Maestia: Rise Keledus

Alternatyvūs pavadinimai: Maestia: Rise Keledus

Maestia: Rise Keledus internete - tai nemokama MMORPG iš Likimas plėtros kūrėjams. Ir gras Maestia: Rise Keledus internete turi neginčijamų pranašumų prieš kitas žaidimai šio žanro, visų pirma jos apima puiki grafika, vartotojo sąsaja ir puikus sistema, įdiegta PVP .

Prieš pradedant tiesiogiai į žaidimą, jūs turite įsitikinti, kad jūsų kompiuterio nustatymus pagal sistemos reikalavimus ir žaidimą. Apie nlayn žaidimas Maestia: Rise Keledus turi šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

- Operacinė sistema: Win Dows XP / Vista / Septyni

- Procesorius: 3. 0 GHz

- Atmintis: 1 GB

- Vaizdo plokštė: nVidia 6800GT arba lygiavertį dokumentą;

- Laisva vieta kietajame diske: 10 GB

- Prisijungimas prie interneto;

- DirectX 9 ". 0c.

Privaloma veiksmų prieš žaidimą yra p egistratsiya žaidimas Maestia: Rise Keledus . Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite atsisiųsti žaidimo klientą. Tai teisė į žaidimo svetainę, todėl pasirinkus "Client Download" galimą neieškodami jį atsisiųsti į savo kompiuterį. Kai failas bus atsiųstas, tiesiog paleisti jį (jis bus vadinamas Maestia_Installer. exe) ir vykdykite vedlio nurodymus. Toliau Maestia: Rise Keledus registracija internetu reikalaujama sukurti paskyrą. Norėdami sukurti savo sąskaitą, jums reikia pasirinkti žaidimai online skyrių "Registruotis", kur įvesti šią informaciją apie save:

- E-mail

- Dėmesio,

- Slaptažodžio;

- Taip pat reikės perskaityti ir sutikti su sutartyje su vartotoju, licencinės sutarties, sutartis Akcijos ir žaisti taisyklių sąlygas.

P egistratsiya Maestia: Rise Keledus neužima daug laiko, paliekant jį įdomus žaidimas.

Žaidėjas yra suteikta galimybė ir grata į žaidimą Maestia: Rise of Keledus internete dėl vienos iš dviejų frakcijų:

- Apsaugos jos superjoninėse

- Laikytojas jos Žinios.

Pagrindinis skirtumas tarp grupių - tai yra jų metodai kare. Taigi, apsaugos ir superjoninėse kovoti dėl pergalės bet kokiomis priemonėmis įmanoma, naudojant "maestov", įskaitant. Frakcija laikytojas jos Žinios Priešingai pats įsitikinęs, kad "maestov" naudojimas gali sukelti naujų problemų ir nesėkmių. Šios dvi grupuotes nekovoja tarpusavyje, tačiau jų santykiai ir draugystė negali būti vadinamas.

Sekantis jis turi pasirinkti žaidėją - klasę, už kurią jis yra. Jums bus pasiūlyta ir grata į Maestia: Rise of Keledus vienas iš keturių klasių:

- Magas;

- Ranger;

- Kariai;

- Cleric.

Magee - labai galingas ir pavojingų priešų. Kaip tikri meistrai įvairių Auryla ir pentagramas, meistrai nuodai žaibas, ledo ir ugnies, jie gali labai veiksmingai kovoti su savo priešų. Jų atakos yra ne tik labai veiksmingas, bet taip pat labai veiksminga: jacuzzi blizgantis žaibo ugnies Tumanyan sąmonę, milžiniškas ledo blokus, kurie patenka iš dangaus į priešą, lėtėja priešų sniego Flash nuodų rodykles ir kitų vienodai pavojingas burtai. Visa tai rodo, baimę ir paniką priešo karių gretas. Neatimta burtininkai ir galingas apsauginio aura, kuri padeda sąjungininkų magas atsispirti įvairius nuodus, ugnies, ledo ir elektros. Jei draugiškas charakteris buvo nustatyti kai burtai, magas taip pat gali pašalinti juos. Visos šios savybės, kad magas labai naudinga ir veiksminga kovotojas mūšio, kuriame, be kita ko, padidina sąjungininkams galimybę.

"Rangers" meistriškai valdyti savo kūną, ir Melee ginklo. Nedaug žmonių žino visas užmaskuoja kaip gerai, kaip Ranger detales. Su dideliu valios jėga, jie gali ją naudoti atleidimo nuo įvairių burtai priešui, nuo fizinių ir magiškų atakų padidinti savo greitį nukrypimus nuo smūgių, strėlių. "Rangers" susidoroti žymiai daugiau žalos, kai naudojant raiščių streikus. Nors "Rangers" turi štampus daug sunkiau nei bet kurios kitos klasės krūva, bet jų daug didesnis efektyvumas. Taikant raiščių yra būtina siekiant kontroliuoti kiekvieną akimirką, nes jei praleidote tinkamą momentą, visa kombinacija reikės pradėti iš naujo. Tinkamą elgesį mūšio, galite padaryti tokius sunkius smūgius, nuo to laiko jis bus tiesiog eiti nutirpęs, tai yra didžiulis privalumas laiku, kad būtų galima nuspręsti, kad už Ranger kovos rezultatus.

Warriors gali paveikti monstras protus, todėl jiems pulti kariai, apsaugoti silpnesnes sąjungininkų. Dėka savo didelę patirtį karo, jie gali apskaičiuoti kelis žingsnius į priekį priešo. Ginkluotosios su kardas kario galite kurti šalia tavęs sritį iš blizgantis ašmenys, patenka į priešo, kad nėra gerai. Kraujavimas žaizdą, kad ištiko kariai gali sustoja tik dvasininkai.

Į Maestia: Rise Keledus žaisti dėl dvasininkų - tai reiškia, kad būtina grotuvas mūšio lauke, kaip ir vertė kovoti sunku pervertinti. Tik dvasininkai gali prikelti mirusius sąjungininkai mūšyje. Žaiskite kaip dvasininkas nereikia negalvodamas ir proschityvaya keli žingsniai į priekį, nes šie sprendimai gali nuspręsti rungtynių baigtį. Dvasininkas gali atkurti gyvenimo sąjungininkų palaipsniui arba iš karto grąžina tam tikrą skaičių gyvybių, vadovavimas savo veiksmus žaidėjų ar konkretaus grotuvo grupei.

IR grata online žaidimas Maestia: Rise Keledus reikia asocijuotas questus ir atlikti įvairias užduotis, jie yra žaidime daug ir gana įvairi

Maestia: Rise Keledus online žaidimas Taip pat prašome žaidėjų nustatyti nustatyti PvE ir PvP režimai, ir daug kitų staigmenų.

 

Žaisti pat