Manhunt

Alternatyvūs pavadinimai: Manhunt

Žaidimų Manhunt yra neįprastas prieštaringai kompiuterinis žaidimas. Šis žaidimas yra sukurtas žanro į Stealth veiksmų, veiksmų, kurie įvyksta trečiuoju asmeniu žanrą.

Kompiuterinių žaidimų Manhunt gali atsisiųsti tik suaugusių žaidėjų. Dėl nepilnamečių vartotojams prieigą prie žaidimo yra uždarytas. Manhant žaidimas, galite atsisiųsti bet kurios kitos svetainės, kuri suteikia tokią galimybę. Pavyzdžiui, tai gali būti padaryta dėl torrent.

Jūs turite unikalią galimybę pamatyti žaidimų Manhunt. Tai gali būti padaryta dėl žaidimo oficialioje svetainėje arba youtube. Be vaizdo atskleidžia pagrindinę informaciją apie žaidimą, ženklai yra atstovaujama, ginklai ir daug daugiau.

PC Manhunt - tai unikalus žaidimas neįtikėtinai simbolių. Su kai kuriais iš jų galite susitikti šioje apžvalgoje

1. James Earl Pinigai Pagrindinis herojus iš žaidimo. Šis simbolis buvo nuteistas mirties bausme injekcijos, tačiau jis buvo "išgelbėti". James rimtas ir liūdnas. Jis geriausiai gali nužudyti priešą.

2. Lionelis Starkweather \ Direktorius yra pagrindinis antagonistas žaidimą. Jis vadovauja profesijos. Buvo labai garsus, o dabar pašalinti nepadorių filmus. Jis stebi veikėją ir informuoja jį naudojant specialią įrangą.

3. Ramirez yra vienaakis Ispaniškas. Jis Šunys karo lyderis, taip pat asistentas Starkweather. Jis naudoja brutalia jėga, verčianti gauja jam paklusti. Jo ginklas - karabinai ir snaiperio šautuvas. Pinigai jį užmuša.

4. Piggs yra vienas iš žaidimo bosus. Jis gyvena direktoriaus palėpėje. Jis nešioja odą ir jaunas šernas galvą.

5. Valkata - tai ženklas, kuris yra paprastas vežimėlis. Viename iš skyrių Kash turėjo praleisti kai kryptimi.

6. Reporteris yra žurnalistas, kuris bando išspręsti bylą Starkweather. Talpykla turi imtis jos į butą, kad ji galėtų surinkti įrodymus nusikaltimų Starkweather.

7. Gary Sheyffer yra vyriausiasis policijos Karser City. Šis simbolis yra pavaldus Starkweather. Po jo viršininko nužudymą, jis buvo apkaltintas korupcija.

8. Lyderis Cerberus Cerberus yra žaidimo metu vadas, ir siunčia pagrindinis herojus skirtingose ​​vietose. Jis buvo nužudytas veikėjas.

9. Baltas Triušis yra vyras, apsirengęs triušio kostiumas. Šis simbolis Starvezera pakalikas. Jo ginklas - karabinai. Buvo nužudytas veikėjas.

Manhant žaidimas, kuris yra turtingas priešininkai

1. Gartraukiai yra gatvės banditai. Jie naudojami laužtuvai, šikšnosparniai, lazdas.

2. Skinai yra iš skustagalvių gauja, kurie medžioja pagrindinio herojaus.

3. Šunys of War Karo veteranų grupė, taip pat profesionalūs Bounty Hunters.

4. Kaukolės yra satanistai grupė, kuri kelia kaukę ir apsiaustai su gobtuvais.

5. Kūdikiai yra protiškai atsilikusiems Fatties su polinkius pedofilai. Jie dėvi kaukes lėlių.

6. Banditai yra psichopatai, kurie kenčia nuo psichikos ligos krūva.

7. Policijos Carcer City Carcer Miestas policija

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos