Magicka Magicka kolekcija

Alternatyvūs pavadinimai: Magicka Magicka kolekcija

Procesorius: "Pentium 4/Athlon XP 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Vaizdo plokštė: GeForce 8800/Radeon X1900

Diske: 2 GB

Magicka kolekcija - visą kolekciją visų populiariausių kompiuterinių žaidimų atsižvelgiant į veiksmo-nuotykių stiliaus detalių. Žaidimo siužetas remiasi skandinavų mitologijoje, kur Jūs galite susitikti ir kovotojų dievų ir mitinių pabaisų ir visa kita daug. Magicka pasakojimas apie kova yra keturi magai, kurie yra patekę į vieną iš senovės užsakymus, kovoja su galinga tamsiai vedlio Grimnikom ir jo minios blogio būtybių. Per konfrontacijos Keturi magai žino, kad aš Grimnik tik į senovės demonas Assatura, kuri šimtmečius buvo kovojančios prieš žmonijos rankose lėlių ir ketina sunaikinti visiškai Midgard. Astute žaidėjai dažnai suklumpa ant nuorodų į kitų žaidimų projektus, ir net filmus. Taigi čia bus lengva rasti anekdotai apie dalykus Warhammer ar Diablo, World of Warcraft ar Dungeon Keeper, todėl tai ne tik vstretyatsya paminėti Star Wars nuotykius ar "Monty Python".

Gameplay

Nuotykių žaidimas Magicka Arcana suformuotas izometrinių grafiką, kai žaidėjas bus vienas iš keturių didžiųjų vedlių priešiškas Grimniku tamsiai magas ir jo dar piktas demonas Assaturu globėja. Vienvietis žaisti Kampaniją sudaro 13 tarpusavyje misijas, kai kurie iš jų duos jums galimybę gyventi keli ženklai. Žaidimas Magicka neturi aiškaus tarp žaidėjų klases ir kiekvienos jų herojai savo arsenalą stebuklinga darbuotojų turi sukurti daugybę burtai, kaip ši prekė bus nepakeičiama vartų. Be to Magica galima naudoti kaip Melee ginklą ir garsaus kardas Excalibur, uždaroje visų šio žanro kanonų akmens. Įdomiausia yra tai, kad Magicka jums nebus gauti "pakuotė" kalaviją ir pradėti jį naudoti kaip galingas plaktuku. Šiame žaidime autoriai nesustojo ir pridėjo dar Patvirtinimas ryšio kartus - M60 kulkosvaidis, kurios herojus gali gauti iš rankų dėkingas kaimiečių taupyti savo gimtąjį kaimą.

Straipsniai

Žaidimas Magicka, žaidimų sistema, o apvyniojamas bazinių magiškų elementų įvairovę. Šie elementai Magica gausu, čia rasime žemė, ugnis, vanduo, šaltis, gyvenimą, taip pat elektros, Lasso ir net skydą. Žaidimas Magicka naudoja paskutinį elementą nėra net kaip vienodo dalis žaidimas pasaulyje, bet kaip apsaugos burtai, paversti jį užtvankos natūra, palei veikėjas čerpių lanko. Bet kurioje Magicka kolekcijos dalis ateis ir eiti įvairias burtai naudojant pagrindinius elementus ir jų derinys duos stulbinančių rezultatų.

 

Žaisti pat