Viešpats of Ages

Alternatyvūs pavadinimai: Viešpats of Ages

Ką jums asocijuojasi kūrėjas aeria Žaidimai? Daugeliui žaidėjų, tai patikimumo ir kokybės žaidimą, kuris tikrai kreipsimės, kad praleisti daug laiko su ja garantija. Taigi, žaidimas Lord of Ages yra ne išimtis. Žaidimo esmė yra ne daug skiriasi nuo visų kitų strategijų, bet įgyvendinimas ir vykdymas jai toks patrauklus, kad tiesiog negali sustoti dėmesio. Kokybės žaidimo ir įdomi istorija, lengvai valdyti ir gražus grafika yra ne tai sėkmingai projektą internete paslaptis?

Lord of Ages internete padės jums aplankyti senovės žemių gyventojai, kuriems reikia išmintingo ir protingo valdovo. Galbūt tai jūs ir tapti šios valdovas? Kadangi žaidimo pradžioje jums priklauso mažas plotas, kuriame galite statyti gyvenvietes, namus, pilis, darbo statybos. Jūsų pagrindinis tikslas yra pagerinti savo mažai karalystę tikrai karališkų proporcijų. Nelinksma pastatai ir padidinti gyventojų skaičių. Išmokti naujų kovos metodus vėliau paversti juos nenugalimas karines pajėgas. Nes jūsų charakteris stipresnis ir jūsų kariuomenė, daugiau žemės galima fiksuoti ir didesnis plotas bus pagal jūsų kontrolės.

Tai tipiškas internetinis žaidimas, kad galite įsivaizduoti save į Ages registracijos Viešpaties jums reikia sėkmingos pradžios gameplay. Nors apie žaidimą ir be rusų žodžių puslapyje, bet rusakalbių žaidėjai galės suprasti, ką daryti, kaip registruoti ir užpildykite formą ir spręsti su pagrindiniais terminais ir sąlygomis.

Norėdami pradėti registraciją, paspauskite mygtuką «Play Free», kuris yra ne pagrindiniame puslapyje žaidimo apačioje.

Prieš ekrane atidarys specialų standartinę formą, registracijos, po to galite užpildyti pradėti žaisti Lord of Ages. Atidžiai perskaitykite laukų ir užuominą sistemos vardus ir pakaitomis užpildyti visus laukus. Jums reikės užrašyti savo vardą ir unikalų slaptažodį, turite nurodyti elektroninio pašto dėžutės adresą.

Jei naudojama registruoti sąskaitas su socialinių tinklų pagalba, ir jūs turite tinklalapį "Facebook", jūs galėsite naudoti savo leidimų duomenis šiame žaidime. Ir jei jūs jau užsiregistravote anksčiau bent vienas iš projektų aeria, tačiau dabar jūs galite naudoti anksčiau įrašytus duomenis, einančios registraciją.

Prieš pradėdami žaisti žaidimą Lord of Ages turite pasirinkti, kurios teritorijoje žemę ir plėtos savo karalystę. Tai gali būti:

Bohemija.

Lombardija.

Saksonija.

Moravija.

Bavarija.

Turinzhiya.

Švabija.

Kiekviena iš šių sričių yra ypatinga dėl jos klimato ir topografijos - pasirinkti, kas labiausiai patinka.

Suvienyti klanai ir kolonijas kitų šalių nugalėti priešą. Siųsti savo armijas užkariauti laukines teritorijas. Taigi tavo karalystės plotas gali ženkliai padidėti. Ir geriausias iš visų, kad Viešpats of Ages laisvumo gali būti bet kas!

 

Žaisti pat