Les Royaumes Renaissants

Alternatyvūs pavadinimai: Les Royaumes Renaissants

Žaidimas Royaumes Renaissants yra nemokama, tarptautinė ir tikrai masiškai multiplayer online žaidimą. Jums nereikės nieko atsisiųsti - visapusiškai žaidimą pagyvino Karalystės reikia tik interneto naršyklės. Šis žaidimas puikiai atkuria žanrų įvairovė ir turi strateginį vaidmenį ir kartu su politinių komponentų.

Kai esi Royaumes Renaissants žaidimą, galite pasinerti į ankstyvojo Renesanso Europoje. Jūsų charakteris pradės vaidinti nedidelį vaidmenį trampinių, bet jei jis turės tvirtumas, atkaklumas ir įgūdžių, tada galų gale, turėsite galimybę užkopti hierarchiją ir vaidinti svarbų vaidmenį politiniame gyvenime Karalystėje.

Prieš žaisti Royaumes Renaissants , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz; RAM-1GB Vaizdo plokštė - 128MB. Prisijunk į žaidimą Royaumes Renaissants nebus daug laiko ir lengva:

1 .                   Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "registracija";

2.                   Įveskite vardą;

3.                   Prašome įvesti galiojantį el;

4.                   Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5.                   Pasirinkite "registracija" ir Royaumes Renaissants registracija baigėsi.

Žaidimas buvo išleistas 2004 metais, kai ji greitai tapo klasika, taip sakant, už interneto žaidimų etalonu. Žaidimas Royaumes Renaissants buvo pažymėti daugeliu apdovanojimų, buvo išversta į 25 kalbų, ir jos sėkmė yra tiesiog nesuvokiama.

Jei ieškote kruvino mūšio ar naujausias meno 3D, tada Royaumes Renaissants internete bus patenkinti visus Jūsų lūkesčius . Šiame žaidime, jei norite iš anksto hierarchijos, arba užimti jų pozicijas įtakingas asmuo, tada jums reikia derėtis ... Žaidimas Royaumes Renaissants - tai sudėtingas ir daug žaidimas, kuriame žmonių santykiai virš visa kita.

Renesanso metu, jūs tampate naujojoje Europoje viduryje XV a valkatauti, ir jis yra būtinas siekiant pažangos socialinėje skalėje. Visi ženklai, kad jums susidurti šiame žaidime, tai dailidė, kepėjas, kurio duona perkate, Miller, kuris gamina miltus, prekeivis, kuris importuoja kviečių iš tolimų kraštų ... ir net jūsų miesto meras, jūsų apygardos teismo antstoliai, teisėjai, vadovai armijų ar Prancūzijos karalienė!

Jūs Royaumes Renaissants žaisti ir suprasti, kad tai yra didžiulis pasaulis, apima visą Europą į 25 kalbų: jūs galite Pavyzdžiui, imtis laivu kirsti Lamanšo sąsiaurį ir gali prisijungti prie Osmanų imperijos. Bet jūs turite prisiminti, keliaujant Royaumes Renaissants internete , teigiama, kad politinė situacija, kad kirsti sieną, ir todėl galima sukelti konfliktus!

Bet jei šie nuotykius yra ne jums, tuomet jūs galite pasirinkti ir taikus gyvenimo būdas. Galbūt jūs mieliau stengiasi užsidirbti pragyvenimui žaidime Royaumes Renaissants , naudodami savo laukus ir auga gyvūnus ar gamina retų daiktų tarptautinei prekybai ( gobelenai, vietiniai gėrimai, ir tt ir kt. ). Kodėl gi ne jums atidaryti restoraną ar likimo prekyboje? Ačiū uždirbo kapitalo jūs taip pat galėtų sau leisti, pavyzdžiui, tapti meru arba tiesiog gyventi laimingą gyvenimą, nepaliekant savo kaimą žaidimas atgimimas Karalystė.

Nuo 2004 m kūrimo komanda Shogun nuolat praturtinti žaidimo pasaulį Royaumes Renaissants internete visam laikui pagrindas. Navigacija, laivų statyba, medicina ir ligos, todėl yra dalis naujausius patobulinimus. Ir 2013, nauji žaidėjai tikisi naujų staigmenų. Prisijunkite dabar ir tyrinėti pasaulį Royaumes Renaissants internete , jei jūs jį į dantis!

 

Žaisti pat