Kalkių odisėja

Alternatyvūs pavadinimai: Kalkių odisėja

Jeigu jūs kada nors susitikti su žaidimų aeria Žaidimai , tikriausiai teko girdėti ir šis žaidimas. Žaidimas Lime odisėja [_1_ ] nuves jus iki šiol neatrastų žemyno Orta. - Jūsų užduotis yra ištirti, kaip daug naujų žemių žemyne. Jūsų kelionė bus vykdoma per nepraeinamos kalnus, dykumas, vienišas ir kai kuriuose etapuose LimeOdysseyonlineвам net parodyti savo plaukimo sugebėjimus.

Jei jau esate susipažinę su mažiausiai viena iš atstovų aeria Žaidimai ir šio "klano" likviduojamas sąskaitą dabar susipažinti su LM , jums tereikia įvesti savo asmeninę sąskaitą, atsisiųsti įdiegimo failą iš žaidimo kliento ir žaisti-play-play. Jei esate pradedantysis, tada kviečiame registruotis. Be Lime odisėja registruota [ _1_] yra privalomas procesas.

1 . Žaidimas šiuo metu yra testavimo stadijoje, tačiau dėl dalyvavimo bandyme prašymą galima pateikti bet kuriuo metu.

2. Paspauskite mygtuką « Beta Prisijungimas Iki . Play Laisvas », siųsti prašymą.

3. Norėdami sukurti naują paskyrą, spauskite nuorodą « Reikia sudaro ? Užsiregistruokite dabar! . "

4. Į Lime [_8_ ] odisėja žaisti taip pat gali prisijungti prie savo sąskaitos "Facebook" . Registracijos forma leidžia šį leidimą natūra.

5. Jeigu į sąskaitą "Facebook" neturite, jums teks užpildyti registracijos sudaro kur viršutinis laukas (« Your Parašyk ») nurodyti savo elektroninio pašto adresu.

6. Kitą eilutę « Gimimo data » įrašyti gimimo datą.

7. Neseniai laukas « Tipas du žodžiai ». registruotis numatytą CAPTCHA sistemą.

8. Norėdami užbaigti registraciją, spustelėkite mėlyną mygtuką «Užsiregistruoti ir žaisti! . "

9 . Prieš atidarydami sąskaitos kūrimo formą, viršutinėje eilutėje, kuri jau įrašyta teigė slapyvardis, jei norite, galite jį pakeisti.

10. Laukelyje « Slaptažodis » įveskite slaptažodį, su kuriuo ateityje gausite į savo sąskaita. Slaptažodis turi būti bent 8 simbolių, tarp kurių turi būti ne mažiau kaip vienas didžioji raidė ir vienas skaitmuo.

11. Užpildykite visus laukus spustelėkite « Save », sūpynės žaidimas kliento įdiegimo failą ir laukiami Dabar jūs galite žaisti online Lime odisėja [_1_ ].

Šis žaidimas kreipsimės į visus aeria Žaidimai gerbėjų. Gražiai padaryta strategija suponuoja tris pagrindines žaidimai rasių egzistavimą.

1 . Žmonės. Settlers simbolių.

2. Turga. Kariniais ir drąsūs herojai.

3. Muris. Šios varžybos žino ką nors apie magija, ir nedvejodama jį naudoti.

Savo ruožtu, kiekviena rasė yra padalintas į skirtingas poklasius, kurių kiekvienas turi specialių įgūdžių ir žinių.

Dienos žaidimas atnaujinamas su naujų questus ir misijas. Taigi nuobodu su Lime odisėja jūs tiesiog neturite. Kas yra puikus ir Lime odisėja nemokamai [_9_ ] gali žaisti bet kas. Atlikti darbą apsilankykite aplinkinių kaimų, susirasti naujų pažįstamų, sužinoti daugiau naujų įgūdžių. Visa tai padės jums išlaikyti savo laisvalaikį įdomus. Nepraleiskite galimybę atsisiųsti labiausiai Lime odisėja ! Groti patys ir pakvieskite savo draugus - daug erdvės!

 

Žaisti pat