Pamiršote Rojus

Alternatyvūs pavadinimai: Pamiršote Rojus

Lost Paradise internete - fantastinis nemokama multiplayer žaidimas su pavienių mūšių reikliems taikymo taktiką. Jūs atsidursite didžioji vietose ir begalinis PVP gins savo teisę egzistuoti. Kova vyksta tarp planetos gyventojų ir užsieniečių netikėtai. Jūs turėsite tūkstančius potencialių oponentų! Nors skambutis gali mesti tik Real Player. Minias žaidimas pasaulyje tiesiog nėra. Renginiai atsiskleisti trimatėje erdvėje, kuri sukuria realybės jausmą. Susipažinkite priešas gali būti bet kur ant žemės, po žeme, vandenyje, miestuose, miškų ar dykumose. Žaidimas LP išmokyti jus, priimti svarbius sprendimus, jausti ir koordinuoti kovą, bendradarbiauti su kitais žaidėjais ir beviltiškai mesti karščiausias mūšį. Tačiau ne visi žaidimo istorija yra sumažinama tik į karą. Jūs taip pat gali būti suteikta galimybė pailsėti tarp mūšių, ir net padaryti gana taikiai reikalus. Be to, pradedant Lost rojus galite žaisti susidraugauti ar net staiga išteka. Nepraleiskite galimybę praleisti savo laisvalaikį su malonumu!

Prieš pasinerti į nepamirštamų nuotykių sūkurį, turite sukurti paskyrą. Apie galimybę parsisiųsti žaidimą klientas bus informuojamas ir projekto kūrėjų pabaigos. Lost rojus registracija vyksta taip:

- Taken susitarimą. Administravimas dėmesys skiriamas vartotojų yra tai, kad jei jūs nesutinkate su taisyklėmis, tai yra geriau ne sukurti paskyrą;

- Užpildyti registracijos formą: Žaidėjo vardą, e-paštas (patvirtinant), slaptažodį (patvirtinant)

- Pasirinkite norimą kalbą ir nurodyti teisingą laiko juostą,

- Įrašytas Registracijos patvirtinimo kodas - du žodžius, kuriuos matote paveikslėlyje.

Žaisti žaidimą internete Lost Paradise galite tuo atveju, jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos minimalius sistemos reikalavimus

- Operacinė sistema Windows XP/Vista/7;

- Procesorius Intel Pentium G620 arba AMD Athlon II X2 250,

- Video "NVIDIA GeForce GTS 450 arba " ATI Radeon HD 5750;

- 2 GB RAM ir 3 GB laisvos vietos standžiajame diske.

Taigi, jūs tik pradedate žaisti Lost rojus ir pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti - turėtumėte siekti charakterio unikalumas. Jo herojus, nes didžioji galimybes, kurios yra prieinamos kiekvienam vartotojui, jūs galite padaryti unikali. Savo galios pakeisti viską, nuo išvaizdos ir charakterio nustato gyvena jo charakterį ir kovos rezultatus. Negailestingai pumpuojamas Žinoma, jei norite sėkmingai šiame fantastinis pasaulis. Laikui bėgant, bus galima ne tik galingas ginklas, bet daug daugiau. Beje, kalbant apie ginklų Jums suteikiama gana padoraus asortimentą. Žaisti Lost Rojus Jūs, naudojant tiek bendri abiejų rasių ginklų, pavyzdžiui, granatos, šautuvai, minos, peiliai, Taizer ir ypatingas kiekvienas lenktynes. Galima planetos gyventojų "baužas", "Ash", "ASP", "SKIF", "Blackbird", ir už Wanderers - "Julie", "Balam", "Kabbah", " Chakka "Pulaha". Palyginti šarvai taip pat pasirinkti, kas bus. Išlyginti personažo kūną ir jums tereikia negali apsieiti be patikimos kostiumas. Planetos naudoti šviesos šarvai "Orlan" sunkūs šarvai "Dzhaganat" PES "Kraken". Wanderers nori dėvėti ar šarvus "Nunkul" arba sunkiuoju šarvus "Bach-Pac" arba ESP "Shukpi."

Kaip jūs tikriausiai suprato, net grotuvo pradžios turi padaryti svarbų sprendimą kas nors prisijungti. Kaip jau buvo minėta, yra du lenktynes. Ar jūs apie Terran pusėje arba Ribojasi Wanderers, tai, iš esmės, ir priklausys nuo likimo. Svarbu tai, amatų pasirinkimas. Jūs galite tapti melee kapitonas ir išmokti neprilygstamą perkūno oželiai ir valdyti stulbinantis kovines transporto priemones.

Žaidimas Lost rojus apima gavybos išteklių. Beje, kiekvienas turi galimybę gauti mano savo turimus ir gauti gerą pelną. Bet mano šeimininkas visada turi būti sargyboje. Yra komplektas, norintis jį. Neduokite nekentė priešų! Mažiau jūsų sugadinti įrangą, kovos metu, tuo daugiau išteklių jūs gaunate.

Jau yra testavimo stadijoje, žaidimas gali pasigirti įvairovė. O kadangi projektas yra vystymo, artimiausioje ateityje kūrėjai žada daug naujų ir įdomių elementų aikštelė. Prisijunkite prie mūsų ir balsuoti už save visas įdomus žaidimo privalumų!

 

Žaisti pat