Viduramžių Total War "

Alternatyvūs pavadinimai: Viduramžių Total War "

Viduramžių Total War - kompiuteris ruožtu paremtas žaidimas, rodo strategija. Žaidimas Viduramžių: Total War "yra antra serija Total War, antrą purslų talento ir įkvėpimo gamintojų. Taip Shogun: Total War po dvejų metų. Žaidimas Viduramžių Total War karalystes, kaip naują etapą savo žaidimo pasaulyje. Tai galimybė padaryti save kaip viziją lyderis ir puikus taktiką, istorinių simbolių armiją.

Jis sakė, kad jūs galite žaisti Viduramžių: Total War "atsisiųsti ir išbandyti savo jėgas. Tai vienintelis būdas, ir už tai jums reikės tam tikrų programų buvimą atsisiųsti žaidimus ant kompiuterio. Bet pirmiausia perskaityti aprašymas pasiūlė Viduramžių Total War žaidimų ir peržiūrėti visus Viduramžių rūšių: Total War Paveikslėliai ir filmukai apie gameplay.

Play Viduramžių: Total War atsibusi iš asmens, įsitikinę savo sugebėjimais ir pajėgumų riteris. Jūsų pagrindinis ir vienintelis tikslas šiame žaidime yra sukurti savo imperiją tam tikrose teritorijose - Europoje, Šiaurės Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Tik čia galite parodyti savo žinias ir įgūdžius pasaulinę strategiją ir į taktinių kovų, kurie vyksta realiu laiku veiksmo. Ir tada mes turėtume pasakyti, kad yra du būdai žaidimo: vieno žingsnio, kuris apima ieškant simbolį žemėlapyje ir kariuomenės vystymui ir imperijos ar frakcijos kovoja realiu laiku 3D formatu labui.

Pasaulio Žaidimai Viduramžių: Total War "yra suskirstyta į dvidešimt frakcijas, bet yra tik dvylika. Kad atitiktų ankstyvosiose stadijose grupuotes yra trys variantai:

• Almohads;

• Karalystė Anglijoje;

• Bizantijos imperija;

• Egiptas

• Šventoji Romos imperija.

Almohads - turime puikų kavalerija ir technologijas vėlyvojo laikotarpio.

Karalystė Anglijoje - atstovai geriausių lankininkų ir stipriu sunkiųjų pėstininkų. Bet įvairovės kavalerijos stoka.

Bizantijos imperija - turi gerą strateginę vietą, geriausia anksti karius ir priešo armiją, bet neturi daug rūšių technologijų ir vėlyvuoju parako.

Egiptas - Fatimid dinastija su padoraus kavalerijos, tačiau silpna pėstininkus.

Šventoji Romos imperija - visų galimų parametrų kariai patenkinti geriausius rezultatus, bet ne vėlesnio laikotarpio.

Be to, visame žaidime yra nauja frakcija, pavyzdžiui, kaip Aukso Ordos - labiausiai galingas kavalerija, pėstininkai, bet gležnas atstovai.

Medival Total War "žaidimas tikisi, kovoti dėl savo atvirų erdvių, pateikiamais geriausios kokybės grafika. Viduramžių pasaulis atlieka jo spalvingas ir neįprastas. Be to, žaidimas yra įdomus tuo, kad ji naudoja ir istorinių asmenybių, ir jie turi geresnes charakteristikas, tokias kaip Richard Lionheart ir El Cid. Ir daug dėmesio skiriama religijos dalimis, kuri padeda sukurti lojalumą gyventojų.

Apskritai, mes tik parsisiųsti Medival Total War ir esate pasiruošę mūšio. Sėkmės žaidimo!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos