Need for Speed: Undercover

Alternatyvūs pavadinimai: Need for Speed: Undercover

Žaidimo Need for Speed: Undercover yra populiariausias kompiuterinis žaidimas apie lenktynes. Šis žaidimas yra iš XX žaidimai Need for Speed ​​serija.

Galite peržiūrėti apie Need for Speed: Undercover video. Be šių reklamų esate visiškai susipažinę su siužeto. Vaizdo klipai bus rodomi prieš jus po lenktynių ir atlikti įvairias užduotis.

Parsisiųsti Need for Speed: Undercover, galite nemokamai svetainių, kurios teikia šią galimybę, arba galite atsisiųsti NFS Undercover po padaryti žaidimą iš oficialios svetainės. Oficiali svetainė žaidimas pakrovimo mokestis.

Kompiuterinių žaidimų Need for Speed: Undercover automobiliai skirstomi į klases pagal šalių gamintojų.

1) Padaryti Ameriką

- 1 laipsnio - Ford GT ir Chevrolet Corvette Z06.

- 2 klasė - Shelby GT500 "Ford Shelby GT 500KR Dodge Viper SRT-10.

- 3 laipsnio - Ford Mustang GT, Dodge Charger R / T, "Chevrolet Corvette Stingray, Chevrolet Chevelle SS Dodge Challenger, Dodge Charger SRT8 Super Bee" Chevrolet Camaro Concept.

- 4 laipsnio - Pontiac GTO, "Ford Focus ST, Pontiac Solstice GXP, Ford Escort Cosworth RS, Chevrolet Camaro SS, Plymouth Barracuda, Cadillac CTS-V.

2) Gamintojas Japonija

- 1 klasė - "Nissan GT-R" R35.

- 2 klasė - "Lexus IS-F.

- 3 klasė - "Toyota Supra", "Nissan 370Z", "Mitsubishi Lancer Evolution", "Mazda RX-7, Nissan Skyline GT-R" R34 "," Mitsubishi Lancer Evolution IX MR.

- 4 klasė - Nissan 240SX (S13), Mazdaspeed3 Nissan Silvia (S15), Mazda RX-8.

3) Gamintojas Europa

- 1 klasė - "Porsche Carrera GT" Bugatti Veyron 16,4, "McLaren F1" Lamborghini Murcielago LP 640, Pagani Zonda F "Audi R8.

- 2 klasė - "Porsche 911 Turbo, Naudoti Audi RS4 BMW M3 E46, Mercedes-Benz McLaren SLR 722, BMW M3 E92, Lamborghini Gallardo LP 560, Audi S5," Mercedes-Benz CLS 63 AMG, "Porsche 911 GT2", BMW M6 Porsche 911 GT3 RS, "Aston Martin DB9.

- 3 klasė - Renault Megane Coupe ir Audi TT 3,2 quattro.

- 4 klasė - Volkswagen Scirocco, Lotus Elise iVolkswagen Golf R32.

Įdomų žaidimą Need for Speed: Undercover yra taip pat premijos automobilis, bet jūs gaunate tik tada, kai patenka į slaptą slaptažodį.

Kompiuterinių žaidimų Need for Speed: Undercover žaisite po danga. Jums reikės sugauti banditas, ir tada jums bus pasiūlytas darbas.

Jūsų užduotis šiame žaidime Need for Speed: Undercover gausite reputaciją kaip geriausias raitelis gatvės lenktynėse. Su jais, jums reikės eiti į gatvės gauja. Tai, kad jūs dirbate slaptas žaidimas yra, niekas nežino.

Po darbo šioje srityje turėsite naują darbą, jo esmė yra ta pati, kaip ir pirmasis, tačiau jis nuneš tave į naujas sritis.

Dėl lenktynių jums bus suteikta daug erdvės ir puiki muzika. Jūs taip pat gali pagerinti savo automobilį sau, uždirbti pinigus remontui lenktynių metu.

Kolektyvinės rasių galite iš naujo apibrėžti savo vaidmenį kaip: lenktynininkas arba policininkas.

NFS Undercover žaidimas laimėjo daug žaidėjų ir laimėjo didelę sėkmę.

Proceed to gatvės važiavimuose, laimėti gatvės lenktynėse ir atlikti misijas Need for Speed: Undercover!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos