Kailio. Žemės

Alternatyvūs pavadinimai: Kailio. Žemės

Kailio. Žemės internetinis žaidimas - MMORPG žaidimas postapokapsticheskaya klientų fantastinis temos. Šis unikalus derinys neįtikėtinų įvykių, turinčių fantazijos ir stulbinantis ateities technologijas liesti. Kailio. Žemės Registracijos nuves jus į ateitį, kur jūsų akys gali stebėti, kas vyksta pasaulyje, kuris yra taip pakeisti branduolinį karą. Nelaimė vairavo žmones į kosmosą platybės ir paskatino mutacijos būtybių, kurios liko planetoje. Vabzdžiai ir gyvūnai virto pavojingų monstrų ir mutantų pravarde apgamai dėl gyvenimo po žeme, ir ji žiauriai. Žmonės grįžta po daugelio metų Žemėje, turės kovoti prieš visą šį blogį. Reikia sunaikinti kraugeriškas būtybių norovyaschih išpuolių labiausiai netikėta metu. Žmonija paėmė statybos duomenų bazės ir nustatantis apsaugos priemones, kad būtų gautas dalys pasislėpti nuo visų rūšių pavojaus tikslui. Ir kai jis ateina į būtinybę palikti prieglobstį ir išeiti į atvirą, mes turime naudoti didžiulius kailiai. Iš tiesų, žemės atmosferoje, net oras užnuodytas! Kad tie, kurie atliks dumplių. Žemė turi išmokti prisitaikyti ir prisitaikyti prie įvairių sąlygų.

Taigi, kad jūs galite atsisiųsti žaidimą be problemų BELLOWS. Žemė, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka šį sąrašą reikiamus parametrus:

- Operacinė sistema Windows XP / Vista / 7;

- Procesorius 1000 MHz

- 64 MB vaizdo plokštė, palaikanti OpenGL 1. 2;

- 256 MB RAM.

Data dumplės žaidime. Žemė eina klientui. Jūs turite įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, ir sugalvoti slapyvardį. Taip pat patvirtinti, kad laikomasi su žaidimo taisyklėmis. Štai ir viskas, dabar nėra kelyje į jaudinantis nuotykis kliūtis!

Groti žaidimas dumplės. Jūs tūps ant vienos iš dabartinių tautų pusėje. Tik trys

1 . Opara kažkada buvo vartojamas karių šilčiausias taško karo. Be kalinių iš kitų tautų, taip pat siunčiamų čia. Galite tik įsivaizduoti tokį kontingentą! Tačiau jau kurį laiką tapo nepriklausoma valstybė ir šiuo metu veda savo politiką.

2. Krada labai nuimamas tautą. Jis yra sudarytas iš nepriklausomų pilotų, kurie, iš esmės, kita gyvenimas neatspindi.

3. Reikalingas - tautą, kur užsakymų karaliauja, ir gyventojai su nerimu nusilenkti prieš įstatymą. Pilotai ir mokslininkai iš šios tautos meilė teisingumą ir yra pasirengę paaukoti, jeigu tik ji valdys amžinai.

Kiekviena tauta turi savo miestą, kuriame yra visi būtini įrenginiai. Čia yra pastatų sąrašas, kuris gali būti vykdomas gyventojų: kailių parduotuvė, parduotuvių įranga, sandėlis, tyrimų stotis, augalų modifikacijos dumplės, remonto stotys, gamykla įrengimai, gamyklos įgūdžiai. Kiekviena vieta yra tam tikrų žaidimo funkcijas.

Žaidėjai turi statusą, kuris nustatomas pagal veiksmus, kurie atliekami atsižvelgiant į kitų simbolių. Jūs galite turėti neutralų, samdinys ar maištauti statusą. O kas jūs esate ir kurioje pusėje būtų ne kovoti, jums reikia rūpintis savo pačių vystymąsi. Turite siurblys pagrindines savybes - gebėjimai (gebėjimas turėti ginklą, naudokite apsaugą ir tt ) Taip pat papildoma informacija, vadinama įgūdžių. Įgūdžiai yra skirstomi į tokias kategorijas, kaip snaiperio, gamybos specialistų prekyba.

Norėdami dumplės. Žemė buvo patogu žaisti, jums reikia rūpintis gerai ginkluotą ir kitos naudingos įrangos. Arsenalas ginklų žaidimas yra įspūdingas. Čia yra ginklai ir pabūklai ir phasers ir granotomety ir lazeriai ir energijos ginklų ir kitų mirtinų dalykų. Be to, jūs turite įsigyti šaudmenis, kurie apima lukštai, kasetės, plazma, raketų mokesčius phaser dalys. Kalbant apie įrangą, poilsio prieinama žaidimo diskų, reaktoriai (elektros įrangos), drožlės (papildomi blokai, leidžiantys padidinti kai kurias charakterio savybes), remonto komplektai, shocker'iai, teleportatory stacionarūs gavybos moduliai (naudoti modulius) ir papildomus modulius kalnakasių ir transportui. Na, žinoma, pagrindinis žaidimo elementas - robotai, pravarde kailiai. Jie yra kovotojai, žvalgyba, transportas, getters. Kaip galima matyti iš pačių pavadinimų, robotai atlikti įvairias funkcijas.

Žaidimų dumplės. Žemės parengė daug įdomių svečių. Užduotys mokymosi rūšį, ir tie, kurie reikalauja žmogžudystė monstras ar rinkti plėšikauti. Monstrai patys didžiulis čia. Tai vabalas ir strypeliai ir vorai ir kirminai ir lokiai ir horseflies ir kitą purvą. Tuo pačiu grobis, pavyzdžiui, reiškia Venom SAC voras, Scorpion tiesus, su ūsais Mantis, Worm segmentą, Crystal Green Magma konteinerį ir dar daugiau. Visi, kad vienas gali gauti atlikdami užduotis, kurios gali būti saugomi sulaikytas. Verta paminėti, kad baimės palaikykite, kad ji skatina saugos elementus.

Žaidimas turi viską sėkmingo skatinimo į viršų, svarbiausia - ne tingus pastangas. Prisijunkite prie virtualų pasaulį ir parodyti visiems savo talentą! Gali jums visada šypsosi sėkmės!

 

Žaisti pat