Ministerija karo

Alternatyvūs pavadinimai: Ministerija karo

Ministerija karas internete - masinės naršyklinis strateginis žaidimas nemokamai modelis. Renginiai viduje žaidimas pasaulyje kurti realiu laiku, todėl jūs visada turite galimybę įsikišti į situaciją. Caught viduramžiais, jums galvos savo imperiją ir priimti daro viską, kas įmanoma, kad būtų klestėti užduotį. Turite padaryti Titanikas darbą paversti savo išvaizdą ir tapti išmintingas vadas atspindėti visų pavojų, ir laimėti iš kitų, kas yra blogai.

Norėdami žingsnis atgal, jums reikia ministerija karas registracija. Kai jūsų sąskaita bus iš karto galėsite sukurti simbolį ir eiti susitikti su nežinomo virtualų gyvenimą.

Paklausti, kodėl jūs turėtumėte žaisti šį žaidimą ministerija karas ? Daug priežasčių. Pirma, dėl to turėsite unikalią galimybę imtis ne daugiau kaip penkis laikotarpius plėtros, ty Laukinis Amžius , Tamsiai Amžius , Feodalinė Amžius , pilis Amžius [ _39_] ir imperija Amžius . Su kiekvienu žingsniu jūs gaunate visus galingesnis ir užtikrintai. Antra, jūs turite, kas taps pasirinkimas. Jums reikia nuspręsti, ką tinkamiausią kultūrą. Roma, Egiptas, Persija, o gal Kinija? Visos šios civilizacijos jų specialiųjų premijų, kai kurių gyvenimo būdas, specialiosios pajėgos. Civilizacija, kuri valdys, turite būti pasaulio dominavimo. Jei tai pavyks - tada pasiekė aukščiausią tikslą. Trečia, laikydami nuspaustą mygtuką ministerija karas žaidimą, jums niekada nebus nuobodu. Yra tiek daug įvairių klasių tiesiog nesuteikia poilsio sekundę! Jums reikės užsiimti ir statybos, ir pasirinkite karių armiją, ir rūpintis gyvūnais, kurie ilgainiui tampa puikus pagalbininkas kovoje, ir dar nuolat sausa galvos, ką strategiją pasirinkti patį kitame mūšyje. Kaip ir gyvulių, jie palaimino (trys rūšys) ir laimingas namų (taip pat trijų rūšių). Palyginti kariai turėtų žinoti, kad turi būti pasirinkti rūpestingai, ir tai padaryti, tai yra samdyti kovotojas, jūs galite vietos smuklėje. Na, ketvirta, žaidimas ministerija karas pasiūlymų, pavyzdžiui platus įvairių įrenginių, kad atsispirti pagundai pabandyti kaip tai veikia gali tik kvailys. Įrenginiai skirstomi į keturias kokybės lygiai. Kiekvienas lygis yra nurodomas jos spalvos - balta, žalia, mėlyna, violetinė - iš galingiausių įrenginių į silpni, atitinkamai. Oh yeah, ir tai dar ne viskas! Žaidimo metu galite rasti sąjungininkų ir daryti neįsivaizduojamas dalykų. Įstojimas į gildiją - priimti teisingą sprendimą. Daugiau nei ministerija karas siūlau tai kainuoja nauda.

Reikėtų papasakojo apie papildomų privalumų projektą. Į žaidimą yra žaidimo elementus, kurie jums patiks su pasigardžiavimu daug. Jūs išmoksite naudotis skliautinis architektūros meną, akmens renesanso rankraštis šalavijas, kobalto rūdos, knyga kilnus prigimtinė teisė, paso Arcadia, szturmowe, rafinuotas aukso. Įveikus vieną po kito penkis skirtingo amžiaus, Jūs patirsite daugybę jaudinančių nuotykių. Šis kelias nuo pradžios iki pabaigos bus galima traukiniu kaip psichinės ir fizinės. Būkite aktyvūs ir viskas, ko jums pavyks! Tegul jūsų pramoga šį žaidimą bus maloni ir įsimintina!

 

Žaisti pat