Life Is Strange: prieš audrą

Alternatyvūs pavadinimai: Gyvenimas - keistas dalykas: Prieš audrą

  Apie sklypo metamorfozę. "Tai reiškia, kad autoriai mus siunčia trejus metus iki pagrindinės istorijos pradžios. Tuo metu Chloe Price susitiko, tada susipažino su Rachel Amber.

 

Žaisdami žaidimą Gyvenimas yra keistas: prieš Storm, jūs būsite nugriautas sudėtingų simbolių sūkuriu. Mergaičių paaugliams visada sunku išgyventi, o jie mano, kad viskas yra pernelyg sudėtinga, dviprasmiška, prieštaringa. Jie siekia paramos iš draugų, ir tik jiems pavyko įveikti kiekvieną dieną jiems atsidūrusią tikrovę.

 

Kai Rachel'as staiga sužinojo, kad jos šeima ilgą laiką buvo baisi paslaptis, ji radikaliai pasuko savo gyvenimą. Ypač sunku juos susidoroti su jaunais žmonėmis. Tik draugystė su Chloe padeda mergaitėi susidoroti su situacija, nors jai patiks daug tragedijų, kaip antai tėvo mirtis, geriausio draugo praradimas ir daugelis kitų įvykių. Visa tai negali būti laikoma vienoje sieloje ir nepažeisti. Tam yra mergaičių, kad būtų galima kuo daugiau palaikyti vieni kitus, tuo pačiu pakeičiant trapų, bet patikimą pečių.

 

Download Life yra keista: prieš Storm yra nuo 2017 m. Rugsėjo. Yra mirties, praradimo ir kentėjimo momentai, bet neigiamą kompensuoja nuoširdžios draugystės, meilės ir meilės pasireiškimai. Žaidimas sukurtas ryškiomis emocijomis, todėl nepalieka abejingų. Chloė pasirodo prieš mus kaip gana aštrią ir ryžtingą mergaitę.

V Gyvenimas yra keistas: prieš Storm yra bonusinio žaidimo epizodas"Atsisveikinimas". Jame paskutinį kartą žaidėjams bus leidžiama veikti herojaus Maxo Caulfield vardu.

 

Žaisti pat