„My Sunny Resort“

Alternatyvūs pavadinimai: „My Sunny Resort“

Play Mano saulėtas kurortas (Mano saulėtas kurortas) kurortas su savo rankomis.

Gyvenimas tapo

gyvos pakrantės atostogų, turite pastatyti savo kurortą. Tai suteikia galimybę mano saulėtą kurortinį žaidimą, bet dirbs ant pliko žemės plyšio, kuris pasirodė penkių žvaigždučių viešbutyje su visais patogumais.

Etot naršyklės simuliatorius puikiai pramogavo bet kuriuo metu, bet ypač žiemą, kai norite pasinerti į garbančią vasaros saulės šilumą. Privatus kurortas yra svajonė, kurią lengva įdiegti, jei mano saulėtas kurortas žais.

Ne tik norite pabėgti į rojų salą. Norėdamas įsikurti vasarnamyje daugiau nei pakankamai, su sąlyga, kad jis yra tam tikroje vietoje, t. Y. Ten, kur vyksta atostogos, ir teigiamai įvertino apie troškinimo ir pramogų lygį.

- Jūsų užduotis yra pritraukti daugiau klientų nei konkurentai. Žaisdami sužinosite svarbius žaidimo veiksmo subtilumus. Nėra nieko neįprasto:

Vashi nameliai.

 • Stroyte pastatas skirtingas naznacheniya
 • Obustraivayte vasarnamiai su įvairiais dydžiais zvezd
 • Nanimayte personal
 • Raznoobrazte laisvalaikis otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte patirtis ir valyutu

Nachinaya žaisti žaidimą Mano saulėtas kurortas (Mano saulėtas kurortas), jūs prisijungiate prie keliaujančių gerbėjų, skoningai atsipalaiduoti ir smagiai. Bet pirmiausia jums reikia išspręsti daug svarbių užduočių.

Būsto statymas šalia namo, ne tik pastatykite namą ir sukurkite vidinį interjerą. Atminkite, kad jis turėtų būti patogus, ir kiekvienas elementas pagerina komfortą, todėl brangesni bungalowai, o tai daro įtaką jūsų finansiniam turtui ir kurorto prestižui.

Chem brangus kambarys dekoro, tuo aukštesnė klasė, bet kaip kurortas turėtų būti erdvė visoms galimybėms piniginė, ne visi namai penkių žvaigždučių prabanga. Populiarieji nameliai seka žmonių norus. Grupei galite suteikti kambarį su dviem žvaigždutėmis, net jei jie paprašė vieno, bet tai daryti atvirkščiai, neveiks tų, kurie nori daugiau, ne mažiau.

namai gali paskelbti 3-6. Per jūrų kriaukles svarbiausia valiuta, galite sukurti prezidento rinkinį ar vestuves.

Pavyzdžių išdėstymas.

Iš primena, kad reikia registracijos Mano saulėtas kurortas. Taip pat galite pakviesti draugus siųsdami laiškus į naujieną su pasiūlymu prisijungti prie žaidimo erdvės saulės kurorto.

Nau grįžtame prie modeliavimo galimybių studijos. Iš savo patirties jūs žinote, kad žmonėms reikia daugiau erdvės, kad galėtų įvykdyti savo užgaitas:

Chem ilgiau plečia jūsų kurortą, tuo daugiau darbuotojų jums reikia.

 • Lavki su suvenirami
 • Restorany ir kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye svetainė ir zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata

Nauja, kad jis būtų personalo skyriuje, kai tik statysite, kad pasiektumėte tam tikrą lygį. Dabar turėsite pakankamai virėjų, trenerių, suvenyrų pardavėjų, rutulių, drabužių, saldainių ir vaisių, padavėjų ir kitų darbuotojų. Vadybininkai atsakys į visus klausimus, o kiti darbuotojai gamins, parduos prekes, taip pat valys bungalową ir laistymo įrenginius teritorijose.

Skoro“ „iPlayer“ Mano saulėtas kurortas galės pastatyti laivų ir taksi kabinos kompaniją, jūsų svečiai gali mėgautis judėjimu tarp kurortų ir pasimėgauti kelionėmis.

Prohodite quests, uždirbti pinigus ir reputaciją, bendrauti su žaidėjais, stengtis patenkinti visus turistų poreikius, o tada jums trūksta jūsų apsilankymo jūsų kurorte.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos