Gyvenimas yra feodalinis

Alternatyvūs pavadinimai: Gyvenimas iš Feudalo

Life yra feodalinis: feodalinio gyvenimo kilmė.

Galima sakyti, kad žaidimas „Gyvenimas yra feodalinis“ daugeliu atžvilgių panašus į kitus kliento multiplayer produktus, tačiau vis dar turi savo unikalių išskirtinių savybių. Vienas iš jų yra tai, kad žaidimą galima tęsti neribotą laiką, daugelį metų kuriant savo pilką ar atskirą sodybą.

Tai kompanijos „Bitbox“ kūrėjas, kuris prieš kelerius metus paskelbė apie savo planus dėl savo vaiko gimimo, šį akcentą padarė. Autoriai norėjo pristatyti žaidėjams visiškai unikalų žaislą, kuriame viskas yra kuo arčiau realybės. Viduramžių temos pasirinkimas taip pat gali būti vadinamas sėkmingu. Būtent šis laikotarpis traukia žmones į sudėtingą gyvenimo būdą.

. feodalizmo tikrumas.

By žaisdami žaidimą „Gyvenimas yra feodalinis“, tikriausiai laukiate kai kurių privilegijų, būdingų šiai klasei. Tačiau reikia pažymėti, kad dabartinis elitas ir viduramžių skirtumai skiriasi, pavyzdžiui, vasarą ir žiemą. Šiandien valdančioji klasė mėgsta duoti nurodymus ir laukia jų skubaus vykdymo. Senais laikais jie pasiekė gerą darbą savo pačių darbu. Pradžioje jūs neturite nieko, o paskirtoje nevaisingoje žemėje turite augti aktyvų gyvenvietę. Norėti valgyti? Užsiimti ūkininkavimu. Ir visi darbai yra suprantami iki akmenų išgavimo iš žemės, arimo, sėklų sėklų, laistymo ir kenkėjų kontrolės, derliaus nuėmimo. Tada jis turėtų būti apdorotas, atsikratęs šiaudų ir sumalamas į miltus. Paskutinis etapas yra kepimo duona. Todėl jums reikės malimo ir kepyklos. Nepamirškite apie įrankius darbui ant žemės. Galų gale, jums reikia plūgo, o arkliai gali padėti pagreitinti darbą ant žemės. Tai lemia galvijų veisimo ir kalvystės statybą, kad būtų sukurti reikalingi įrankiai ir karai.

Būsto statyba vykdoma pagal panašią sistemą. Jūs esate ginkluotas kirviu, eikite į artimiausią miško diržą ir nukirpkite medžius, kol mediena bus pakankamai namo ar kitos konstrukcijos statybai. Iš rūdos ar anglies? Atėjo laikas paimti iškarpą ir eiti į mano. Ar norite įvairinti lentelės meniu? Tai lemia idėją, kad atėjo laikas pagalvoti apie ekonomikos plėtrą. Sukurkite gyvūnų prieglaudas, sėkite daugiau pasėlių, statykite papildomus gamybinius pastatus. Kaip matote, visi rūpesčiai reikalauja kruopštaus darbo. Todėl, norint užsakyti reikiamą lentų skaičių parduotuvėje, tada aktyvuoti automatinės konstrukcijos funkciją. Visur, kur jums reikia tiesioginio dalyvavimo, ir nuo to ateina visa žaidimų sistema.

  • Įveskite gildiją

Daugiau galimybių

Norėdami pradėti, reikia atsisiųsti „Life“ - „Feudal“ ir ištirti žaidimo erdvės galimybes.

  • Papildyti išteklius
  • Priemonių ir ginklų gamyba
  • Atskaitykite skirtingus įgūdžius
  • Mokymasis kariniuose reikaluose
  • Apsaugokite savo domeną
  • Išplėsti teritoriją
  • Patikrinkite naujas sritis
  • Sukurkite daugiau pastatų

Pasirinkite savo veiksmų scenarijų, kad sutelktumėte dėmesį į asmeninės nuosavybės gerinimą arba jūsų vadovaujamo atsiskaitymo sukūrimą. Šiame procese, kai žaidžiate „Gyvenimas“ yra feodalinis, galite vadovauti ūkiui, o kai jis tampa nuobodu uždaroje erdvėje, prisijunkite prie gildijos, ir jūsų gyvenimas pastebimai pasikeis. Taip, tai turės tam tikrą riziką, tačiau ji taps daug įdomesnė.

Žaidimas „Gyvenimas yra Feodalas“, galite sukurti savo grupes ginkluotiems susikirtimams su kaimynais arba prisijungti prie kitų, kad kampanijos metu gautumėte dalį žemės ar kito pelno.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos