Marvel Keršytojas aljansas

Alternatyvūs pavadinimai: Marvel Keršytojas aljansas

Žaidimas "Marvel Keršytojas: Aljansas - yra ėjimais pagrįstas socialinis žaidimas, kuris buvo nominuotas. Marvel: Keršytojas Aljansas planuojama elektroninę versiją "Android".

Kadangi šis žaidimas yra naršyklė, pagrindinis dalykas, kad padaryti jį dirbti - jis prijungtas prie interneto. Geriausias naujų žaidimų - tai galingesni kompiuteriai.

Marvel: Keršytojas Aljansas registracija nesuteikia jums daug problemų. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės daryti taip:

1. Eikite į svetainę, skirtą šiame žaidime.

2. Parašyta pirmą langelį į savo pašto dėžutes adresą.

3. Įveskite stiprų slaptažodį, naudojant raidžių ir skaičių kombinacija.

4. Rašyti mėnesį, dieną ir gimimo metus.

5. Spauskite ant mygtuko « Spielen ».

Kai paspaudžiate mygtuką, jis bus automatiškai duoti leidimą visų taisyklių, susitarimų ir kitų internetinių žaidimų Marvel: Keršytojas Alliance.

Žaidimų MAA bus supažindinti Jus su visais savo ypatumais ir herojai.

Play Marvel: Keršytojas Aljansas bus jums, žinant visas šešias klases, kurios sukurtų žaidime:

1. Universalią - neutralus klasė. Ji turi stipriąsias ir silpnąsias puses, palyginti su kitų klasių. Žinomos vagonai - tai angelas, Žvėris, Mockingbird, Rogue, Punisher.

2. Blaster. Jie stipresni Bruisers. Ši klasė turi mirtinus smūgius ir ignoruoja gynybos Bruisers kai juos puola. Bet jie yra silpnesnė gildijai. Įžymūs herojai Blaster - tai Geležinis žmogus, Kabelinė, Žmogaus Torch Storm dr Keista, Phoenix, Havok, Miss Marvel, skaisčiai ragana. Jie paprastai turi aukštą statusą ataką.

3. Cīkstonis. Bruisers stiprus prieš Scrapper, tačiau silpna prieš Blaster. Žinomos ženklai Cīkstonis - etoHalk, nesuvaldoma jėga, Colossus, Thor, Hercules, Ji-Hulk, Valkyrie, Thundra, Wonder Man ir X-23. Jie paprastai turi aukštą apsaugą ir aukštą sveikatą.

4. Scrapper. Jie stipresni šnipai. Rodyti silpnumą kovojant su Bruisers. Žinomos ženklai Scrapper - tai deadpool, Ernis, Daredevil, Luke Cage'as, Iron Fist, Žmogus-Moteris, Setas, Ghost Rider, Magik, Quicksilver, Omega-Sentinel, Shatterstar ir Sąjungos Džekas. Jie paprastai turi aukštą statusą tikslumą.

5. Šnipai. Jie gauna galimybę būti stipresnis gildijos, bet silpnesnė Scrapper. Spies garsaus herojus - tai Black Cat, Žmogus-voras, Juodoji našlė, Nematomas Moteris, Kitty Pryde, Psylocke, Tigra, vapsvų ir Šėtonas. Jie paprastai turi aukštą tikslumą ir Dodge galimybes.

6. Taktika. Stiprūs taktika prieš Blaster, bet daug silpnesnė nei Spies. Įžymūs herojai Taktika - tai Hawkeye, Kapitonas Amerika, p Fantastinis, Black Panther, ciklopas, Black Knight, karo mašina, Emma Frost Fantomex, Henkas Pym, raudona Hulk, gelbėjimas, Magnetų ir konstriktorius. Daugelis iš jų turi subalansuotą būseną.

Marvel: Keršytojas Aljansas atliks jums širdies plakimas, nes dauguma simbolius, kuriuos žinome iš vaikystės, ir jie jau seniai tave myli.

Atraskite Marvel pasaulį: Keršytojas Aljansas Online visus jos ypatumus ir nuotykius!

 

Žaisti pat