Kitas Machina

Alternatyvūs pavadinimai:

Vienas žmogus,"Housemarque"kūrėjas ir leidėjas, 2017 m. Pristatė dinamišką arkadą iš viršaus. Žaidimas Next Machina su pastoviais judesiais vietose, įspūdingais sprogimais, šviesos lazeriais, tarsi atmetė mus prieš dešimtmečius, kai tokia tema buvo mados aukštyje. Tačiau viskas yra nauja, dažnai tai tik gerai pamiršta senoji.

Nuo tolimos praeito amžiaus XXI

Daugiau iš to, kad žaisti toliau"Machina"žaidimą, tai yra tai, kaip pereiti į praeitį, o pati tema yra suderinta su situacija. Viskas prasiskverbia tolimosios ateities pasaulyje, kai technologijos taip griežtai įsilieja į žmogaus gyvenimą, kad žmonės be minties jau nemanė.

Razumnė visada siekia laisvės, bet dėl ​​to, kad technologijos pakilo, ir prasidėjo karas. Kovos lauke karinės operacijos tęsiasi. Mašinos nustatė tikslą mus sunaikinti, todėl sukilimui išspręsti reikia sunkiai dirbti. Bet ne tik tu stiprėja, bet ir priešas. Kai susitiksite ypač stipriu boso priešininku. Tik nugalėdamas jį, jums bus leista tęsti herojišką kelią toliau.

Ar ginklų yra geras rinkinys su skirtingais žudikų galiais:

  • Lazers
  • Energijos įrenginiai
  • Poults
  • Realiai

Taip pat priešo gretas, nuostabi įvairovė, ir jūs periodiškai matote, kad vaikščioti kolonos, tada judėti kailius ar ratus.

Pradedant"Next Machina"žaidime, jūs turite būti pasiruošę veikti greitai, bet sąmoningai. Tai yra tam tikra bandymo ir geros reakcijos mokymo forma. Padėtis yra sudėtinga dėl to, kad manevrų vieta yra ribota, ir nebus galima pereiti į saugų atstumą. Iš visų pusių kažkas sprogsta, juda, ūgliai, užsidega. Tiesiog laikas reaguoti į besikeičiančią situaciją ir kontroliuoti mūšio lauką.

Kiekvienas Kitas Machina primena šventinius fejerverkus. Ir jei įjungsite garsą visame tome, tada jūs būsite įsimenamas garso efektų spektro, kuriame sprogimai, sprogimai, gurgling ir Dievas žino ką dar. Žaidime taip pat pateikiama"Arena"režimas, kur jūs galite kreiptis dėl kitų žaidėjų varžybų. Kuo daugiau pergalių turite, tuo didesnė jūsų būsena ir kreditai, kuriuos jūs gaunate maloniai praleidžia savo įgūdžių ir ginklų tobulinimui. Žaidėjai, kurie patyrė smagu, pripažįsta, kad žaidimo infekcija greitai traukiasi ir neleidžia. Iš to galima atsikratyti tik pastangomis, bet mintis vis dar grįžta į šviesią, dinamišką žaislą. Sukūrę savo versiją, jie nusprendė išlaikyti retro stilių, todėl paaiškinama"Next Machina"vizualiniai efektai ir kontrolė. Tai lieka tik paleisti žaidimą ir pereiti per keletą lygių, prisijungti prie kitų žaidėjų kompanijos, kad pridėtų savo nuomonę apie produktą.

 

Žaisti pat