Muzika karai

Alternatyvūs pavadinimai: Muzika karai, karo Muzika

Online žaidimai Music karai - naują nemokamą MMORPG naršyklė žaidimas su 2D vaizdais iš bendrovės likimas plėtros. SaundSiti gyventojams kovoti už savo muzikinį skonį, gina savo požiūrį su savo kumščiais. Jūs galite tiesiog pasirinkti tinkamą kategoriją metalo, repo, roko ir efektingas, atsižvelgiant į jų pageidavimus. Charakterio bruožai - muzikinės grupės atstovas. Play Music karai, jūs galite prisijungti su Facebook arba VKontakte. Norėdami tai padaryti, reikia registruotis į žaidimą muzikos Wars, į kurį informuoti visus būtinus duomenis (žaidimas vardas, elektroninio pašto, slaptažodžių). Sistemos reikalavimai skiriasi kuklumą, nes jūsų kompiuteris turi atitikti tokius paprastus parametrus:

  • OS Windows
  • Procesorius ( Pentium )
  • 2GB RAM
  • Kortelės
  • Garso plokštė
  • Internetas
  • Įprasta nėra

Žinoma, turi būti įdiegta "Adobe F blakstienų Žaidėjo 11. 4. Mieli milomany ir tik žaidėjai, atrasti šį nuostabų žaidimą! Jūs tiesiog laukia maloni patirtis!

Travelled Muzika karai registracija leis būti simbolių langą, kur galėsite kontroliuoti savo veiksmus. Uždirbti žaidimo pinigus, atlikti Quest įvairovė. Perskaičius šį darbą, pradėti vykdyti. Jei sėkmingai susidoroti - atlygis garantuotas! Savo santaupas išleisti įrangai. Viskas ko jums reikia, galite pirkti specialioje parduotuvėje. Asortimente yra ginklai, amuletai, augintiniai ir daugiau. Pasirinktą objektą turite perkelti savo inventorių į studiją, kad būtų rodomas profilio meniu.

Taip pat galite įsigyti energija (dalyvavimas kovoje, reikia tam tikrą jo), skirtingos kortelės (suteikia tam tikrų privalumų). Saugoti akis dėl energijos kiekio, ar atsižvelgiant į jos kapitalą ir atstovavo žvaigždės.

Naujokas padėti įgyti patirties trijų geriausių meistrų. Jie yra daug prasmės klausimais meno, kad jų patarimai gali būti labai vertingas. Neturėtų nerūpestingai juos atleisti, tai geriau įsiklausyti.

Play žaidimą lankosi Muzika karai reikia pumpuoti herojus įgūdžius. Jausmas įsitikinę sau, galite mesk iššūkį kitiems žaidėjams ir prisijungti prie kovos. Nebūtinai turi puikią muzikinę klausą, kad įrodyti savo nekaltumą. Muzika karai žaidimas - šis sprendimas kilo neponyatok naudojant šį argumentą kaip fizinės jėgos. Beje, lazdas, kumščiais ir kitų priedų naudojimas pabrėžti savo ketinimus. Bus išlaikyti stiprią, apsukrus, atkaklus žaidėjų. Neleiskite niekam primesti savo nuomonę! Ar ne manote, kad jūs turite tik pakankamai talento užkopti muzikos Olimpą?

Galite įrašyti savo herojus dalyvauti turnyre. Turnyrai vyksta automatiškai. Taip pat lieka neaišku, vyksta renginiai. Jei pageidaujate, kartu su draugais, galite sukurti grupę - iš klano natūra. Yra įvertinimas, kuriame jūsų grupė ketina žengti pirmą eilutę, jūs taikomas tik šio tikslo.

Kalbėtis leidžia užduoti klausimus, pateikti pastabas ar teikti pasiūlymus. Nepraleiskite galimybę pateikti pastabas dėl emocijų sukelia nuostabų gameplay.

Muzika karai žaisti jūs lydės maloni muzika. Be to galima pasirinkti dainas per radiją jūsų šalyje. Garso sukuria atmosferą, kuri gali pakelti nuotaiką ir išsklaidyti liūdesį, įkvėptas pilkos dienomis.

Jei nori būti staiga, kviečiame pirkti rubinus. Jūs galite tai padaryti su Reals pagalba per WebMoney. Nugalėtojas rubinais gauti papildomų funkcijų, kurios daro žaidimą labiau įdomus.

Toliau žinovų! Laimėkite į bekompromisę SaundSiti pagarbą! Išpildykite ilgai vyks svajonė dabar lengvai, virtualų pasaulį - geriausias būdas pakilti į žvaigždes! Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos