Mikrovoltų

Alternatyvūs pavadinimai: Mikrovoltų

Mikrovoltų internete - nemokama multiplayer dinamiškas žaidimas, kuris yra 3 D strzelanki su trečiąja šalimi. Naudojant transporto rūšių įvairovė, jūs galite mėgautis įspūdingas kovų, kurios atsiranda vietovėse realistinio spalvingą žaidimą. Turite nuolat užsiimti, atlikti daug įdomių darbo vietas, rūpintis ginklų, siurblys savo charakterį, pabandykite uždirbti daugiau nei in-game valiuta, kad būtų galima vizualiai nustatyti herojus savaip. Iš įvairių dalykų, erdvus žemėlapių, įvairių rūšių ir įdomių simbolių daug - visa tai rasite mikrovoltų internete, projektu, kuris buvo sukurtas pagal NQ Žaidimai 2010 ir atsirado dėl interneto dėka iš RockHippo kūriniai vaikinai. Prisijunkite prie žaidimų bendruomenės ir mėgautis nepamirštamą nuotykius!

Prieš galite parsisiųsti mikrovoltų, jums reikia susikurti sąskaitą. Sąskaita yra registruotas taip:

- Užpildyti reikiamus laukus (vartotojo vardą, slaptažodį, patvirtinkite slaptažodį nick E - mail Patvirtinimas e-mail adresas)

- Pasirinkti saugumo klausimą, kuris telpa į šią eilutę atsako;

- Įveskite kodą iš paveikslėlio;

- Sudėkite varnelę, patvirtinantį norą gauti naujienas.

Turėkite omenyje, kad paslaugų ir privatumo politikos sąlygomis priimti jus, pats faktas, registracijos, kad net patvirtinti nieko. Sukurti nemokamą paskyrą ir jūs galite mėgautis gameplay jei pageidaujama konfigūracija kompiuteryje. Nors tai yra teisinga sakyti, kad rekomenduojami sistemos reikalavimai visiškai mažas

- Operacinė sistema WindowsXPSP2/Vista/Windows 7;

- Procesorius Pentium 4 2. 0 GHz / Dual Core 2. 4GHz;

- Grafika GeForce 5600 / Radeon 9600

- 512 MB RAM;

-2 GB laisvos vietos kietajame diske.

Kai visi formalumai bus įvykdyti ir klientas yra įdiegta kompiuteryje, galite pradėti žaisti mikrovoltų. Pirmiausia pasirinkti simbolį. Galimos klasės:

- Knox tvirta išorė, bet mielai sielą. Anekdotai jam pirmoje vietoje. Ir žino, ir žino, kaip naudotis gatvėje dėsnius.

- Naomi - moterys paveikslėlis su lėlės išvaizdą. Draugiškas, mielas, šypsosi, sugebėti šokti gražiai šį žavinga asmuo žino, kaip pristatyti priešus į sumaištį.

- C . H . . P . - Humanoid su keičiamais kūno dalių. Ši mechanizuotas lėlė, kad surinkti iš dalių rasti sąvartynus. Įvairūs nekantrumas ir noras amžinoje kovoje.

- Pandora - lankstas, viliojanti lėlė naudojant velniškus gudrybės. Rival Naomi ir priešas vyrų visą gyvenimą daro su dideliu pykčiu.

Na, kas tu labiausiai simpatiškas?

Kaip jau buvo minėta, žaidimas gali pasigirti Mikrovolts platų režimų. Jūs, žinoma, įdomu, ką tiksliai režimai tiems vartotojams, kurie mėgsta virtualų pramogų. Priklausomai nuo režimo, žaidėjai skirstomi į raudonos ir mėlynos komandos. Bet kurio šoniniai jums nebūtų, turėtų padaryti daug pastangų. Jūs visada turėtų rūpintis naudą ir sutaupyti MicroPoints, kurios skiriamos už žudyti priešus. Plečia savo galimybes Suck charakterį ir dirbti daugiau ir svaiginančio žygdarbių! Tegul kiekvienas nedidelė lygis bus džiaugsmas, ir kasdien nuotaika - tik vaivorykštė! Po mikrovoltų žaidimas ir sukurti Jums pamiršti nuobodulį amžinai!

 

Žaisti pat