Paslaptis

Alternatyvūs pavadinimai: Paslaptis, Paslaptis

Mistinis internetu - nemokama multiplayer online naršyklinis žaidimas, kuris yra skirtas nutraukti modelius atstovybių multiplayer online žaidimai. Reikėtų pažymėti, kad internetinis žaidimas paslaptis yra analogas kortelę. Daugelis gali manyti, kad labiausiai jaudinantis ir brangiausia kortų žaidimas - žinoma pokerio. Bet kortelių vaidmenų žaidimų specifika yra atvejis, kad žaidėjai žaidžia tik savo denius, ir daug retų kortelės yra kelių tūkstančių dolerių tvarka. Taigi, kad kortelė stalo žaidimai daugiau nei vieną kartą varžysis su pripažintomis pramogoms, pavyzdžiui, pokerio, Blackjack ir kt. Apskritai, žaisti online žaidimas Mystery interensoe būti labai tiksliai tiems, kurie niekada mėtėsi stalinių vaidmenų žaidimus.

Prisijunkite žaidimo Mystery yra paprasta ir suprantama. Viskas, ką jums reikia padaryti - užpildyti savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Kūrėjai pasirūpino, kad patikrinti Mystery neatsižvelgė ilgas ir nebuvo nuvargino didžiausias.

Taigi, atgal į žaidimą. Kas yra - kortelės vaidmenų? Tai analogiška įprastų vaidmenų žaidimų su vienu įspėjimu: visi įvykiai vyksta žaidimas, aprašyta kortelės. Kiekvieno posūkio žaidėjas iškelia į lauką ir žaisti vieną kortų žaidimas situtsiyu jame aprašyta. Paslaptis internetinis žaidimas, kuris yra ne išimtis šiuo atžvilgiu, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į kai kurias detales.

Pavyzdžiui, jūs negalite negalvodamas skleisti kartą galingiausių korteles, nes kiekvienas simbolis turi tam tikrą energijos kiekį, kad būtų dalijamasi tarp kiekvienos iš šešių elementų, kurie priklauso aptikti kortelę. Tiesą sakant, iš žaidimo Pristato ugnies, žemės, vandens, oro, mirtį ir neutralumą elementų, kiekvienas iš jų veikia kaip daugelis tų ar kitų kortelių, galite naudoti. Jie vaizduoja monstrus, kad puls savo komandos pirmąjį priešą. Iš esmės, žaidimas gali būti laikomi gana sbalansirovannnoy. Bet Mystery žaidimą internete yra ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio: užkliūti tai, kad kažkas sėkmės gali šypsosi dėl išdėstymo žemėlapius, ir kažkas - ne. Ir tada žaidimo tampa labai panaši į atima saldainį iš kūdikio. Taigi, principas yra toks: Jei atvykote iš vandens daug energijos, itin racionalus monstras puola šią konkrečią nelaimę, nes jie bus padaryti didžiausią žalą jūsų antagonisto.

Netikėti elementas žaidime - neutralumas, kuris sujungia Visi funkcijas kitų elementų, ir kai jūs naudojate neutralų kortelę, kuri sunaudoja energiją visi magiški elementai kartu. Kortelės šis elementas gali pagrįstai būti laikoma sėkmingiausia ir reti. Ar be tokių kortelių mūšio iš esmės įmanoma, bet žiūri kaip galinga, kaip taisyklė, jie yra monstrai - tai logiška manyti, kad žaisti žaidimą internetu Mystery šios kortelės verta. Internetinis žaidimas paslaptis gana intriguojantis savo sąsaja.

Iškart po registracijos Jums bus žaisti Mystery tiek neįprasta, visų pirma, nes pirmasis nėra lengva naršyti, ir kaip kas vyksta žaidime. Geriausias sprendimas jums bus Trek NPC išduodančių užduotį. Taigi, nekrenta į akis, kaip jums žinoti Quest internetinis žaidimas mechanika ir gali greitai įsitraukti į šį procesą.

Jei pageidaujate, galite netgi tapo galingas burtininkas ir keista, tačiau kelią į Magi kietieji bokštas ir keblus. Per savo mokymo, jūs turite atlikti užduotį, kaip sunku ir tiesiog monotoniškas, organizuoti mokymo kovoja, kad nebus suteikti jums patirties, ir tik po tam tikro laiko durys sūpynės atidaryti Mage bokštas priešais jus ir jūs galite išmokti kažką naujo jos rūmus.

Play Mystery verta, nes tik ten gali pajusti žavesio kortelės ir vaidmenų žaidimai suprasti, kas yra - kad būtų galima tinkamai identifikuoti savo galimybes ir sukurti taktiką, ieško Kautynėse. Ir visa tai - ant kortelės! Negalima Tūļāties, registruotis ir pradėti savo magišką kelionę.

 

Žaisti pat