MU online

Alternatyvūs pavadinimai: MU online

MU Online - multiplayer online Vaidmenų žaidimas, mokslinės fantastikos žanro. Nedaug pasaulyje garsaus Korėjos bendrovė Webzen, nusprendė pabandyti priversti tam tikru žaidimo. Ir jie tikrai pavyko. Po MU Online žaidimai buvo ne tik garsus, bet ir masė žaidimas. Taip pat didelis pliusas, kad jūs galite žaisti žaidimą MU Online nemokama.

Norėdami pradėti žaidimą jums patikrinti vaizdo ir zrzutek MU ONLINE, ir tada reikia atsisiųsti žaidimą MU Online. Ir dabar jūs galite pasinerti į grožinės literatūros pasaulį.

Dabar atlikti trumpą apžvalgą MU Online. Pradėkime nuo to, kad jūs gaunate į MU pasaulyje. Pats pavadinimas standartą ne sakau, kad tai nėra paprasta ir įprasta. Iš tiesų ji yra. Tai visi puikus ir nuostabus. Prieš pasirinkti tarp trijų peržiūrų simbolius:

• The Dark Knight

• Tamsiai magas;

• Elf.

Dark Knight - didelis pliusas - galinga fizinė jėga. Vien gerų kovų, Melee ginklas, žongliravimas, kuris yra didžiulis asortimentas, galingas šarvai ir stipri gynyba.

Tamsiai vedlys - būtų taikomi elementai - ledo, ugnies, žaibo. Galėtų teleportuoti, net mūšio viduryje, jam taikomi masinio naikinimo ginklų, naudojant magiją atgauti, bet šiek tiek silpna vartų.

Elf - edfiyka. Unikalus klasės, bet į sudėtingas vystymosi geriausias nuotolinio užpuolimo, veikia kaip gydytojas, pagerina tiek apsaugos, tiek atakų sąjungininkų. Geras komandoje ir individualiai.

Bet šio žaidimo gameplay leidžia vienam asmeniui iki aštuonių ženklų kūrimą. Šiuo atveju, galite pabandyti bet kokius simbolius. Ir įdomiausia šiame žaidime nėra nė vieno tiek simbolių. Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Kaip kūrėjai suteikia didelį pasirinkimą drabužių ir įrangos.

Play MU Online Jūs lydės tik vienas pagrindinis tikslas - kova su blogio pusėje, sunaikinti visus monstrus savo kelyje. Bet jei gilinti, tada, žinoma, siekia greitai pereiti prie kito aukščiausio lygio, padidinti šių savybių ir įgūdžių, sukurti galingą simbolį.

MU Online žaidimai leidžia jums sukurti komandas dviejų versijų:

• Laikinas - Party;

• Nuolatinė - aukso gildijai.

Čia pliusas yra tai, kad galite skambinti savo draugams ir sukurti palankią grupę.

Pasirinkus simbolį gausite tam tikrą klasę kiekviename mieste. Ir jūs turite krūtinės skirtas pakelti savo pinigus.

Per žaidimą, galite rasti daug įdomių ir patrauklių faktais.

Be to, žaidimas Mu Online Free suteikia jums galimybę išgyventi šiame žaidime, tai yra, jums nereikia naudoti realius pinigus. Bet vis tiek jums nebus gauti daug lengviau.

Žaidimas yra padaryta gera grafika, galite lengvai atskirti nuo miesto situaciją. Idealus atsekti ženklai, nieko priekaboms. Garso atminties ir neturi atitraukti nuo žaidimo.

Apskritai, jūs galite pradėti žaidimą su fantastinis simbolių savo žavinga pasaulyje. Jūs galite žaisti gerai!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos