Imperijų kovas: Karalių karas

Alternatyvūs pavadinimai: Imperijų kovas: Lordų karas

Community with the game Empires: The War of the Kings.

Gameloft pristato savo teismui Marsh Empire: War of Kings yra mobilus žaidimas, kuriame galite žaisti kelias valandas. Tai multiplayer strategija, kuri jau pavadinime nustato toną. Jei esate susipažinę su šia žanru, jūs lengvai suprasite, ką daryti:

Empires:"War of the Kings"galima atsisiųsti nemokamai, o jei norite pagreitinti siurblių procesą arba gauti retų artefaktų, mokamas turinys.

 • Pasirinkite fraction
 • Pasirinkite daugybę armies
 • Traukiniu armija
 • Įjungti aljansus
 • Pasinaudoti ištekliais
 • Paprastos ekonomikos plėtra
 • Pastatų statyba
 • Dalyvavimas misijose ir kampanijose
 • Be to, be mobiliosios versijos, kompiuteryje galite atsisiųsti"Empires: War of the Kings"šventę, o tada didelių ekranų mūšiai atrodys dar įspūdingiau, o atsiskaitymas bus rodomas visose detalėse.

  Į pagrindinį pasirinkimą.

  Players yra kviečiami nustatyti vieną iš dalių:

  • Kings iš kalnų
  • Kings iš North
  • Milos dykumos

  Tiesą sakant, kiekvienas atstovas, nors ir dėl vietovės, turi keletą skirtumų, tačiau jie nėra tokie radikali, kad būtų tikrai svarbūs. Pasirinkite tą, kuriam labiausiai patiko, nes sėkmė priklauso nuo tolesnių veiksmų. Tačiau dar kartą paminėkite kiekvieno monarcho savybes.

  Koroli yra plakiruoti plienine šarva ir meistriškai valdyti kardą. Premijos jie yra 5% greičiau žygiuose ir kuo greičiau poilsio statyti pastatą. Jų vienetai yra Kryžiuočių ordino riteriai. Šiaurės karaliai yra puikūs vairuotojai, o 10% - prieš treniruotes. Jų vienetai yra gana naudingi boražai. Sultai yra tobuliausi ietis meistrai. Gali būti manoma, kad jų pranašumas yra 5% daugiau kariuomenės, o tai yra svarbu tolesniam skaičių skaičiui ir kovoms. Be to, jų frakcijos yra 10% greičiau mokslinių tyrimų, suteikiant reikšmingą pranašumą prieš savo konkurentus. Jų vienetai yra klastingi žudikai.

  Tačiau žaidimas"Marsh Empires: The War of the Kings"leidžia iš pradžių išbandyti kiekvieno atstovo vaidmenį, kad galutinis pasirinkimas.

  Kitos žaidimo savybės.

  Žaidėjai turi nuolat laikyti savo rankas impulso, tolygiai plėtoti visas kryptys. Imperijų kovas: Karalių karas, žaidime yra viskas, kas būtina darniai pažangai, svarbiausia yra ne klaidinti.

  Labai svarbu, kad viskas veiktų. Ypač padeda prisijungti prie aljanso su kitais žaidėjais. Tačiau norint tapti grupės dalimi nepakanka, būtina, kad ji aktyviai reaguotų į pagalbos prašymą, pasidalintų ištekliais ir žiniomis. Tik šiuo atveju, kai jums reikia pagalbos, skambutis atsakyti yra daug greičiau ir labiau linkęs. Jei sukursite kariuomenę, tai padaryk kompetentingai. Negalima sutelkti dėmesį į maksimalų atakos padidėjimą, paliekant silpną gynybinę dalį.

  Nepamirškite patobulinti pastatų, nes kiekvienu nauju lygiu jie dirbs efektyviau. Išgaunant išteklius, nesistenkite iškraipyti kasyklų ir miškų ar įvykdyti visų užduočių. Jei staiga užpuls ir apiplauks jūsų kaimas, taip pat bus nuniokotos saugyklos. Jei likusios aktyvios užduotys, bus lengviau atkurti nuostolius. Atkreipk dėmesį į savo herojus, suteikiant jam naudingų gebėjimų. Nebandykite viską iš karto padengti, geriau sutelkti dėmesį į konkretesnius talentus, kurie bus naudingi aiškiai apibrėžtoms užduotims.

  "Empire: March of Empires: War of Lords"siūlo daugybę galimybių. Nors negalima teigti, kad kryptys radikaliai skiriasi nuo šio žanro žaidimų, jos neabejotinai turi individualų požiūrį.

   

  Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos