Lost Planet

Alternatyvūs pavadinimai: Lost Planet

Žaidimas Lost Planet yra multiplayer kompiuterinis žaidimas. Šis žaidimas yra sukurtas į shooter ir renginių, vykstančių į jį pirmuoju asmeniu stiliaus.

Kompiuterinių žaidimų Lost Planet gali atsisiųsti tik suaugusių žaidėjų. Dėl nepilnamečių vartotojams prieigą prie žaidimo yra uždarytas. Parsisiųsti Lost Planet ¬ gali būti bet kurios kitos svetainės, kuri suteikia tokią galimybę. Pavyzdžiui, tai gali būti padaryta dėl torrent.

Jūs turite unikalią galimybę pamatyti žaidimą Lost Planet vaizdo. Tai gali būti dėl žaidimo oficialioje svetainėje arba youtube. Be vaizdo atskleidžia žaidimo esmę, ženklai yra atstovaujama ir kita įdomi informacija apie žaidimą.

Lost Planet Ši peržiūra bus supažindinti jus su įvedimo į žaidimą. Sužinosite apie gameplay, sistemos reikalavimų žaidimą ir pagrindinių žaidimo režimų.

Žaidimas Lost Planet yra patrauklių pagrindinių bosas kovoja, kad įvykti atokiausiose vietovėse. Jūs turite galimybę kontroliuoti žaidimą mechanizuotą šarvai.

Čia Jūsų grotuvas gali prarasti šilumos energijos. Tai dėl to, kad teritorija, kurioje kova vyks klimatui.

Jei jūs prarasite visus savo jėga, tada kitas žaidėjas galės duoti jums keletą savo energijos. Norėdami tai padaryti, žaidimas naudoja naują ginklą, kuris leidžia žaidėjams išlaikyti visiems gyvas.

In-Game Lost Planet žaidėjai bus apdovanoti patirties taškų. Jūs galite uždirbti daugiau taškų žaisdami tobula stiliaus ir atlikti papildomas užduotis, misijas.

Kai baigsite žaidimą nepriklausomai nuo sudėtingumo, galite naudoti savo charakterį už akciją. Gavo savo balus, jūs turite galimybę naudotis siekiant realizuoti kostiumai ar padaryti pilną pritaikymas bet kokio pobūdžio.

Veiksmas vyksta apie E N. III.

EDN III yra planeta, kurioje įvykiai žaidime. Tai buvo tikslas, taip pat bandymai kolonizacija žmonėms, Žemė tapo netinkami gyventi.

Žaidimas turi kelis colonizations. Pagrindinis kolonizacija - 80 metų Teisminis šimtmetį.

Tai pirmoji kolonizacija. Daugelis įrenginiai buvo pastatyti rankena gyventojus, įskaitant keliuose miestuose. Kolonizacija pasirodė sėkmingai. Tačiau, kaip kolonija pradėjo augti žmonės susiduria su naujos formos nežemiškos gyvybės, žinomas kaip Akrid.

Akrid buvo aiškiai priešiška jėga, tačiau kolonistai neturėjo pakankamai stiprias rankas kovoti su Akrid. Jie buvo priversti trauktis iš E. N. III. Per kovos, žmonija atrado naujo tipo energijos šaltinio šilumos energiją organų Akrid.

In-Game Lost Planet galite kovoti su įvairių ginklų. Tai gali būti

1. Peilis.

2. Šaunamasis ginklas.

3. Pistoletai.

4. Lygiavamzdžius šautuvus.

5. Snaiperis pavara.

Be Lost Planet žaidime jūs galite žaisti, jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos reikalavimus:

1. Intel Core2 Duo - procesorius.

2. 1 GB - RAM.

3. 13 GB - HDD (kietasis diskas).

Įveskite Lost Planet pasaulį!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos