Magija pasaulis

Alternatyvūs pavadinimai: Magijos pasaulį, Mira Magija Magic Pasaulio

Ar rasti sau miela, mažas, mažas pasaulis, pilna stebuklas, kuris yra įmerkta į magiją, raganavimą, kur stebuklai vyksta visą laiką, jei jis yra šiltas ir jaukus, ir aš noriu likti ten amžinai? Tada naujas naršyklinis žaidimas Magija Pasaulio internetu - tai yra būtent tai, ko jums reikia padaryti. Įdomi istorija, gražus sąsaja ir nuostabus dizainas tavęs nepaliksiu abejingi. Likti šiek tiek magas, šamanas, druid arba burtininko, pajusti jėgą bei valdžią į savo rankas, kurti stebuklus, tik vienas insultas savo stebuklinga lazdele. Magic pasaulyje internetinis žaidimas padės jums atgauti pasitikėjimą, kad stebuklai egzistuoja.

Kad žaisti World Magic nereikia kompiuterio ir interneto prieigos daug. Jei turite prieigą reiškia, kad jūs galite žaisti internete magijos pasaulį, nes žaidimas nenustato jokių specialių sistemos reikalavimus. Taip pat pradėjo žaisti, Jums reikia užsiregistruoti. Prisijunkite magijos pasaulis susideda iš kelių elementų. Jums reikės:

· Norėdami įtraukti savo žaidėjo vardą,

· Elektroninio pašto adresas

· Password.

Registruotis magija pasaulis yra baigtas.

Štai Pasaulio registracija internetu atvedė į žaidimo pradžios magija. Prieš jums bus labai įdomus būdas. Į žaidimą jūs stovite ūkininkas-mage, kuris auga labai nuostabi ir neįtikėtinai augalų, kaip antai:

· Grybų cilindrų

· Magic akys

· Gyvatė žolė,

· Amanita

· Ryto rasos ir daugelis kitų.

Viskas, ką jums surinkti gerai jūs galite parduoti savo kaimynų ar tiesiog kitais žaidėjais, uždirbti jį. Bet ne tik sunkūs ūkio darbai laukia tavęs žaidime. Magic World Online žaidimai jums paruošė daug staigmenų. Wheel of Fortune - vienas iš jų. Tai kur jūs galite teikti dovanas, kad bus naudinga jums ūkyje. Taip pat daug dėmesio skirta žaidimo trunka socialinius aspektus, kaip jūs galite

· Pokalbiai su žaidėjais

· Norėdami pirkti ir parduoti prekes

· Norėdami priimti dovanų iš kaimynų

· , Pateikia juos su savo unikalių augalų.

Pasaulio stashed internetu magija jums ant 12 lygio žaidimas Quest Alchemikas. Tai yra darbo vietų, kad jums reikia eiti per gauti puodelį. Jūs esate laukia egzaminų, ir tik po jų perdavimo, galite pereiti į aukštesnį lygį. Be to, kaime labai dažnai vyksta įvairūs konkursai, ir jūs galite dalyvauti jų ir išgaunamas laimėti. Žaidimas taip pat yra šventas medis, kurį galite rasti Dangaus. Čia Jūs galėsite perduoti ritualas magija konversijos, taip pat susipažinti su dėl stebuklingų medžiagų plintančių šventą medį pasaulyje sumos įvertinimas. Ir tai dar ne visos staigmenos, kurios stashed jums internetinis žaidimas Pasaulio magija. Jūs galite naudoti įvairių burtai įvairovė padarys Jūsų pasaulį geresne vieta. Galų gale, savo ūkyje reikės priežiūros ir dėmesio, ir vienintelis būdas galite paversti paprastą sodą į Fairyland, kur yra magija ir stebuklais. Taip pat žaidime galima tikėtis šiek tiek drakonas, kuri ištikimai tarnauti jums ir leidžia jums skristi, jei nuoširdžiai rūpintis juo ir rūpintis ja.

Jūs jau norite žaisti online žaidimas World of magic? Tada nereikia laukti ir pradėti World Magic žaisti dabar, nepraleiskite galėdami aplankyti stebuklinga žemė, bangų stebuklinga lazdele ir sukurti stebuklus. Pagalba magišką pasaulį, nes jis turi gerą ir patyrusį ūkininką, rūšies ir protingas magas ar burtininkų, ir kaimynai turi asistentą, nes be jų jūs negalite dirbti. Sužinokite burtai ir įveikti visas kliūtis, kurios atsiranda jūsų kelyje. Mėgaukitės neprilygstamą pasaulio magijos ir raganavimo ir gauti iš daug teigiamų emocijų. Sukurkite savo gabalėlis rojaus ir atsipalaiduoti, nes čia niekas netrukdys.

 

Žaisti pat