Mano Fantastinis parkas

Alternatyvūs pavadinimai: Mano fantastiška parkas

Mano Fantastinis parkas - nemokamas naršyklinis žaidimas, kuris imituoja pramogų parką. Įsivaizduokite, šviesus, gražus, alsuoja juoko ir džiaugsmo kupinus žviegimas erdvės, kur žmonės ateina pabėgti nuo kasdienių problemų. Kiekvienas kada nors aplankė panašaus vyksta, ir greičiausiai daugiau nei vieną kartą. Jūs, ko gero, mano, kad žaidimas Mano Fantastinis parkas siūlo vizitas parką ir važinėti sūpuoklės. Ne, jei norite išbandyti save arba kad sūpynės - prašom. Tačiau vartotojai šio neeilinio žaidimo planuoja radikalias ir ambicinga. Įjungus čia ne kaip turistas, ir režisieriaus vaidmenį! Jūs turite sukurti savo pramogų parką ir tada, ką smagu bus, kiek jų bus, ir ką ji gali pritraukti auditoriją - priklauso tik nuo savęs. Tapk daugiau pastangų, kad, patrauklesnis jūsų sukūrimas žmonėms. Tačiau siekiant pritraukti vaikus, suaugusius ir net vyresnio amžiaus žmonių - tai yra jūsų pagrindinis tikslas. Kas malonu būti ant jūsų, net jei gražus ir pilnas nuostabių idėjų projekto nebus populiarus, bet jūsų nuosavybe teritorija bus apleistas ir niūrus?

Prisijungti žaidime Mano Fantastinis parkas - nuo durų iki įdomus ir gero humoro pasaulyje. Pildymas keletą sričių, jūs gaunate direktoriaus poziciją ir pradėti savo pirmuosius užduotis. Mano Fantastinis parkas registracija reikalauti tokią informaciją: vardą, slaptažodį, elektroninio pašto serverį. Be to, jūs turite perskaityti taisykles ir sutinku su sąlygomis ir Privatumo politika. Dabar jūs galite mėgautis žaidimo naršyklėje, net jei jūsų kompiuteris neatitinka didelės ir sistemos parametrus.

Pradedant žaisti šį žaidima Mano Fantastic Park, rasite sau apleistas plotas parką. Štai tada bus išplėsti savo veiklą. Pirmieji du suderinti atrakcija - ir ši vieta yra ne taip liūdna. Pratęsimas vienas iš jų - ir pirmieji lankytojai pažvelgti atgal su palūkanomis naujas stebuklas, kad esate. Tada pagal jūsų atidžiai prižiūrint viskas eina prisukamas. Skyrius parko į zonas. Nustatyti įvairių pramogų, pradedant nuo mažų, o baigiasi mastu. Telšių šaudymo, dinamometras, vaikų žaidimo aikštelė, lėlių teatras - visa tai yra tik pradžia. Laikui bėgant bus ir oldtimer ir iškreipti veidrodžiai ir magas, ir Space Shuttle, ir kalneliai ir siaubo kelyje ir lenktynių trasoje kambarys. Kodėl gi ne tikras rojus? Ir visa tai savininkas - jūs.

Pabandykite vertą viešpatauti jūsų vietovėje. Pavyzdžiui, suteikia jums 200 vienetų smėlio kelyje. Natūralu, kad ji turėtų būti naudojama siekiant naudos, ty teisę tiesti takelį lankytojams atrakcionai. Nepamirškite įdiegti daugiau kioskus, jie tikrai bus paklausa. Atminkite, kad jūs darote, tai ne tam, kad patys savęs ir dėl žmonių. Jūsų sėkmė vymerivaetsya būtent pagal tai, kaip daugelis žmonių gali būti domina. Kaip žinote žmonės taip sugedęs dabar ir civilizacijos nauda, ​​kad jie visi tarnauja labiausiai įspūdingas!

Mano Žaidimas atrakcionų parkas neišvystytos, kad pastangos investavo į jus šimteriopai. Galų gale, lankytojai ne tik ten pulkas, ir mokėti už malonumą parko doleris, kad eiti į savo kišenę. Pelnas leidžia jums pasitikėjimo savimi ir gera paskata gerinti savo palikuonių.

Kad galėtumėte žaisti Mano Fantastinis parkas pirmiausia reikia pamaitinti. Kaip be jo kurti ir plėtoti važiuoja? Ištekliai yra skirstomi į keturias pagrindines rūšis:

- Statybinės medžiagos (akmuo, metalas, dažai);

- Dalys (technika, varikliai, elektronika)

- Idėja (kūrybinės idėjos, planai, tyrimai);

- Gamta (natūralių medžiagų, augalai).

Kai žaidimas atrakcionų parkas reikalingas žaliavas, todėl yra būdų, kaip savo produkciją. Kaip mes galime gauti teisę? Taip, labai skiriasi, rinkti žaliavas paliktus lankytojų, bando atspėti teisingus korteles išdėstytus stiprintuvus, kurie gali būti pasiklysti rinkinių žaliavų, pilnas užduotis ir judėti lygiai mainais už dovanas, pasiimti medžiagas valymo metu kliūčių, kaip akmenų ir šaknų, žaisti Wheel of Fortune. Be to, yra galimybė įsigyti aukščiausios valiutą (deimantų), kuris pakeistas į žaliavas.

Pradėkite Mano Fantastic Park žaisti dabar ir suprasti, kad tokios palūkanos yra atspara pilna žaidimo elementais. Jūs niekada nebus nuobodu! Susirūpinimas vis svarbesniu veiksniu pramogų atrakcionų sužavėti, kad laikas greitai bėga. Upjers bendrovė padarė viską, jūsų malonumui bei patogumui! Taigi, skubėti taip pat rūpestingai įvertinti kūrėjus!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos