Need for Speed ​​2

Alternatyvūs pavadinimai: Need for Speed ​​2

Kas tarp žaidėjų, turinčių patirties žino žaidimo Need for Speed ​​2, būdami Rusijoje ties 1997 pradžioje ir gavo Rusijos titulą "Need for Speed ​​2". Tai arkadinis lenktynių simuliatorius išleistas tuo metu su pagerinta grafika. Buvo pastebimas išsamiai mašinos rimtai išdarinėtos, pasaulis atrodė tūrinės animuotus objektus. Taigi, jei žinote, per linijos arba plokštumos plaukioja netoli traukiniu praėjo. Bet visa tai Splendor žaidėjai spoksojimas ne pirmiausia - su Stulbinantis greičiu transporto priemonės neleidžiama būti išsiblaškęs nuo kelio. Žaidimas veikia Nid šansai Greitis 2 siūlo šešių rūšių ir jie visi buvo apskritas. Jei prašote internetinis žaidimas nid šansai Speed ​​2 video, tada matome ji gali pateikti lygio kompiuterinės grafikos metu ir gonyalka apskritai. Už visą patirtį, galite be jokių problemų Need for Speed ​​II parsisiųsti ir įdiegti į savo kompiuterį, asmeniškai išbandyti šį žaidimą. Ypač, kad tai yra sistemos reikalavimai bet modernių kompiuterių.

Žaidimą Need for Speed ​​2 automobiliams, kurie galėtų naudoti grotuvas buvo taip:

• "McLaren F1

• Ferarri F50

• Jaguar XJ220

• Ford GT90

• "Lotus GT1

• "Lotus Esprit"

• Italdesign Kala

• Izdera Komendatore.

Kai jums pradėti Need For Speed ​​2 žaidimą, tada pamačiau, kad šis žaidimas buvo atšauktas į policiją, ir kūrėjai nusprendė padidinti galimų klaidų, kurias daro priešininkas, kontroliuoja kompiuterio dažnį. Labai procesas lenktynėse buvo daug dinamiškesnis ir labiau sudėtinga: dabar begėdiškai gali numušti savo varžovus, bando trankyti juos nuo kelio.

Visa pirmiau, kaip visuma, leidžia manyti, kad NFS2 žaidimas dešimtmečio pabaigoje buvo gana sėkmingi ir gavo Cheers iš gerbėjų įvertinti gonyalok kelių. Bet visa tai buvo praeityje. Ir kas dabar?

Jei dabar kalama frazę į savo naršyklę - atsisiųsti nid Greitis 2 formą, tada jis gali rasti oficialioje interneto svetainėje Needforspeed nuorodą. com. Ten eiti ir pasirinkti rusų kalbą, jūs pamatysite, kad žaidimas Need for Speed ​​II egzistuoja šiandien. Tik dabartinis šio žaidimo versija yra vadinamas Need for Speed ​​konkurentų ir tai padarė jau ant variklio, "Generation Next» Nušalimas 3. Dabar, dėka dabartinės sistemos Alldrive kartu vienviečiai ir kolektyvinių rūšių lenktynėms. Ši sistema leidžia panaikinti ribą tarp vieno žaidėjo ir daugelio žaidėjų liniją. Į žaidimą ten ir vairuotojų ir policijos. Kiekviena grupė turi savo unikalias savybes ir sugebėjimus. Galite žaisti bet kurį iš šių dviejų klasių. Šiame žaidime jūs turėsite prieigą prie 26 skirtingų mašinų. Labai svarbus privalumas šiame žaidime - tai pasirinkimo laisvė. Tik Gamer patys nuspręsti, kas ir kokia tvarka jis nori išlaikyti. Pasirinkus kitą lenktynes ​​vienu metu, arba įprastą lenktynių persekiojimo už jus. Į žaidimą kitų daug privalumų. Kadangi šis aplankyti svetainę, pirkti žaidimą ir vytis savo malonumo!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos