Masinis poveikis

Alternatyvūs pavadinimai: Masinis poveikis

Mass Effect - žaidimas, kuris buvo pasmerktas sėkmei. Jis pagamintas pagal geriausias fantazijos žanro tradicijas. Net nepaisant kai kurių panašumų su KOTOR, projektas yra populiarus. Be to, kūrėjai meistriškai užmaskavo plagiatą pagal naują puikų variklį. Žaidimo grafika yra puiki, kova ir fotografavimas yra realistiški, visi pagrindiniai žanro elementai yra pilnai reprezentuoti vienu žodžiu, niekas nepraneša žaidėjams Ateityje jis susitiks su pagrindiniu personažu, kuris kartu su poromis bendražygių keliauja per tarpgalaktikos erdvę. Jūsų personažas bus modernus žvaigždynas, vadinamas Normandija.

B masės efektas RS turėsite susitikti su pažįstamomis dilemomis, herojus turės pasirinkti, kuri pusė - gera ar bloga - prisijungti. Tarpgalaktinėse konferencijose sprendžiama planetų ir viso galaktikų likimas. Taip, viskas yra pernelyg rimta, bet ką tu galvoji?

Tačiau jūsų herojaus istorija buvo pradėta, pirmiausia reikės atsisiųsti „Mass Effect“. Norėdami tai padaryti, pakanka rasti žaidimo pasiskirstymą viename iš jūsų mėgstamų torrentų. Be to, viskas ant nykščio - iš pradžių pasirinkite savo charakterio asmenybę, padarykite savo unikalią biografiją ir galite saugiai eiti į kelionę. Priklausomai nuo to, kokią biografiją norite pasirinkti, žaidimo dialogai pasikeis ir užduočių skaičius. „Mass Effect“ ženklai gali priklausyti skirtingoms klasėms.

  • Psionik
  • Soldat
  • Technik

Ar taip pat galima rinktis iš kelių mišrių klasių. Simbolių redaktorius trunka ne mažiau kaip pusvalandį nuo jūsų, tačiau jis yra sukurtas taip gerai, kad praleistas laikas nepastebėtas.

B masinio poveikio misijos atsiranda iš niekur. Kūrėjai sugebėjo padaryti projektą intriguojančiu, kai atrodo, kad beveik viskas bus susieta su žaidėju, sklypas įgauna tokį pagreitį, kad neįmanoma nugriauti žaidimo akis. Mes tiesiog negalime tylėti apie tai, kad galų gale rasite tikrą Holivudo veiksmų trilerį, ne mažiau. Na, apskritai, jūs supratote, kad jums reikia atsisiųsti žaidimą, jūs negalite praleisti, ar ne?

B masinio poveikio ginklai moderniausių ir galingiausių herojų herojai. Taigi tai bus gana lengva spręsti svetimų priešų. Tačiau neturėtumėte atsipalaiduoti prieš laiką, pabandyti pradėti kelias užduotis. Veikėjai galės mėgautis visomis techninėmis civilizacijos teikiamomis naudomis, kurios labai įvairina žaidimą ir tampa dinamiškesnės. Tarp mūšių galite duoti pavedimus savo sąjungininkams, taip pat nurodyti tikslus. Kad tiesa yra svarbiausia, ji bus tik tada, kai susidurs su šiais patyrusiais viršininkų, kurie atvers jums dideliu sudėtingumo lygiu.

Na, ar nesate pasiruošę užpildyti savo mėgstamų žaidimų kolekciją su nauja kopija? Siekiant aiškumo, siūlome susipažinti su vaizdo priekaba, kuri buvo pateikta „Mass Effect“ pristatymui, kuriame išsamiai aprašomi visi projekto privalumai.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos