Gyvybė yra keista: prieš audrą

Alternatyvūs pavadinimai: Gyvenimas yra keistas dalykas: prieš audrą

Naujas gyvenimas yra keistas: prieš audrą.

žaidėjų, kurie žaidė penkis „Life Is Strange“ („Gyvenimas yra nuostabus dalykas“) epizodus, išleistus 2015 m., Tikrai bus malonūs jos istorijai. Abu produktai yra pagaminti interaktyvaus kino stiliaus, pasikeitė tik kūrėjas. Jei pirmoji dalis priklauso prancūzų kompanijai „Dontnod Entertainment“, tuomet „Gyvenimas yra keista: prieš audrą“ yra amerikiečių, kuriuos atstovauja studija „Deck Nine Games“, protas. Žaislas sukurtas tokioms platformoms:

  • PlayStation 4
  • „Microsoft Windows
  • Xbox One

Be kūrėjo, yra ir kitų reikšmingų pokyčių. Pavyzdžiui, vietoj penkių epizodų, kaip ir pirmojoje dalyje, dabar yra tik trys. Simbolis Chloe kalbėjo kitaip. Jį anksčiau išreiškė Ashley Birch, kuris šiuo atveju nusprendė skirti scenarijų. Tačiau Ashley pažadėjo užtikrinti, kad aktorė, suteikusi savo balsą herojei, laikytųsi vaizdo sistemos.

Apie sklypo metamorfozes.

Vertimas, naujas žaidimas skamba: "Gyvenimas yra keistas dalykas: prieš audrą." Tai reiškia, kad autoriai atsiunčia mums tris metus iki pagrindinės istorijos pradžios. Tuo metu Chloe Price susitiko ir tada tapo draugais su Rachel Amber.

Pradedant žaisti žaidimą „Gyvenimas yra keistas“: prieš audrą, jūs pateksite į sudėtingų simbolių sritį. Paauglių merginoms visada sunku išgyventi brandinimo laikotarpį, ir jiems atrodo, kad viskas yra pernelyg sudėtinga, dviprasmiška, prieštaringa. Jie ieško pagalbos iš draugų, ir vienintelis būdas, kuriuo jie sugeba įveikti kiekvieną dieną realybę, kuri jiems buvo padaryta.

Kai Rachelė netikėtai sužinojo, kad jos šeima jau seniai laikosi baisios paslapties, tai radikaliai pakeitė savo gyvenimą. Sunkios mintys, likimo pūtimai, skirtingo lygio rūpesčiai gali pakenkti bet kokio tikėjimo gerovei ir žmonijai. Ypač sunku atsispirti jiems jauniems žmonėms. Tik draugystė su Chloe padeda mergaitei susidoroti su situacija, nors ji pati turėjo ištverti daugybę tragedijų, pavyzdžiui, tėvo mirtį, geriausio draugo praradimą ir daugelį kitų įvykių. Visa tai negali būti vienoje sieloje, o ne pertrauka. Kad draugai būtų kuo labiau paremti vienas kitą, tuo pačiu metu pakeičiant trapią, bet patikimą petį.

Download Life Is Strange: Prieš audros gali būti nuo 2017 m. Rugsėjo. Kaip sakė projekto autoriai, šis žaidimas turi įtakos kiekvieno iš mūsų gyvenimo socialiniams aspektams. Yra mirties, praradimo ir kančių akimirkos, tačiau neigiamą poveikį kompensuoja nuoširdaus draugystės, meilės ir meilės apraiškos. Žaidimas grindžiamas ryškiomis emocijomis, todėl nepalieka abejingi. Chloe pasirodo mums kaip gana aštrus ir ryžtingas mergina. Norėdama įtikinti ką nors veikti tam tikru būdu, ji pasisako prie argumentų galios, kartais prieskonį savo kalbą aštriu mažu žodžiu. Netrukus pamatysite, kad pradėsite žaisti „Gyvenimas yra keistas“: prieš audrą. Kaip ir pirmojoje dalyje, yra užduočių su įvairių užduočių ir galvosūkių įgyvendinimu. Dalyvaujant dialoge galima pasirinkti atsakymų kopijas. Taigi, kuriate alternatyvias realybes, šaudydami įvykius vienu iš galimų takų.

B gyvenimas yra keistas: prieš audrą pateikiamas premijos žaidimo epizodas „Atsisveikinimas“. Jame paskutinį kartą žaidėjams bus leista veikti herojės vardu, Max Caulfield. Tie, kurie dar nežaidė pirmojoje dalyje, bus suinteresuoti žinoti, kad tai yra Chloe draugė, su kuria ji buvo susipažinusi dar prieš susitikimą su Rachel Amber. Max turėjo talentą valdyti laiką, tačiau norėdamas ištaisyti praeities nelaimę, ji beveik pakenkė dabartiai ir ateičiai.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos