Legenda Martial Arts

Alternatyvūs pavadinimai: Legenda Martial Arts

Žaidimas legenda kovos menų - Nemokama klientų MMORPG, lokalizacija originalaus žaidimo nuo Perfect World Entertainment. LOMA žaidimas, kuris yra pirmiausia suprojektuoti, kad būtų malonus ir juokingas. Čia nerasite įprasto brutalumą internetinių žaidimų: tik pasakų ir įdomus su grafika ir anime stiliumi. Ne taip dažnai matyti tokį formatą - ir tiesa, ne kiekvienas gali nulaužti virtualų pasaulį. Taigi rizikingas projektas jau gali būti vadinamas.

Eiti į sistemos reikalavimus žaidimo legenda Martial Arts, kuriame jūs galite žaisti bet modernių kompiuterių nėra griežti. Dėl minimali konfigūracija bus pakankamai procesorius su laikrodžio dažnis 1. 5 GHz, 512 MB RAM, VGA lygio GeForce 4 Ti4200 ar ATI Radeon 8500, talpa 64 MB ir 2 GB laisvos vietos standžiajame diske. Žaidimas palaiko tik operacinės sistemos Windows - galbūt tik tai gali tapti problema.

Registracija LOMA internete yra labai paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti - pereiti į oficiali svetainė ir įveskite savo prisijungimo vardą (įveskite žaidimą ir svetainė), slapyvardis, slaptažodį ir elektroninio pašto adresą. Legenda kovos menų registracija yra skirta aktyvuoti sąskaitą, kad įvesti savo dabartinį adresą. Belieka tik įdiegti kliento legenda kovos menų siøsis patogu jums gali būti ant tos pačios žaidimo oficialioje svetainėje.

Tuo Loma pradžios internete, jums sukurti savo charakterį. Tokiu atveju, mes nusprendėme ne įkelti per daug: reikia pasirinkti vieną iš rasių, lyties, veido ir plaukų charakterio.

Lenktynės yra tik du žmonės ir upių, nėra skirtumų tarp jų, išskyrus išorinius požymius negalima rasti čia. Kai jis pasiekė dešimties lygį, jūs galite tapti arba karys arba magas. Tada, trisdešimtą lygiu jau kiekvienos iš šių klasių bus pasirinkti poklasis. Ir šešiasdešimtą lygio specializacija. Taigi, žaidimas prasideda pats visiems, bet galų gale atsidaro 8 playable klases - todėl nebus nuobodu.

Sąsaja legenda kovos menų Online yra paprasta ir intuityvi, painioti valdymas yra beveik neįmanoma. Manau, daugelis žmonių tai privalumas apsvarstyti, nes dažnai dėl lizdai žaidynėse plėtra vyksta daug laiko. Jau pradinių lygių įdomus žaidimas pasitinka: suteikti žaidėjams naminių gyvūnų rūšies, kuri, keista, gali būti sumažintas viena kitai, kad veislė su geriausiomis savybėmis. Pasivaikščiojimas jų mažų gyvūnų, žaidimų pasaulyje, manau, yra kur. Kalbant apie questus, viskas įprasta: imtis darbo, vykdyti ir pabėgti. Jei norite sutaupyti laiko, net įdėti autopilotą, o tai labai palengvina žaidimą tikrai, bet kai kuriais atvejais veikia netinkamai. Kadangi pagrindinių gebėjimų pobūdį, galite pasirinkti kovos menų įvairovę. Iš viso LOMA internetinis žaidimas kupinas maždaug 20 kovinių sričių, kad jūs turite išmokti.

Reikėtų pažymėti, kad žaidimas apgalvotos švietimo sistemą tarp kitų žaidėjų. Tai reiškia, kad jūs galite pasiimti draugui studentams, padėti jam mainais už patirtį. Taigi galima žaisti komandoje ir plėtoti greičiau. Žaidime yra daug kitų socialinius aspektus: galite sukurti broliją, klanas, ir, žinoma, galite susituokti ir sukurti šeimą. Visa tai daro žaidimą labiau įvairesnė bendravimo ir, svarbiausia, įdomus. Apskritai, net susidaro įspūdis, kad žaidimas yra orientuota į visų socialinės pramogų, o ne begalinis siurbimo rūšių ir kovoti su monstrais. LOMA internetinis žaidimas skirtas plačiai auditorijai, todėl mažai tikėtina, kad kažkas ne kreivas. Žaidimas turi daug komiksų, kad negali atkreipti į save. Tačiau komedija, kaip dažnai atvejis, žodžiai negali apibūdinti.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos