Nightbanes

Alternatyvūs pavadinimai: Nightbanes

Džiaukitės gerbėjai stalo žaidimų, nes žaidimas Nightbanes - tai yra dar vienas Vokietijos kūrėjų idėja, iš karto po registracijos vežti jus į nuostabų ir įdomų pasaulį darbalaukio kortų žaidimus. Gražus dizainas, puikus gameplay, taip pat bet stalo žaidimas, tai negali bet sukelti jums įkvėpti susižavėjimą, o ne ilgą laiką. Be Nightbanes internete jau susirinko žaidėjų iš visų pasaulio kampelių daug, ir esate skubėti prisijungti prie kazino žaidėjų armiją!

Pagrindinis taškas žaidimo, žinoma, laimėti! Jums reikės surinkti kortas rankoje. Subūrė daugiau nei 300 korteles, galite sukurti denio. Štai tada pateks į aktyvių karo veiksmų su kitais žaidėjais, jums, žinoma, kovoja turėtų baigtis tik pergalės!

Norėdami pradėti žaidimą, taip pat daugelyje kitų internetinių žaidimų, Nightbanes registracija yra privaloma. Šiuo metu žaidime yra tik du prieinami dizaino sąsajos kalba: vokiečių ir anglų kalbomis, bet kuriuos planus pritaikyti žaidimą kitiems, Rusijos, pavyzdžiui, vartotojai, kurie dar nėra žinomi. Taigi, pasirinkti kalbą, kad esate bent šiek tiek suprasti ir pasitikėti savo intuicija. Iš esmės, žaidimas kontrolė yra paprasta ir intuityvi jį suprasti yra gana paprasta.

1. Norėdami pradėti registracijos procesą paspauskite ant kaštoninės mygtuką į ekrano «Konto Erstellen» centre.

2. Prieš atidarydami registracijos formą viršutinėje srityje, kuri vadinama «Kontoname», reikės įrašyti savo žaidimo prisijungti.

3. Į kitą eilutę, kuri vadinama «El-Adresse» reikės užsiregistruoti savo dabartinį elektroninio pašto adresą adresą.

4. Eilut «Passwort», kaip jūs galite atspėti, jums reikės įvesti savo unikalų slaptažodį, kad galėtumėte patekti į žaidimą. Geriausios iš visko, jei jis yra tokie pat patikimi kaip įmanoma, todėl jūs galite saugiai žaisti žaidimą Nightbanes, be baimės, kad užpuolikai galės nulaužti savo sąskaitą.

5. Patikrinti sistema galėtų būti išplėsta, jums reikės pažymėti frazę «Geschäftsbedingungen gelesen ...", taip patvirtindama, kad sutinka su paslaugų teikimo sąlygomis.

6. Jei norite gauti korespondenciją iš sistemos administravimo, galite įdėti paukštį priešais «Erhalte Informationen», jei jis nenori gauti mūsų naujienas, langelis nepildomas.

7. Užbaigti ir tikrinti visas paspauskite raudoną mygtuką «Konto Erstellen».

Per žaidimą, jums reikia užbaigti Quest ir užduotis siūlomus. Be Nightbanes galite žaisti tris pagrindines kategorijas korteles:

1. Kuris turėti po ranka.

2. Kuris gali pagerinti kortelę.

3. Ar būtina gerinti denio.

Šis žaidimas yra tikrai kreiptis į visus stalo žaidimų gerbėjai. Dabar žaisti savo mėgstamą žaidimą jums nereikės laukti draugams surinkti, reikia tik eiti į svetainę, - čia jūsų laukia šimtų kitų entuziastų, kaip jūs! Kas svarbu žaisti Nightbanes nemokamai, tai kodėl gi ne pasinaudoti galimybe?

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos