Kitas Machina

Alternatyvūs pavadinimai: Kitas Machina

Kitas Machina žaidimas vėl užkariauja pasaulį.

Developer ir leidėjas, Housemarque, viename asmenyje, 2017 m. Žaidimas Next Machina, su nuolatiniais judėjimais aplink vietoves, įspūdingi sprogimai, šviesūs lazeriai, tarsi mesti mus prieš dešimtmečius, kai panaši tema buvo mados aukštyje. Tačiau visi nauji, jie dažnai yra tik gerai pamiršti. Remdamiesi šia postuliacija, daugelis su malonumu įsitraukia į siūlomą istoriją, jauną sielą.

Iš tolimosios praeities XXI

metų

Nepakanka, kad žaisti žaidimą „Next Machina“, tai ir perėjimas prie praeities, ir pati tema atitinka situaciją. Viskas atsiskleidžia tolimosios ateities pasaulyje, kai technologija taip įžengė į žmogaus gyvenimą, kad žmonės negalėjo įsivaizduoti egzistavimo minutės be jų. Kai robotai atgavo sąmonę ir suprato, kiek stipresni jie yra jų šeimininkai.

Pagrįstas visada siekia laisvės, todėl technika sukilo ir karas prasidėjo. Kiekvienas kareivis, esantis žmonių gretose, yra jo vertas aukso, todėl kuo daugiau žmonijos narių nusprendžia atsisiųsti „Next Machina“, tuo didesnė tikimybė laimėti. Mūšio lauke nėra priešiškumo. Mašinos nustato tikslą mus sunaikinti, kad slopintų sukilimą, kad galėtume sunkiai dirbti. Mūšis trunka 15 lygių, ir kiekvieną kartą, kai įmanoma, toliau eiti, atsiranda naujų galimybių. Bet ne tik jūs tapote stipresni, bet ir priešai. Vieną dieną susitiksite su ypač stipriu viršininku. Tik nugalėdami jį, jums bus leista toliau eiti herojišką kelią.

Iš ginklo yra geras rinkinys su skirtingomis mirtinomis jėgomis:

  • lazeriai
  • Power įrenginiai
  • Pushki
  • Rockets
Be to, priešas taip pat yra nuostabi įvairovė, o kartais matote vaikščiojimo stulpelius, judančius kailius ar ratus. Žinoma, išpuolių galia ir veikimo principas yra skirtingi, todėl ginklas prieš juos taip pat turėtų būti naudojamas kitaip.

Pradedant nuo „Next Machina“, turite būti pasirengę veikti greitai, bet sąmoningai. Tai yra bandymas ir mokymas geram atsakymui. Be jo neįmanoma išgyventi tokiame priešiškame pasaulyje, ypač atsižvelgiant į nuolatinius jo pakeitimus. Matydami, kad žmonių armija auga, progresuoja ir kovoja atgal, robotai taip pat gerėja. Situaciją apsunkina tai, kad manevrų vieta yra ribota ir negalėsite pereiti į saugų atstumą. Visose pusėse kažkas sprogsta, juda, ūgliai, užsidega. Tiesiog sugebėkite reaguoti į situacijos pokyčius ir kontroliuoti mūšio lauką.

Perf Next Machina primena šventinius fejerverkus. Ir jei įjungsite garsą visais garsais, tada jums bus sugeriama garso efektų gama, kur šūviai, sprogimai, sumaišymas ir Dievas žino, kas dar. Žaidime taip pat yra „Arena“ režimas, kuriame galite dalyvauti konkuruojant su kitais žaidėjais. Kuo daugiau pergalių turite, tuo stipresnis jūsų statusas ir gautos paskolos yra malonios išleisti savo įgūdžiams ir ginklams gerinti. Žaidėjai, kurie patyrė malonumą, išpažįsta, kad užkrečiamosios žaidimo operacijos greitai vėluoja ir neatleidžia. Jūs galite išeiti iš jos tik darydami pastangas, bet jūsų mintys vis dar grįžta prie šviesaus, dinamiško žaislo.

Autoriai kartą pripažino, kad projektą įkvėpė nuotolinės praeitis. Sukūrę savo versiją, jie nusprendė išlaikyti retro stilių, todėl tai paaiškina „Next Machina“ vizualinius specialiuosius efektus ir kontrolę. Lieka tik pradėti žaidimą ir eiti per kelis lygius, prisijungti prie kitų žaidėjų kompanijos, kad pridėtų savo nuomonę apie produktą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos