Mes sunitų kurortas

Alternatyvūs pavadinimai: Mano saulėta kurortas, Gali Pasivažinėjimas Resort

Žaisti Mano saulėtas kurortas (Mano saulėta Resort) kurorto zonoje su savo rankas.

į gyvenimą virto tvirtu atostogų į paplūdimį, turite sukurti savo kurortas. Tai suteikia progą Mano saulėta Resort žaidimą, tačiau stengsis pliko pleistras žemės pasirodė penkių žvaigždučių viešbutis su visais patogumais.

Etot naršyklė simuliatorius puikiai pramogauti bet kuriuo metu, bet ypač žiemą, kai norite pasinerti į glosto šiluma vasaros saulės. – Private Resort yra svajonė, kad yra lengva įdiegti, jei mano saulėta kurortas žaisti.

Ne tik jūs norite pabėgti rojus saloje. Norintys įsikurti namą daugiau nei pakankamai, su sąlyga, kad jis yra tam tikroje vietoje, tai yra, žmonės ten atostogauti ir padarė teigiamą nuomonę apie skardinimas ir pramogų lygiu.

- Jūsų užduotis yra pritraukti daugiau klientų nei konkurentų. Kaip tu žaidi, jūs išmoksite svarbias subtilybes žaidimo veiksmą. Nėra nieko neįprasto:

  Vashi Bungalows.

 • Stroyte pastato kitokį naznacheniya
 • Obustraivayte Bungalows su įvairaus dydžio zvezd
 • Nanimayte personal
 • Raznoobrazte laisvalaikio otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte patirtis ir valyutu

 

 

Nachinaya žaisti žaidimą Mano saulėtas kurortas (Mano saulėta Resort), galite prisijungti keliaujantys gerbėjų, skoningas atsipalaiduoti ir smagiai. Bet kaip jums, visų pirma, verslo, turite išspręsti daug svarbių užduočių skaičių.

Statybos šalia namelyje, jums nereikia tiesiog įdėti namus ir sukurti interjerą viduje pagal savo skonį. Atminkite, kad jis turėtų būti patogi, ir kiekvienas įrašas pagerina komfortą, todėl brangesnių namelius, ir tai įtakoja jūsų finansinę gerovę ir prestižą kurorto.

Chem brangus kambarys dekoro, tuo didesnė klasė, bet kaip kurortas turėtų būti kambarys visas galimybes rankinėje, ne visi namus penkių žvaigždučių prabanga. Užpildant Bungalows sekti žmonių norus. Galite suteikia grupei kambarį su dviem žvaigždėmis, net jei jie paprašė viena, bet tai padaryti atbuline eiga neveiks – tiems, kurie nori daugiau, nieko mažiau.

namai gali rašyti 3-6. Per – kriauklių svarbiausių valiuta, galite sukurti prezidento Suite arba vestuves.

 

 

kraštovaizdžio.

Tai tinkamas priminti, kad reikia Registracija Mano saulėtas kurortas. Jūs taip pat gali kviesti draugus siunčiant laišką naujienas su pasiūlymu prisijungti prie žaidimo kosmoso saulės kurorte.

Dabar mes grįžti į imitavimo galimybės studijų. Iš savo patirties, žinote, kad žmonių, kuriems reikia daugiau vietos, kad įvykdytų savo kaprizų:

  Chem ilgiau plečia savo kurortas daugiau darbuotojų aptarnauti Jums reikia.

 • Lavki su suvenirami
 • Restorany ir kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye svetainė ir zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata
Samdo jam būti personalo departamentas, kuo greičiau jums sukurti pasiekti tam tikrą lygį. Dabar jūs turite pakankamai virėjų, instruktorių, suvenyrų pardavėjai, rutuliai, drabužių, saldumynų ir vaisių, padavėjai ir kitų darbuotojų. Vadovai atsakys į visus klausimus, o kiti darbuotojai bus gaminti, parduoti prekes, taip pat užsiima valymo namelyje ir laistyti augalus teritorijose.

Skoro į iPlayer Mano saulėta kurortas galėsite statyti valčių stotelę ir taksi kabinos kompanija, jūsų svečiai gali mėgautis juda tarp kurortų ir padaryti Ekskursija.

Prohodite ieškojimai, uždirbti pinigus ir reputaciją, bendrauti su žaidėjais, stengiamės patenkinti visus turistų poreikius, ir tada mes netrūksta apsilankyti jūsų kurortas.

 

Žaisti pat