Mass Effect

Alternatyvūs pavadinimai: Mass Effect

Mass efektas - žaidimas, kuris buvo pasmerktas sėkmei. Jis yra pagamintas iš geriausių tradicijų fantazija žanro. Nepaisant kai kurių Kotor panašumus, šis projektas yra labai populiarus. Be to, kūrėjai meistriškai užmaskuoti plagiatas pagal naują dideliu varikliu. Grafika šiame žaidime yra puikus, kova ir šaudymai yra realūs, visi pagrindiniai elementai žanro dalyvauja visas vienu žodžiu, žaidėjai skundžiasi, nesvarbu koks. Į priekį susitiks su pagrindinio herojaus, kuris yra lydimas iš kompanionų pora keliauti į tarpgalaktinę erdvę platybes. Tuo savo charakterį šalinimo bus Starship mod vadinama Normandija.

V Mass Effect PC turite susitikti su pažįstamais dilemas herojaus reikės pasirinkti, kuris, gera ar bloga, į šonus. Apie Intergalactic konferencijose nuspręsti ištisų planetų ir galaktikų likimą. Taip, visi per daug rimtai, ir kodėl jūs galvojate?

Chtoby istorija jūsų herojai yra pradėtas, jis bus reikalinga, visų pirma, Mass Effect parsisiųsti. Už tai bus pakankamai rasti žaidimo paskirstymą ant vienos iš populiariausių torrent. Be to, visi nykščiu - pirmiausia pasirinkite savo charakterį tapatybę, leis savo unikalią biografiją ir gali saugiai eiti į kelionę. Priklausomai nuo to, kokio tipo biografija norite pasirinkti keisis žaidimo dialogus, taip pat darbo vietų skaičių. Mass Effect simbolių gali priklausyti skirtingoms klasėms.

  • Psionik
  • Soldat
  • Tehnik

Krome pasirinkimo keletas mišrių klasių. Redaktorius pobūdis trunka jums pusvalandį bent, tačiau ji yra suprojektuota taip efektyviai, kad jūsų laikas bus nepastebėti.

V Mass Effect misija pasirodo iš niekur. Kūrėjai pavyko padaryti projekto intrigos, kai atrodo, kad tik apie visi turime susieti su geymerstva sklypas įgauna tokį greitį, kad žaidimas gali ne ašara savo akis. Tiesiog negali tylėti apie tai, kad, galų gale, jūs esate už realią Holivudo veiksmo filme yra aštrių, ne mažiau. Na, apskritai, jūs suprantate, kad jūs turite atsisiųsti žaidimą, jūs taip pat gali nepraleisti to, ar ne?

V Mass Effect Ginklai herojai moderniausių ir galingas. Taigi sandoris yra gana paprasta su svetimomis priešų. Tačiau nereikia atsipalaiduoti pernelyg greitai, pabandykite pradėti perduoti misijas pora. Veikėjai galės naudoti visas technines naudą civilizacijos, kuri labai diversifikuoti žaidimą ir padaryti jį labiau dinamiškas. Tarp mūšių galite duoti pavedimus savo sąjungininkais, bet taip pat atstovauja tikslą. Kas yra tiesa yra aktualiausia yra tik tada, kai susiduria su nekilnojamojo motinos viršininkų, kad bus atviros Jums aukštesniuose sudėtingumo lygius.

Nu, kad dar nėra pasirengę užbaigti savo kolekciją mėgstamų žaidimų naujojo pavyzdžiui? Siekiant aiškumo, siūlome susipažinti su nugriebti pristatymas Mass Effect vaizdo anonsą, kuriame išsamiai aprašomos visos projekto naudą.

 

Žaisti pat