Gyvenimas po karo

Alternatyvūs pavadinimai: Gyvenimas Po karo, gyvenimas po karo

Gyvenimas Po Karo Žaidimas - priemonę Strateginiai su elementai [ _1_] MMO ir RTS. Renginiai atsiskleisti tamsioje ateityje, kai žmonija po branduolinio karo buvo priverstas išskaidyti į skirtingas frakcijas. Jūs turite kovoti už savo gimtąjį kraštą, kaip tie, kurie nėra abejingi jos dalį. Kaip viskas buvo iš tikrųjų atsitiko? Kažkas mutavo ir išliko savo planetoje. Kiti skrido į kosmosą ir rado prieglobstį ten. Grįžęs po 200 metų žmonės dingo iš erdvėlaivis "Tomorrow", ir stebėjosi, metamorfozę, kurie įvyko per jų nebuvimo. Atstovas naujos rasės Nak - genetiškai modifikuoti žmones. O gal žmonės su tuo pačiu išvaizda ir galėtų rasti bendrą kalbą su jais, tačiau yra trečioji įsikišo tauta - Shamak. Tai nesąžiningi kūrimas klaidžioti visur ir siekia pavergti kitus gyventojus gaila planetoje. Yra opozicija, o žinoma, yra visos turimos priemonės. Įvyksta prieš griuvėsiai fone. Taip, žemė niekada nebus panašus į savo buvusios savarankiškai, tačiau jos likimas yra jūsų rankose!

Prisijungti žaidime L . . W . trunka žaidėjų į ateitį ir kaip jums įtakos tai priklausys nuo pastangų, kurios taikomos. Įsitikinkite, kad sistemos reikalavimai nepaliks. Jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos parametrus:

  • KT "Windows" XP / Vista " / 7
  • Procesorius Core 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • Video Core 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • HDD 4 GB
  • 1 GB RAM

L . . W . Registracija yra natūraliai leidimas, per kurį reikia įvesti:

    1. Prisijungti
    2. Slaptažodis

Sekantis, atlikite vedlio įdiegti žaidimą, jūs turite atsisiųsti ir įdiegti kliento.

Žaidimas L . . W . Online - noras išgyventi pasaulyje po kataklizmo. Tačiau jūsų užduotis yra ne tik apsiginti, bet ir pasiekti sėkmę. Siūlo begalines kovų dėl išteklių, Epas reidus, ir įdomu tuo pačiu metu pavojingose ​​misijose, taip pat grupinių užduočių įvairaus sudėtingumo. Paimkite karių komandą, kurti metodas padėti jo frakcijos laimėti valdžią naują pasaulį. Sužinokite derinti savo kovos įgūdžius, kad jie kelia realią mirtiną mišinį. Pasirinkite, kokiu būdu jūs norite eiti. L . . W . jūs galite žaisti kaip karys, vaiduoklis ar psionics. Sukurti savo charakterį į mūšio jis buvo nenugalimas!

Pažvelkime klasių atstovai, kurie aptinkami kiekvienoje frakcijoje. Taigi kariai - iš jo bendrininkų gynėjas pasiruošę stovėti iki paskutinio kraujo lašo. Sunkusis šarvai puoselėti jį kritiniais momentais, ir meistriškumas automatinį šautuvą ir dviem rankom kardu padaryti priešai dreba. Vaiduokliai negailestingas, slaptos, su unikalių talentų. Kovoti, jie baiminasi, atvirą konfliktą, tačiau dėka savo pagrindinio ginklo - pokštams ir gudrus manevrus - priešas gali padaryti didelę žalą. Psionics - retenybė, tačiau didelę vertę už bet armijos sudėtį. Tai obdarovannye pasirinkimus, galinčius daryti įtaką mąstymo galią. Jų arsenalas alsuoja keikia veiksmingas, be mūšio, jie gali sunaikinti priešų nuožmi liepsnos, šalčio ar elektros smūgių sukeltos valios.

Play L . . W . Jūs ne tik kovoti su dirbtiniu intelektu ar sunaikinti begalvis tikslus. Čia jūs galite varžytis su kitais žaidėjais. Parodykite savo taktiką, nes sklypas L . . W . o nline turi daryti.

Sėsk greičiau jūsų bakas ar sraigtasparnį ir pradėti žaisti žaidimą L . . W . Valdyti žemės, tiek ore karius. Už ką atvykti, visada yra galimybė parodyti visą savo talentą!

L . . W . Žaidimas siūlo prisijungti prie gildijos ir kovoti kartu su mąstančių žmonių. Mano, kad jausmas už jos paramą, jūs galite įrodyti, kas iš tiesų yra Žemės meistras. Pasiruoškite sudėtingą bandymą, būkite kantrūs ir judėti į priekį, į šviesesnę ateitį! Tegul laimė aplenkia savo pusę!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos