NBA 2K14

Alternatyvūs pavadinimai: NBA 2K14

NBA 2K14 - sporto, nauja krepšinio simuliatorius. Žaidimas NBA 2K14 yra išleistas į pasaulį ne taip seniai, tik šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį. Bet kadangi tai yra didelė serija penkioliktą "šou" tik, atitinkamai, su patobulinimais. Iš pradžių išleista versija NBA 2K14 PC, ir plane toliau žaidimą bus galima įsigyti Xbox One ir PlayStation 4. Pasirodo, kad net ir ateities planus žaidimą bus galima redakcija

NBA 2K14 Android.

Tik čia jaustis daug žaidimo, jei galite tiesiog atsisiųsti žaidimą NBA 2K14. Čia yra tik pradžia rekomenduojame, kad jūs perskaitėte Jums suteikiama informacijos ir patikrinti NBA 2K14 video ir screenshots.

Kadangi bet koks kompiuterinis žaidimas turi savo ypatybes ir dydį, kuris negali turėti bet kurio kompiuterio, gamintojai nurodo reikiamus sistemos reikalavimus gera artimųjų žaidimą. Tačiau žaidimo NBA 2K14 reikalavimai sistemai reikia kuo greičiau didesnes vertes. Kitu atveju, jūs tiesiog suteikti jai problemų ir nepatogumų.

Kūrėjai, bendrovė 2K Sports nusprendė Pocar realių realių gerbėjai krepšinio ir padėkite ant žaidimo didžiausiu Amerikos krepšininko LeBron James danga. Jis taip pat pasirodo žaidimo vardu savo nekilnojamojo komanda.

In-game NBA 2K14 dalyvaus to jau galima ten ir komandų iš Europos ir keturiolikos žinomų grupių sumai.

Šiame žaidime jums nereikia tempti į mūšį prieš gąsdinantys monstrai jūsų gyvenime, ar kurti strateginį žingsnį po žingsnio visą grandinę, siekiant pagerinti ir padidinti savo žaidimų gyvenimo lygį. Nėra tokio.

Čia jums atrodo kaip vienas iš jūsų pasirinktą krepšinio komandos žaidėjas. Ir pagrindinis ir vienintelis - Jūsų užduotis yra žaisti, hit, padėti į krepšinio srityje teritorijoje. Jis yra toks sportinės kovos natūra, bet be šaltų ginklų ir neginkluotos kovos.

Skirtingai nuo ankstesnių žaidimų, ši versija turi keletą pakeitimų ir papildymų

• Poumnevshie oponentai;

• Pagerintas atmosferą;

• Silly sąjungininkų;

• Pridėta komandas;

• Pagerinta grafika.

Poumnevshie oponentai - jų patobulintas dirbtinis intelektas.

Geresnis atmosfera - padegantis atmosfera krepšinio šou, pramogauti per pertraukas charlidershi.

Silly sąjungininkai - mačiau kai kvailas savo komandą, ir jūs turite įtempti.

Pridėta komandas - kaip jau buvo minėta, komandų Europoje.

Patobulinta grafika - aukštos kokybės grafika, atsekti, išsamiai pagrindiniai veikėjai veido ir aplinkinių gerbėjų.

Taip pat šioje versijoje yra laisvų komandų sudėties atnaujinamas remiantis paskutinio turgui rezultatus. Kas prideda dar daugiau realizmo tiems, kurie tikisi išleisti naują versiją pasaulyje.

Žaidimas NBA 2K14, kaip jau buvo minėta, tikrai laimingas gerbėjai šį žaidimų, kokybės grafika ir atitinkamos garso serijos. Tiesiog kaip iš tikrųjų. Sėdi savo monitorių ekranuose jums sukels yra krepšinio arena jausmą.

Taigi tęsti. Sėkmingas tu žaidi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos