Lordų ir riteriai

Alternatyvūs pavadinimai: Lordų ir riteriai

Lordų ir riteriai internete - nemokama multiplayer viduramžių strategijos žaidimas temos. Galite grįžti į tolimą praeitį ir sukurti savo imperiją, kuri esant tinkamoms veiksmai bus greitai augti ir klestėti. Pradžioje jums mesti į miesto gyventojų dėl netinkamų buveinių sąlygas turėti. Žemėse jums paskirtų rasite džiovintų lauko tuščiuose namuose ir net apgailėtinų išvaizdos kareivių gauja. Visa tai atrodo gana liūdna - bet nesijaudinkite! Jūs ne tik ilgainiui atneš viską, kad ir kurti galingą kariuomenę kariai, kurie taip pat yra gerai apmokyti, ir jūs turite supakuoti miesto tinkamo lygio infrastruktūrą ir plėsti savo teritoriją. Iš savo uolumo priklauso ar uždirbti tarp kitų didžiūnų vardą ir jis gali jaustis realus meistras viduramžių tvirtovė. Jūsų imperijos ateitis yra jūsų rankose!

Play Lords & riteriai įmanoma naršyklėje ir smartphonach ir tablečių kompiuterius. Sistemos reikalavimai yra tikrai minimali. Tinka toks platforma: iOS 4. 3, ANDROID 2. 2. Svarbiausia - prieiga prie interneto. Įmonės projektai visada skiriasi XYRALITY GmbH prieinamumas, ir valdovai ir riteriai žaidimas buvo ne išimtis. Pereiti prie žaidimo jums reikės susikurti sąskaitą. Lords & Knights metai - yra užpildyti kelis laukus, ty elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, taip pat į jų naudojimo ir privatumo politikos taisyklių priėmimą. Štai ir viskas, verslo yra tiesiog minutę!

Prisijungė prie aktyvios bendruomenės žaidimas pasaulyje gretas, jums rasti sau patikimus sąjungininkus, ir kovoti su priešais vertas. Tiems, kurie bus viešpačiai ir riteriai žaisti pretendentams trūkumas jaučiamas. Galų gale, daugelis kitų vartotojų yra potencialiai jūsų priešininkai. Kaip kompanionai, jie turėtų galėti rasti. Jūs negalite pasitikėti pirmasis varžovas, išmokti atpažinti šių feodalų ketinimus, iškils jūsų būdas. Tapusi aljanso galės tyrinėti ir fiksuoti kaimynines žemes. Tačiau dėl grobio lenktynių nepamirškite stebėti savo gynybos sugebėjimus. Jūsų šalis nėra apsaugota nuo užpuolimo, ir kas žino, kas ateina į galvą pažeidžiamos jūsų labui. Beje, taktinių ir strateginių galimybių naudojimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, darančių įtaką į labiausiai įkaitusių kovose pergalę. Ir, žinoma, patikimas kariuomenė. Kurti grupes, turėtumėte pasirūpinti, kad jie sudaro atskirus blokus. Kadangi kiekvienas iš jų savo talentus ir įgūdžius jie bus naudingi įvairių situacijų, kurios kyla dėl mūšio lauke.

Kas dar reikalinga imperijos klestėjimo, kad jos turėtų pakankamai išteklių. Lordų ir riteriai žaisti - tada nuolat nerimauti dėl išteklių gavybos ir išlaikyti atsargas prižiūrint. Lords & Knights žaidimas suteikia galimybę naudoti šiuos išteklius: medienos, akmens, geležies rūdos, vario, sidabro, aukso. Atskira kategorija yra įteiktas. Turėkite omenyje, kad miesto gyventojai gali padėti įvairiais būdais augti ir vystytis. Taigi Padėjėjai mielai imtis savo misijų iškart užsisakyti. Jie gali susidoroti puikiai su pelningas darbo vietas. Na, tarkim, pasirūpinti sodrus šventes pilyje ar organizuoti muges. Ji bus naudinga pavesti mokslininkai kurti naujas technologijas. Pavyzdžiui, kurie nenori turėti kietas karines transporto priemones? Atsakymas yra akivaizdus, ​​todėl jų mokslininkų susirinks į biblioteką ir suteikti jiems darbą. Nieko valiūkas, leiskite pasinaudoti!

Verta paminėti apie pastatų statybai. Iš viso 13 turėtų būti savo pilį. Kiekvieno objekto savo misiją. Taigi, Citadelė Arsenal Tavern biblioteka, įtvirtinimų, rinka, ūkis, Miškinis, Krovimas Mediena, karjeras, Krovimas akmens kasykla, rūda sandėlis - viskas priklauso nuo jūsų gerovę. Nepamirškite, kad pastatai turėtų būti pagerintas, jei norite, kad jie tikrai buvo geras teisėjas.

Atsakomybė viduramžių tvirtovės savininkas, ir tikrai daug jūs neturite jokių nemokamą akimirką! Bet kunigaikščiai ir riteriai žaisti internete taip įdomu, kad visos šios problemos bus tik malonus. Norite paįvairinti savo laisvalaikį - tai kas problema? Lordų ir riteriai patikrinkite laukia Jūsų. Mėgaukitės įdomus gameplay!

 

Žaisti pat