Howrse

Alternatyvūs pavadinimai: Howrse, arkliai

Howrse internetinis žaidimas žanro yra gana originalus. Jo originalumas slypi tai, kad ji buvo glajus eilę kitų žanrų. Pirma - ekonominė strategija. Be Howrse nemokamai jūs turite valdyti savo jojimo augalų, pirkti, parduoti arklius, užmegzti ryšius su kitais žaidėjais prekybos ir veislinių arklių. Kita vertus - šis žaidimas yra klasikinis simuliatorius zhyvotnyh gyvenimą. Jie tiesiog nori valgyti, vaikščioti, ir reikalauja daug dėmesio. Jūs turite laiko maitinti juos mokyti ir rašyti konkurenciją. Taip pat bus žaidimo tęsinys, žaidimas Howrse 2. Bet verta pabandyti pradėti pirmąją versiją. Žaisti žaidimą internete Howrse galite bet kur ir bet kada. Norėdami tai padaryti, jums reikės tik registruoti Howrse kompiuterį su interneto ryšiu ir naršyklės įdiegta.

Minimalus reikalavimai sistemai:

 • Procesoriaus greitis - 2GHz
 • RAM-1GB
 • Vaizdo plokštė - 128MB

Norint žaisti žaidimą Howrse nemokamai, jums tereikia užsiregistruoti. Registruotis internetu Howrse visiškai nemokamai ir neužima daug laiko.

  1. Pirmiausia jums reikia pasirinkti, kuris arklys jums patiks: įprastas arklių ar ponių
  2. Pasirinkite veislę ir spalvą
  3. Prisijungti
  4. Perskaitykite ir sutikite vartotojo susitarimą

Visa nemokamai žaidimas Howrse sveikina jus!

Pasibaigus žaidimo pradžioje jūs pasitiko linksmas martyshonok - Hwostik. Nepamirškime, kad esame žaidimo pasaulyje Howrse pradedantiesiems, tiek naudingų patarimų pora netrukdo mums. Liekamosios padės jums suvokti pačius pagrindinius žaidimo. Be to, jis duos jums daug naudingų įgūdžių ir dovanos daug.

Pirmasis arklys, kad jūs pasitikite, bus nemirtingi. Tai labai gerai, tol, kol jūs nesate pripratę prie atsakomybės, ir gali pamiršti jį maitinti. Visi šie taškai buvo manoma, kūrėjams, siekiant, kad jūsų žaidimas labiausiai maloni ir lengva. Tarsi tu nenori, jūs vis dar galės nuolat rūpintis savo augintiniu. Norėdami tai padaryti, galite pasirinkti ištikimas kompanionas, kuris leis bendrovei savo augintinio per jūsų nėra.

Kada pradėjai žaisti nemokamai Howrse pasirinko arklį, jei jos ištikimas draugas, jums bus suteikta kaip dovana į kitą tos pačios veislės, tik priešingos lyties arklys. Dabar jūs turite pradėti su tuo, ką jau įsisavino ir Liekamosios paliks jums ir padės pradedantiesiems mokytis pagrindai. Dabar jums tapti labiau susipažinę su žaidimo, suprasti pagrindines funkcijas. Negalima tikėtis puikių rezultatų iš karto. Įsiminti visi pradėti kažkur. Jei sunkiai dirbti ir investuoti į savo augintinius laiko ir pastangų, galite būti tikri, rezultatas nebus ilgai. Kada jūs pasieksite gerų rezultatų, linksmybės prasideda!

Kai jūsų rankos bus pakankamai lėšų, žaidimas leis jums padaryti išvadą Howrse Pegasas, sukurti savo bandą, veisti grynaveislius arklius ir juos parduoti. Jums žaisti Howrse internete, tai reiškia, kad bus galima sudaryti partnerystės su kitais žaidėjais. Po 20 dienų žaidimo, jūs atrasite unikalią galimybę. Galite atidaryti savo žirgyne. Po to, jums nereikės išsinuomoti kioske už savo augintinius, jie gauti savo namus. Galite vilkinti jo komplekso su kitais žaidėjais, ir šis metodas uždirbti. Žaidimo universalumas leidžia universalus, ir kiekvienas gali rasti kažką į jį patys. Pradėti žaisti Howrse tapti nekilnojamojo kapitonas žirgyne, auga tikra čempionas ir suburti juos į šlovės viršų! Be Howrse žaidimą bus įdomu tiek suaugusiųjų ir vaikų!

 

Žaisti pat