Angelų lyga 2

Alternatyvūs pavadinimai: Angelų lyga 2

Angelų lygos žaidimas 2: trimatis grožis.

.Jei esate pirmosios fantazijos istorijos dalies gerbėjas, žaidimas „Angels 2 lygos“ džiaugsis jus naujais patobulinimais:

  • Trimatė grafika, neįtikėtina dinamika ir įspūdingi specialieji efektai.
  • Daugiau nei 50 ženklų, kur tarp naujų herojų tikrai susitiksite su senais pažįstamais.
  • Naujų funkcijų dėka strategijos ir taktikos taikymas tapo dar įdomesnis.
  • Daugiau dungeons gyvena drakonai, demoniškos būtybės, gigantai ir kiti monstrai.
  • angelai dalyvauja kovose, jų pumpavimas ir gebėjimas organizuoti savo lygą.

Kaip matote, MMO naršykle pagrįstas produktas, kurio veiksmai yra žingsnis po žingsnio, yra pasirengę naujiems iššūkiams, laukiant patyrusių žaidėjų, kurie skubės žaisti „Angels 2 lygos“ žaidimą, bandydami apsaugoti tai, kas paliekama buvusiame pasaulyje.

Vi laukia susidūrimo su blogiu, bet patirtis, magija, ginklai ir pyktis padės nugalėti visus priešus ir kovoti su pagrindiniu bosu. Jis tapo dar blogesnis, didesnis ir stipresnis ir gali būti nugalėtas tik kartu.

Vėlgi karas.

Nes tarp angelų, taika nėra amžinai. Senieji nesutarimai vėl grįžo, senasis blogis sukilo, požemio demonai pabudo. Gražūs angelai: Athena, Moira ir Fortune įkūrė savo nepriklausomas karalystes, Iniciatyvų sąjungą, Dangiškųjų citadelę ir Nemirtingųjų karalystę.

Niekas nežino, kada ateis taika, bet visi tikisi gyventi šiuo klausimu. Tuo tarpu reikia surinkti senovės artefakto fragmentus, tačiau tam reikia naujos angelų lygos.

Pirmasis svarbus žingsnis bus Angelų lygos 2 registracija. Kitas yra malonus jūsų angelo pasirinkimas su unikaliomis savybėmis. Juos galite palaipsniui tobulinti, tobulinti, diegti naujas savybes, tobulinti esamas. Norėdami tai padaryti, atlikite užduotis, kurios turi teigiamą poveikį patirčiai. Palaipsniui jūs tapsite tokie stiprūs, kad galėsite susidoroti su tikrai pavojingais oponentais.

Nors visas šio pasaulio angelų populiacija priklauso skirtingoms frakcijoms, tai netrukdo jiems prisijungti prie lygų, kad pasiektų geresnį rezultatą. Kartu galite ieškoti nuotolinių urvų, kuriuose gyvena baisūs tvariniai, juos sunaikinti ir gauti pelnytą atlygį. Po penkiolikto lygio taps prestižiniai požemiai su ypač vertingais artefaktais ir lobiais.

Kova ir įranga.

Jūs atliksite „League of Angels 2“, turėdami galimybę aplankyti PVP areną, kad susitiktų su priešininku dvikovoje. Jei trokštate įspūdžių ir akinių, pasirūpinkite masiniu išardymu tarp grupių ir pasiekus 20-ąjį lygį, jūs gaunate teisę kurti savo gildiją ir organizuoti masinius žiaurumus požemiuose.

Sėkmingai užbaigti misijas jums reikia geros įrangos, kuri yra suskirstyta į 4 tipus:

  • Epic
  • Legendary
  • Unusual
  • Rare10006

Jūs galite jį patobulinti natūraliu būdu arba paspartinti procesą naudodami žaidimo valiutos pagalbą.

„iPlayer League of Angels 2“ herojaus lygis taip pat padės su dekoracijomis, aksesuarais ir drabužiais, prie kurių pridedami nauji sparnai. Prieš persirengdami herojus kitu kostiumu, išnagrinėkite visas jo galimybes. Atkreipkite dėmesį, kad komplektai yra suskirstyti į moteris ir vyrus.

Kai pateksite į pasaulį, pilną magija, galite tikėtis bet kokių staigmenų, taigi tai ir stebuklas? Tapęs vienu iš angelų, jums bus daug galimybių, ir svarbu tinkamai išmokti naudotis kritusia dovana. Jūsų angelas yra stiprus ir pajėgus pakankamai, bet gildijoje jis tampa dar galingesnis. Ir jei norite palikti įmonę, visada galite tai padaryti.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos