žaidimas, kuris bus ne turite atsisiųsti programą, bet jūs galite eiti pagal vieną sąskaitą iš skirtingų kompiuterių.   Norint patekti į magijos pasaulį žaidimo didvyrių registracijos Legenda reikalingas, todėl ji sukuria žaidimo vaizdą ir išsaugoti visus pasiekimus su dar įėjimai. Galite užsiregistruoti dviem būdais, naudojant socialinių tinklų svetaines ar elektroninio pašto adresus.

 

 

Įranga didvyrių

Legend

Pradedant žaisti žaidimą didvyrių vartotojų Legenda reikės nustatyti charakterį. Aukštesniuose lygiuose, žaidėjai galės sukurti kitų simbolių, bet originalus autorius davė trijų klasių skirtingų sekso simbolių pasirinkimas, jums reikia nuspręsti dėl vieno:

  • Strelok – judrus, kieta, tiksli naikintuvo, galėtų smogti priešus iš toli.
  • – kariai stiprus, gerai apsaugotas herojus, jis idealiai tinka artimai kovai.
  • – Magas valdovas magija burtai ir potions. Jo stebuklingos galios gali ne tik sunaikinti priešą iš tolo, bet ir sunaikinti priešo komandą, ir dar jis gali išgydyti jo kompanionai į mūšio lauke.

Chem daugelyje mūšių dalyvauja herojus, tuo daugiau jis patiria, tai padeda jam sukurti įgūdžius.

Žaidime didvyrių Legenda gali žaisti, kovoti su oponentų kontroliuojamų dirbtinio intelekto ir su realių žaidėjų šiuo metu tinkle. Ruožtu paremtos gesinimo sistemą, vartotojas gali pasirinkti taktiką talpinti savo simbolių ir kompanionai mūšio lauke. Su monstrus ir viršininkų mūšio pats vyksta automatiškai, tačiau kovų su nekilnojamojo priešininkai, kad būtų galima įsikišti į mūšio metu.

herojus Miestas iš pradžių apskritai uždaryti, stovi vienišas pilis ant uolų stačių šlaitų kalnuose ir portalo atveria kelią į mūšio zonos. Net per mokymo tampa prieinama kalvė, tai yra kurti ir tobulinti ginklų funkcija, reikia arba sidabro, nei deimantai žaidimo valiutą, vertingų įrankių, kurie gali būti perkami už realius pinigus ar uždirbti užbaigiant užduotis. Kuo didesnis žaidėjas progresuoja per lygius, tuo daugiau galimybių ji atveria ir pastatų. Altorius leidžia samdyti naujus didvyrius, treniruočių stovyklą, kad jie stipresni, ir visi požeminės statybos rūšių atveria naujas duris į milžinišką žaidimų pasaulyje.

Žaidimas Legenda apie Heroes nepaisant to, kad laisva prieiga yra mažiau nei šeši mėnesiai, surinko daug gerbėjų. Viduje virtualiame pasaulyje, jūs galite ne tik kovoti su realių žaidėjų, bet ir susidraugauti su jais, kalbėtis ir prisijungti prie gildijos. Gildija padeda atlaikyti stiprią ir gudrus priešų ir laimėti, jei tik jis yra neįmanoma padaryti.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos